Neskutečně zábavná hovadina, která je vyhrocená do takového extrému, že to chvílemi pomalu mrazí!:), nicméně, syrovější (a drzejší) parodii určitého průmyslu (potažmo životního stylu) jsem snad nikdy neviděl a pochybuji, že by se kdy někdo lépe bavil na něčí účet tak moc, jako Stiller. Mělo by se povinně pouštět na všech modelingových akcích společně s Ženy pro měny!:)(4.12.2005)

• kingik

Měli tam dát upozornění, kdy se má divák u jednotlivých scén smát, protože jsem se zasmál jen dvakrát (scéna s umýváním auta končící tragicky a setkání s otcem a bratrem). Jinak je to naprosto katastrofální film s označením "chci vrátit vstupné". Nechápu, kde Stiller bere přesvědčení, že je směšný nebo vtipný. V téhle komedii opravdu nebyl ani trochu. 20%(2.12.2010)

Vtipnost této komedie spočívá především v totální blbosti hlavních hrdinů. Hlavně Ben Stiller i svým hereckým projevem vytváří naprosto kouzelně debilní postavu. Nejde sice o jeden fór za druhým, ale některé místa jsou vtipná převelice: model školy pro děti, dovádění u benzínové pumpy, modeling mezi horníky, kondomence na hřbitově atd. V životě nejde jen o to být opravdu ale opravdu hezký, někdy je důležitější se od srdce zasmát, v čemž vám tento film jistě dobře poslouží.(12.9.2004)

Oh my god. Tohle sem proležel na zemi a svíjel se v neskutečné křeči. Už Derekův kalendář mě dostal do kolen a to jsem nevěděl co příjde. Když si kluci hráli na benzínce s hadicemi, tak jsem málem hlavou proboural strop a při scéně s počítačem jsem se topil ve vlastních slzách. Myslel jsem že se zblázbním. Tohle byla málem moje smrt.(20.10.2008)

Dobrý film, na ktorého kvalitu a fajnovosť niektorých vtipov si musíte počas jeho trvania zvyknúť. Stillerovi sa celú partu Frat Packu nepodarilo utiahnuť na plné obrátky, ale po prvých minútach som myslel, že to bude horšie. Nakoniec sa tá šialenosť ustálila a ja som sa bavil. Ide tu snáď o iné? 70%.(6.3.2006)

• - Nápad natočit film vznikl v hlavách kolegů Drakea Sathera a Bena Stillera. Původní koncept vznikl jako skeč pro VH1 Fashion Awards v roce 1996. Myšlenkou bylo vytvořit pohled do zákulisí módního průmyslu a jeho nadpozemských osobností. (Zdroj: CinemArt)

• - Předtím než Derek (Ben Stiller) a Hansel (Owen Wilson) jdou "walk-off", pronese Hansel: "Who you trying to get crazy with ese? Don't you know I'm Loco?" což je citát písně „Insane in the Brain“ od Cypress Hill. (Olík)

• - Ben Stiller do filmu přizval pár svých příbuzných: manželku Christine Taylor (Matilda), otce Jerryho Stillera (Maury Ballstein), matku Ann Mearovou (v jedné scéně hodí po Mugatuovi vejce), sestru Amy Stillerovou (jedna z Jeníčkových kamarádek v jeho loftu) a švagra Mitche Winstona (šéf Infomercialu). (Matty)