poster

Zoolander

 • USA

  Zoolander

 • Německo

  Zoolander

 • Slovensko

  Zoolander

Komedie / Mysteriózní

USA / Austrálie / Německo, 2001, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hal_Moore
  ****

  Takovou komedii jsem potřeboval vidět. Teď vím, že se i nyní dělají kvalitní a originální filmy za účelem pobavit. Jde o komedii u které nemusíte přemýšlet a která vás zároveň uzemní několika skvělými gagy. Při sledování zapomenete na všechny starosti. A o to tady jde - pobavit se a na chvíli zapomenout na to, co nás trápí.(28.12.2005)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 10/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +už jen kvůli těm hercům -vlastně jenom kvůli nim a pár vtipům/// Na tenhle film jsem se děsně dlouho těšíl. No spíše dlouho než děsně. Prostě jsem ho chtěl vidět, ale pořád mi nějak unikal. Samozřejmě mě hlavně zaujalo obsazení, jinak jsem o filmu věděl jen to, že je to souboj mezi dvěma modeli (Stiller a Wilson). Pravda, něco na tom je, ale zápletka je mnohem střeštěnější a celý film je přímo šílený. Hlavně některé postavy a kostými, včemž já osobně se nevyžívím, spíše to nesnáším. Will Ferrel a Milla Jovovich sux! Co je však dobré, tak jsem se parkrát opravdu pobavil a hlavně mě dostal (jako komik) Owen Wilson). Potěší Natalie Portman, Paris Hilton, David Bowie a Billy Zane, těch jsem si tedy aspoň hned všiml :-) Jinak je to úlet./// Celkem 61%///(11.11.2007)

 • Matty
  ****

  Zoolander je jedna z nejlepších (ve smyslu nejvtipnějších) komedií, jakou jsem za posledních několik měsíců, možná i let, viděl. Má výborné herecké obsazení, stylový soundtrack a vtipy nabitý scénář. Zoolander není pro každého a budete-li při jeho sledování nechápavě a znechuceně zírat, v domnění, že jsem před filmem musel kouřit trávu, je to vaše věc a váš názor. Já mám svůj, jsem v pohodě a trávou to není. 85% Zajímavé komentáře: Anthony, CheGuevara, Jordan, MManual, PALINO, Chrustyn(6.12.2005)

 • ditrue
  ****

  Silenost,silenost a este jednou silenost. Ale silenost naramne zabavna...extreme vyhrocene situace, gagy vtipne tak jak jen muzou...z nekterych situaci sem vazne nemohl napr. akce u benziky...asi zacnu Stillera uctivat nejen jako herce ale i rezisera. Jakmile udela jeste jeden film tak ulitly a zabavny tak klidne...je to blbost ale proc ne?(10.10.2006)

 • Cival
  ***

  Tři se mi zdá hrozně málo. Ale těžko bych si tenhle film pustil ještě někdy znovu, takže čtyři hvězdičky zase moc moc moc. Takže 70%, čisté 3 a 1/2*, s tím, že takovouhle ptákovinu, absurdní, pitomou, ale hrozně zábavnou, jsem už dlouho neviděl. Několik fórů geniálních, spousta skvělých momentů, ale celé to tak nějak rychle a nerušeně plyne, že si druhý den člověk vzpomene jen na klubko vaty a v ní pár kultovních gagů.(13.4.2004)

 • - Derekovo zopakování hlášky „A proč mužští modelové?“ při procházení hřbitovem, nebylo ve scénáři. Ben Stiller zapomněl svou větu, a tak jednoduše zopakoval před chvíli vyřčené, David Duchovny nezaváhal a přihrál mu přesnou odpověď. (Matty)

 • - Ochranka Mugata (Will Ferrell) nosí okuliare značky Ray Ban. (F2003F)

 • - Záběry WTC musely být před prvním uvedením filmu (28.10. 2001) nahrazeny jinými. (Matty)