Kino - Program - Praha
Dnes nejžhavější v kinech
Praha
- CineStar Praha - Anděl
- CineStar Praha - Černý Most
- Bio Oko
- Cinema City Flora
- Cinema City Chodov
- Cinema City Letňany
- Cinema City Nový Smíchov
- Cinema City Slovanský dům
- Cinema City Zličín
- Divadlo Horní Počernice
- Divadlo Za plotem
- Dlabačov
- Dobeška
- Edison Filmhub
- Kasárna Karlín
- KC Beseda Klánovice
- Kino Aero
- Kino Atlas
- Kino Balt
- Kino Kavalírka
- Kino Lucerna
- Kino MAT
- Kino Pilotů
- Kino Ponrepo
- Kino Radotín
- Kino Světozor
- Kino 35
- Komorní kino Evald
- Letní kino Kamínka
- Letní kino Klubovna
- Městská knihovna v Praze - Petřiny
- Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
- Modřanský biograf
- Premiere Cinemas Praha Hostivař
- Přítomnost Boutique Cinema
- Rest.art
Praha - CineStar Praha - Anděl
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:45 | |||||||||||
Back to Black |
T | 18:50 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:30 | 16:30 | 19:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:10 | 14:30 | 15:30 | 16:40 | 17:40 | ||||||
Garfield ve filmu |
T | 12:50 | 15:00 | ||||||||||
Havěť |
D | 12:30 | 17:00 | ||||||||||
Havěť |
T | 14:45 | 19:15 | 21:30 | |||||||||
Kaskadér |
D | 13:40 | 18:50 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 16:15 | 19:50 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 20:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Tarot |
T | 21:20 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 |
středa 29.05.2024
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:45 | |||||||||||
Back to Black |
T | 18:50 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:30 | 16:30 | 19:30 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 14:30 | 16:40 | 17:40 | ||||||||
Garfield ve filmu |
T | 12:50 | 15:00 | ||||||||||
Havěť |
D | 17:00 | |||||||||||
Havěť |
T | 19:15 | 21:30 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:40 | 18:50 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 16:15 | 19:50 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 20:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Tarot |
T | 21:20 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | 20:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:45 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:40 | 21:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:40 | 15:40 | 21:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:30 | 16:30 | 19:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:10 | 15:30 | 16:20 | 17:40 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:20 | 19:10 | ||||||||||
Havěť |
T | 17:30 | 21:40 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:50 | 19:50 | |||||||||
Kaskadér |
D | 13:40 | 16:15 | 18:50 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 17:50 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:20 | |||||||||
Priscilla |
T | 18:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Tarot |
T | 19:45 | 21:45 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 |
pátek 31.05.2024
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:45 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:40 | 21:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:40 | 15:40 | 21:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:30 | 16:30 | 19:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:10 | 15:30 | 16:20 | 17:40 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:20 | 19:10 | ||||||||||
Havěť |
T | 17:30 | 21:40 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | ||||||||
Kaskadér |
D | 13:40 | 16:15 | 18:50 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 19:50 | 20:50 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:20 | |||||||||
Priscilla |
T | 18:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Tarot |
T | 19:45 | 21:45 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 |
sobota 01.06.2024
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:30 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:40 | 21:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:30 | 13:30 | 16:30 | 19:30 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:40 | 15:40 | 21:00 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:1011:00 | 12:20 | 13:10 | 15:30 | 16:20 | 17:40 | ||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 10:00 | 13:20 | 19:10 | |||||||||
Havěť |
T | 17:30 | 21:40 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:00 | 12:20 | 14:0014:40 | 17:00 | 19:20 | |||||||
Kaskadér |
T | 10:00 | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | |||||||
Kaskadér |
D | 11:20 | 16:15 | 18:50 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 19:50 | 20:50 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 15:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
10:10 | 12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:20 | ||||||||
Priscilla |
T | 18:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 11:00 | 13:40 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Tarot |
T | 11:20 | 19:45 | 21:45 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00 |
neděle 02.06.2024
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:30 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:40 | 21:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:30 | 13:30 | 16:30 | 19:30 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:40 | 15:40 | 21:00 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:1011:00 | 12:20 | 13:10 | 15:30 | 16:20 | 17:40 | ||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 10:00 | 13:20 | 19:10 | |||||||||
Havěť |
T | 17:30 | 21:40 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:00 | 12:20 | 14:0014:40 | 17:00 | 19:20 | |||||||
Kaskadér |
T | 10:00 | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | |||||||
Kaskadér |
D | 11:20 | 16:15 | 18:50 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 19:50 | 20:50 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 15:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
10:10 | 12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:20 | ||||||||
Priscilla |
T | 18:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 11:00 | 13:40 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Tarot |
T | 11:20 | 19:45 | 21:45 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00 |
pondělí 03.06.2024
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:45 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:40 | 21:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:40 | 15:40 | 21:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:30 | 16:30 | 19:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:10 | 15:30 | 16:20 | 17:40 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:20 | 19:10 | ||||||||||
Havěť |
T | 17:30 | 21:40 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | ||||||||
Kaskadér |
D | 13:40 | 16:15 | 18:50 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 19:50 | 20:50 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:20 | |||||||||
Priscilla |
T | 18:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Tarot |
T | 19:45 | 21:45 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 |
úterý 04.06.2024
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:45 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:40 | 21:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:40 | 15:40 | 19:50 | 21:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:30 | 16:30 | 19:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:10 | 15:30 | 16:20 | 17:40 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:20 | 19:10 | ||||||||||
Havěť |
T | 17:30 | 21:40 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | ||||||||
Kaskadér |
D | 13:40 | 16:15 | 18:50 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 20:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:20 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:20 | |||||||||
Priscilla |
T | 18:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Tarot |
T | 19:45 | 21:45 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 |
středa 05.06.2024
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:45 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 20:00 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:40 | 21:40 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:40 | 15:40 | 19:50 | 21:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:30 | 16:30 | 19:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:10 | 16:20 | |||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:20 | |||||||||||
Havěť |
T | 17:30 | 21:40 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | ||||||||
Kaskadér |
D | 13:40 | 16:15 | 18:50 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 20:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:10 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:20 | |||||||||
Priscilla |
T | 18:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Tarot |
T | 19:45 | 21:45 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 20:00 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
Praha - CineStar Praha - Černý Most
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 17:50 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 16:00 | 21:10 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 20:10 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:20 | 16:20 | 19:20 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:10 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:15 | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | ||||||
Gump - jsme dvojka |
13:45 | ||||||||||||
Havěť |
T | 13:00 | 20:20 | ||||||||||
Havěť |
D | 15:30 | 17:50 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:10 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:10 | 18:00 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:50 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:20 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:20 | 20:20 |
středa 29.05.2024
Back to Black |
T | 17:50 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 16:00 | 21:10 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 20:10 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:20 | 16:20 | 19:20 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:10 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:15 | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | ||||||
Gump - jsme dvojka |
13:45 | ||||||||||||
Havěť |
T | 13:00 | 20:20 | ||||||||||
Havěť |
D | 15:30 | 17:50 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:45 | 18:30 | 20:00 | 21:10 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:10 | 18:00 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:50 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:20 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:20 | 20:20 |
čtvrtek 30.05.2024
Back to Black |
T | 16:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 20:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:10 | 19:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:20 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 18:10 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:45 | 16:45 | 21:00 | |||||||||
Havěť |
D | 18:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:10 | 17:50 | 19:00 | 20:20 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 16:00 | 18:00 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:10 | 17:10 | 20:10 |
pátek 31.05.2024
Back to Black |
T | 16:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 20:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:10 | 19:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:20 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 18:10 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:45 | 16:45 | 21:00 | |||||||||
Havěť |
D | 18:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:20 | 17:40 | 20:00 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:10 | 17:50 | 19:00 | 20:20 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 16:00 | 18:00 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:10 | 17:10 | 20:10 |
sobota 01.06.2024
Back to Black |
T | 16:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 20:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:10 | 19:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0010:5011:30 | 12:20 | 13:20 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 18:10 | |||||
Gump - jsme dvojka |
10:45 | 12:45 | |||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:45 | 16:45 | 21:00 | |||||||||
Havěť |
D | 18:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:40 | 13:00 | 14:30 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | ||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:10 | 17:50 | 19:00 | 20:20 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:20 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | ||||||||
Priscilla |
T | 19:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:10 | 17:10 | 20:10 |
neděle 02.06.2024
Back to Black |
T | 16:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 20:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:10 | 19:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0010:5011:30 | 12:20 | 13:20 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 18:10 | |||||
Gump - jsme dvojka |
10:45 | 12:45 | |||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:45 | 16:45 | 21:00 | |||||||||
Havěť |
D | 18:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:40 | 13:00 | 14:30 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | ||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:10 | 17:50 | 19:00 | 20:20 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:20 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | ||||||||
Priscilla |
T | 19:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:10 | 17:10 | 20:10 |
pondělí 03.06.2024
Back to Black |
T | 16:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 20:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:10 | 19:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:20 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 18:10 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:45 | 16:45 | 21:00 | |||||||||
Havěť |
D | 18:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:10 | 17:50 | 19:00 | 20:20 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 16:00 | 18:00 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:10 | 17:10 | 20:10 |
úterý 04.06.2024
Back to Black |
T | 16:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 20:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:10 | 19:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:20 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 18:10 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:45 | 16:45 | 21:00 | |||||||||
Havěť |
D | 18:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:10 | 17:50 | 19:00 | 20:20 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 16:00 | 18:00 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:10 | 17:10 | 20:10 |
středa 05.06.2024
Back to Black |
T | 16:50 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:10 | 19:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:15 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:20 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 18:10 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:45 | 16:45 | 21:00 | |||||||||
Havěť |
D | 18:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:00 | 15:20 | 17:40 | 20:10 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:10 | 17:50 | 20:20 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:00 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
13:50 | 16:00 | 18:00 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 20:00 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
Praha - Bio Oko
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Stovky bobrů |
T | 10:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:00 |
středa 29.05.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 |
čtvrtek 30.05.2024
Kos v ostružiní |
T | 15:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 |
pátek 31.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 |
sobota 01.06.2024
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 10:00 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
T | 17:00 | |||||||||||
Havěť |
T | 21:30 | |||||||||||
Nekonečný příběh |
D | 14:45 | |||||||||||
Porco Rosso |
T | 19:20 | |||||||||||
Priscilla |
T | 12:15 |
neděle 02.06.2024
Chiméra |
T | 12:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:15 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 17:10 |
pondělí 03.06.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 15:00 |
úterý 04.06.2024
Chiméra |
T | 20:40 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 13:00 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 18:00 | |||||||||||
Starý dub |
T | 10:00 |
středa 05.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 |
sobota 08.06.2024
Cesta do fantazie |
T | 21:00 | |||||||||||
Princezna Mononoke |
T | 17:00 |
středa 12.06.2024
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
sobota 15.06.2024
Howlův kráčející hrad |
T | 20:45 | |||||||||||
Ponyo z útesu nad mořem |
T | 18:20 |
úterý 18.06.2024
Mé soukromé Idaho |
T | 20:30 |
sobota 22.06.2024
Chlapec a volavka |
T | 20:00 | |||||||||||
Zvedá se vítr |
T | 17:15 |
Praha - Cinema City Flora
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 18:30 | 21:10 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Havěť |
D | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | ||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 22:00 |
středa 29.05.2024
Back to Black |
T | 18:30 | 21:10 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Havěť |
D | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | ||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 22:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Back to Black |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | 22:10 | |||||||||
Havěť |
D | 17:45 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:40 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 16:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 21:30 |
pátek 31.05.2024
Back to Black |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | 22:10 | |||||||||
Havěť |
D | 17:45 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:40 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 16:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 21:30 |
sobota 01.06.2024
Back to Black |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 11:00 | 12:15 | 13:15 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | ||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | 22:10 | |||||||||
Havěť |
D | 17:45 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 11:10 | 12:00 | 13:30 | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | |||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:20 | 13:30 | 15:40 | |||||||||
Princezna na hrášku |
11:00 | 12:50 | 14:40 | 16:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:30 | 15:30 | 18:30 | 21:30 |
neděle 02.06.2024
Back to Black |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 11:00 | 12:15 | 13:15 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | ||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | 22:10 | |||||||||
Havěť |
D | 17:45 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 11:10 | 12:00 | 13:30 | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | |||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:20 | 13:30 | 15:40 | |||||||||
Princezna na hrášku |
11:00 | 12:50 | 14:40 | 16:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:30 | 15:30 | 18:30 | 21:30 |
pondělí 03.06.2024
Back to Black |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | 22:10 | |||||||||
Havěť |
D | 17:45 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:40 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 16:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 21:30 |
úterý 04.06.2024
Back to Black |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | 22:10 | |||||||||
Havěť |
D | 17:45 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:40 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 16:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 21:30 |
středa 05.06.2024
Back to Black |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | 22:10 | |||||||||
Havěť |
D | 17:45 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:40 | ||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 20:00 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 16:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:00 | 21:30 |
čtvrtek 06.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 |
pátek 07.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 |
sobota 08.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
neděle 09.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
pondělí 17.06.2024
Laputa: Nebeský zámek |
D | 17:00 | |||||||||||
Laputa: Nebeský zámek |
T | 19:40 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
čtvrtek 04.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 |
pátek 05.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 |
sobota 06.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 |
neděle 07.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 |
Praha - Cinema City Chodov
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 18:10 | 20:45 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 16:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:45 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:10 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:30 | 16:30 | 19:30 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:0013:45 | 15:15 | 16:00 | 17:30 | 18:15 | 20:30 | ||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | ||||||||||||
Havěť |
D | 15:30 | 17:45 | 20:00 | 21:40 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:20 | 16:20 | ||||||||||
Jen řeka teče |
T | 16:50 | 21:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 14:10 | 16:50 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 19:30 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:50 | 15:00 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:10 | 15:20 | 17:30 | |||||||||
Nezlomní |
T | 12:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 14:10 | |||||||||||
Společně sami |
19:00 | ||||||||||||
Tarot |
T | 17:30 | 19:40 | 21:45 | |||||||||
Turbo |
T | 18:30 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 19:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:30 | 16:30 | 19:30 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 17:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:30 | 20:30 | 21:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:50 |
středa 29.05.2024
čtvrtek 30.05.2024
pátek 31.05.2024
sobota 01.06.2024
neděle 02.06.2024
Back to Black |
T | 18:50 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:10 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:00 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 16:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:30 | 13:30 | 16:30 | 19:30 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:00 | 12:15 | 13:15 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 20:00 | ||||
Gump - jsme dvojka |
10:10 | 12:10 | |||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:40 | 16:40 | 18:40 | 20:40 | ||||||||
Havěť |
D | 17:45 | 20:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:3011:30 | 12:50 | 13:50 | 15:10 | 16:10 | 17:30 | 19:50 | |||||
Imaginární přátelé |
T | 12:00 | 14:20 | 16:40 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 13:20 | 15:30 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 14:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 14:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:30 | 21:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | 12:30 | 14:40 | |||||||||
Princezna na hrášku |
10:0011:50 | 13:40 | 15:30 | 17:20 | |||||||||
Priscilla |
T | 16:20 | 18:40 | 21:00 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:00 | 12:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:10 | 21:50 | ||||||||||
Saint Omer |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Tarot |
T | 21:20 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 19:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 11:30 | 14:30 | 17:30 | 20:30 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:30 | 13:30 | 16:30 | 19:30 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | 18:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:30 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:00 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:30 | 17:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 16:10 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:30 | 21:30 |
pondělí 03.06.2024
úterý 04.06.2024
středa 05.06.2024
čtvrtek 06.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:00 | 15:30 | 21:30 | |||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 | ||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:00 | 21:30 |
pátek 07.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 | ||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:00 | 21:30 |
sobota 08.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 |
neděle 09.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
pondělí 17.06.2024
Laputa: Nebeský zámek |
D | 16:00 | |||||||||||
Laputa: Nebeský zámek |
T | 18:40 |
čtvrtek 20.06.2024
Ghost: Rite Here Rite Now |
T | 19:0019:30 |
sobota 22.06.2024
Kidó senši gundam SEED Freedom |
T | 18:00 |
neděle 23.06.2024
Kidó senši gundam SEED Freedom |
T | 18:00 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
čtvrtek 04.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 | |||||
Já, padouch 4 |
D | 12:40 | 14:50 | ||||||||||
Já, padouch 4 |
D | 14:00 | 16:10 |
pátek 05.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 | |||||
Já, padouch 4 |
D | 12:40 | 14:50 | ||||||||||
Já, padouch 4 |
D | 14:00 | 16:10 |
sobota 06.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 | ||||
Já, padouch 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | |||||||||
Já, padouch 4 |
D | 14:00 | 16:10 |
neděle 07.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 | ||||
Já, padouch 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | |||||||||
Já, padouch 4 |
D | 14:00 | 16:10 |
Praha - Cinema City Letňany
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 20:50 | |||||||||||
Back to Black |
T | 19:40 | 21:30 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:45 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 15:00 | 18:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 17:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:40 | |||||||
Havěť |
D | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:10 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 18:45 | |||||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:00 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 17:10 |
středa 29.05.2024
Abigail |
T | 20:50 | |||||||||||
Back to Black |
T | 19:40 | 21:30 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:45 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 15:00 | 18:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 17:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:40 | |||||||
Havěť |
D | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:10 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 18:45 | |||||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:00 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 17:10 |
čtvrtek 30.05.2024
Back to Black |
T | 20:20 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 18:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:30 | 18:10 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||||
Havěť |
D | 19:50 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:40 | 15:40 | 17:00 | 19:20 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:50 | 16:40 | 18:30 | ||||||||||
Priscilla |
T | 16:30 | 18:50 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
17:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:30 |
pátek 31.05.2024
Back to Black |
T | 20:20 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 18:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:30 | 18:10 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | 22:00 | |||||||
Havěť |
D | 19:50 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:40 | 15:40 | 17:00 | 19:20 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:50 | 16:40 | 18:30 | ||||||||||
Priscilla |
T | 16:30 | 18:50 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
17:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | 22:10 |
sobota 01.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:00 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:00 | 13:00 | 18:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:10 | 12:10 | 13:30 | 14:20 | 15:50 | 16:30 | 18:10 | |||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | 22:00 | |||||||
Havěť |
D | 19:50 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:0011:00 | 12:20 | 13:20 | 14:40 | 15:40 | 17:00 | 19:20 | |||||
Jak zachránit draka |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | |||||||||
Kaskadér |
D | 10:20 | 13:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:45 | 15:10 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:30 | 14:30 | 17:30 | 20:30 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 14:15 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
11:10 | 13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | ||||||||
Priscilla |
T | 16:30 | 18:50 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
17:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | 22:10 |
neděle 02.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:00 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:00 | 13:00 | 18:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:10 | 12:10 | 13:30 | 14:20 | 15:50 | 16:30 | 18:10 | |||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | 22:00 | |||||||
Havěť |
D | 19:50 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:0011:00 | 12:20 | 13:20 | 14:40 | 15:40 | 17:00 | 19:20 | |||||
Jak zachránit draka |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | |||||||||
Kaskadér |
D | 10:20 | 13:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:45 | 15:10 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:30 | 14:30 | 17:30 | 20:30 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 14:15 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
11:10 | 13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | ||||||||
Priscilla |
T | 16:30 | 18:50 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
17:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | 22:10 |
pondělí 03.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 18:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:30 | 18:10 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||||
Havěť |
D | 19:50 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:40 | 15:40 | 17:00 | 19:20 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:50 | 16:40 | 18:30 | ||||||||||
Priscilla |
T | 16:30 | 18:50 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
17:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:30 |
úterý 04.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 18:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:30 | 18:10 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||||
Havěť |
D | 19:50 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:40 | 15:40 | 17:00 | 19:20 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:50 | 16:40 | 18:30 | ||||||||||
Priscilla |
T | 16:30 | 18:50 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
17:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:30 |
středa 05.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 18:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:30 | 18:10 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | ||||||||
Havěť |
D | 19:50 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:40 | 15:40 | 17:00 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
14:50 | 16:40 | 18:30 | ||||||||||
Priscilla |
T | 16:30 | 18:50 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
17:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:30 |
čtvrtek 06.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:00 | 15:30 | 16:30 | 18:00 | 19:00 | 20:30 | 21:30 |
pátek 07.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:00 | 15:30 | 16:30 | 18:00 | 19:00 | 20:30 | 21:30 |
sobota 08.06.2024
Hrdí lvi: Postup |
16:00 | ||||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 10:3011:30 | 13:00 | 14:00 | 15:30 | 16:30 | 18:00 | 19:00 | 20:30 | 21:30 |
neděle 09.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 10:3011:30 | 13:00 | 14:00 | 15:30 | 16:30 | 18:00 | 19:00 | 20:30 | 21:30 |
pondělí 17.06.2024
Laputa: Nebeský zámek |
D | 15:50 | |||||||||||
Laputa: Nebeský zámek |
T | 18:30 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
čtvrtek 04.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 |
pátek 05.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 |
sobota 06.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 |
neděle 07.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 18:40 |
Praha - Cinema City Nový Smíchov
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 14:10 | 16:50 | 19:50 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 16:45 | 18:50 | 20:50 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | 21:0021:40 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | 18:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 16:15 | 17:30 | 18:30 | ||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:50 | |||||||||||
Havěť |
D | 15:20 | 17:40 | 20:00 | 22:15 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:50 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 16:30 | 19:15 | 22:00 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 14:00 | 15:40 | 17:00 | 18:40 | 20:00 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 22:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 15:00 | 17:45 | ||||||||||
Tarot |
T | 20:45 | |||||||||||
Turbo |
T | 20:30 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 19:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 |
středa 29.05.2024
Back to Black |
T | 14:10 | 16:50 | 19:50 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 16:45 | 18:50 | 20:50 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 12:00 | 15:00 | 18:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | 21:0021:40 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 16:15 | 17:30 | 18:30 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:50 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:00 | ||||||||||||
Havěť |
D | 15:20 | 17:40 | 20:00 | 22:15 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:50 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 16:30 | 19:15 | 22:00 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 14:00 | 15:40 | 17:00 | 18:40 | 20:00 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 22:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 15:00 | 17:45 | ||||||||||
Tarot |
T | 20:45 | |||||||||||
Turbo |
T | 20:30 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 19:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Back to Black |
T | 20:30 | 21:50 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | 22:10 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 20:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:40 | 14:40 | 16:00 | 17:00 | 18:20 | ||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 12:10 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:30 | 13:30 | 14:50 | 15:50 | 17:10 | 18:10 | 19:30 | |||||
Imaginární přátelé |
T | 14:00 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 12:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:20 | 22:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:45 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Rivalové |
T | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 22:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:45 |
pátek 31.05.2024
Back to Black |
T | 20:30 | 21:50 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | 22:10 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 20:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:40 | 14:40 | 16:00 | 17:00 | 18:20 | ||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 12:10 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:30 | 13:30 | 14:50 | 15:50 | 17:10 | 18:10 | 19:30 | |||||
Imaginární přátelé |
T | 14:00 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 12:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:20 | 22:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:45 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Rivalové |
T | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 22:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:45 |
sobota 01.06.2024
Back to Black |
T | 20:30 | 21:50 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | 22:10 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:0011:00 | 14:00 | 17:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 20:00 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:1011:20 | 12:20 | 13:40 | 14:40 | 16:00 | 17:00 | 18:20 | |||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | ||||||||
Havěť |
D | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:1011:10 | 12:30 | 13:30 | 14:50 | 15:50 | 17:10 | 18:10 | 19:30 | ||||
Imaginární přátelé |
T | 11:40 | 14:00 | 16:20 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:50 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 10:10 | 12:50 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 19:20 | 22:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:45 | |||||||||
Princezna na hrášku |
10:10 | 12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:30 | ||||||||
Priscilla |
T | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Rivalové |
T | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 22:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:30 | 12:45 |
neděle 02.06.2024
Back to Black |
T | 20:30 | 21:50 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | 22:10 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:0011:00 | 14:00 | 17:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 20:00 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:1011:20 | 12:20 | 13:40 | 14:40 | 16:00 | 17:00 | 18:20 | |||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | ||||||||
Havěť |
D | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:1011:10 | 12:30 | 13:30 | 14:50 | 15:50 | 17:10 | 18:10 | 19:30 | ||||
Imaginární přátelé |
T | 11:40 | 14:00 | 16:20 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:50 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 10:10 | 12:50 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 19:20 | 22:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:45 | |||||||||
Princezna na hrášku |
10:10 | 12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:30 | ||||||||
Priscilla |
T | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Rivalové |
T | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 22:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:30 | 12:45 |
pondělí 03.06.2024
Back to Black |
T | 20:30 | 21:50 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | 22:10 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 20:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:40 | 14:40 | 16:00 | 17:00 | 18:20 | ||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 12:10 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:30 | 13:30 | 14:50 | 15:50 | 17:10 | 18:10 | 19:30 | |||||
Imaginární přátelé |
T | 14:00 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 12:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:20 | 22:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:45 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Rivalové |
T | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 22:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:45 |
úterý 04.06.2024
Back to Black |
T | 20:30 | 21:50 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | 22:10 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 20:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:40 | 14:40 | 16:00 | 17:00 | 18:20 | ||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 12:10 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:30 | 13:30 | 14:50 | 15:50 | 17:10 | 18:10 | 19:30 | |||||
Imaginární přátelé |
T | 14:00 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 12:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:20 | 22:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:45 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Rivalové |
T | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 22:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:45 |
středa 05.06.2024
Back to Black |
T | 20:30 | 21:50 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | 22:10 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:40 | 14:40 | 16:00 | 17:00 | 18:20 | ||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 12:10 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:30 | 13:30 | 14:50 | 15:50 | 17:10 | 18:10 | 19:30 | |||||
Imaginární přátelé |
T | 14:00 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 12:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:20 | 22:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:45 | ||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 20:00 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Rivalové |
T | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 22:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:45 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:00 | 21:30 |
čtvrtek 06.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 |
pátek 07.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 |
sobota 08.06.2024
Hrdí lvi: Postup |
18:00 | ||||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 10:40 | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
neděle 09.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 10:40 | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
pondělí 17.06.2024
Laputa: Nebeský zámek |
D | 15:00 | |||||||||||
Laputa: Nebeský zámek |
T | 17:40 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:00 |
čtvrtek 04.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:10 | 13:30 | 14:20 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | 18:40 | |||||
Já, padouch 4 |
D | 12:50 | 15:00 |
pátek 05.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:10 | 13:30 | 14:20 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | 18:40 | |||||
Já, padouch 4 |
D | 12:50 | 15:00 |
sobota 06.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 10:0011:20 | 12:10 | 13:30 | 14:20 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | 18:40 | ||||
Já, padouch 4 |
D | 10:40 | 12:50 | 15:00 |
neděle 07.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 10:0011:20 | 12:10 | 13:30 | 14:20 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | 18:40 | ||||
Já, padouch 4 |
D | 10:40 | 12:50 | 15:00 |
Praha - Cinema City Slovanský dům
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 16:40 | 21:40 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | ||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 12:30 | 14:40 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:50 | 15:10 | 17:20 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Havěť |
D | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 16:20 | 20:40 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:20 | 17:20 | 20:20 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 | 14:15 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:15 | ||||||||||||
Noční klid |
14:50 | 18:50 | |||||||||||
Rivalové |
T | 15:45 | 21:10 | ||||||||||
Tarot |
T | 19:40 |
středa 29.05.2024
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 16:40 | 21:40 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | ||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 12:30 | 14:40 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:50 | 15:10 | 17:20 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Havěť |
D | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 17:15 | 20:40 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:20 | 17:20 | 20:20 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:15 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | 15:10 | ||||||||||
Noční klid |
14:50 | 18:50 | |||||||||||
Rivalové |
T | 15:45 | 21:10 | ||||||||||
Tarot |
T | 19:40 | |||||||||||
Turbo |
T | 19:30 |
čtvrtek 30.05.2024
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:10 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:15 | 17:45 | ||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:00 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:20 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:10 | 15:30 | 17:50 | |||||||||
Imaginární přátelé |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 15:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | 15:40 | 18:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 20:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:20 | ||||||||||||
Princezna na hrášku |
13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 16:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 |
pátek 31.05.2024
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:10 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:15 | 17:45 | ||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:00 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:20 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:10 | 15:30 | 17:50 | |||||||||
Imaginární přátelé |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 15:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | 15:40 | 18:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 20:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:20 | ||||||||||||
Princezna na hrášku |
13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 16:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 |
sobota 01.06.2024
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:10 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:15 | 17:45 | ||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:00 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:20 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:10 | 15:30 | 17:50 | |||||||||
Imaginární přátelé |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 15:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | 15:40 | 18:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 20:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:20 | ||||||||||||
Princezna na hrášku |
13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 16:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 |
neděle 02.06.2024
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:10 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:15 | 17:45 | ||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:00 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:20 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:10 | 15:30 | 17:50 | |||||||||
Imaginární přátelé |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 15:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | 15:40 | 18:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 20:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:20 | ||||||||||||
Princezna na hrášku |
13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Saint Omer |
T | 16:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 |
pondělí 03.06.2024
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:10 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:15 | 17:45 | ||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:00 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:20 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:10 | 15:30 | 17:50 | |||||||||
Imaginární přátelé |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 15:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | 15:40 | 18:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 20:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:20 | ||||||||||||
Princezna na hrášku |
13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 16:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 |
úterý 04.06.2024
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:10 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:15 | 17:45 | ||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:00 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:20 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:10 | 15:30 | 17:50 | |||||||||
Imaginární přátelé |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 15:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | 15:40 | 18:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 20:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:20 | ||||||||||||
Princezna na hrášku |
13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Saint Omer |
T | 16:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 |
středa 05.06.2024
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:10 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:15 | 17:45 | ||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:00 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:20 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:10 | 15:30 | 17:50 | |||||||||
Imaginární přátelé |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 15:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | 15:40 | 18:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 20:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:20 | ||||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:00 | 21:30 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 16:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 |
pátek 07.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 |
sobota 08.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 |
neděle 09.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 16:00 | 18:30 | 21:00 |
středa 12.06.2024
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
pondělí 17.06.2024
Laputa: Nebeský zámek |
T | 18:00 |
čtvrtek 20.06.2024
Ghost: Rite Here Rite Now |
T | 20:0020:30 |
sobota 22.06.2024
Kidó senši gundam SEED Freedom |
T | 18:30 |
neděle 23.06.2024
Kidó senši gundam SEED Freedom |
T | 18:30 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:30 |
čtvrtek 04.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 |
pátek 05.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 |
sobota 06.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 |
neděle 07.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | 18:30 |
Praha - Cinema City Zličín
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 21:00 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:0014:50 | 17:0017:50 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 20:0020:50 | 21:30 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | 19:30 | ||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Havěť |
D | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 16:40 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 16:15 | 19:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 21:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:30 | ||||||||||||
Sladký život |
15:20 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 21:50 |
středa 29.05.2024
Back to Black |
T | 21:00 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:0014:50 | 17:0017:50 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 20:0020:50 | 21:30 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | 19:30 | ||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Havěť |
D | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 16:40 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 16:15 | 19:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 21:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:30 | ||||||||||||
Sladký život |
15:20 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 21:50 |
čtvrtek 30.05.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:50 | 20:00 | 21:50 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | ||||||||||
Havěť |
D | 19:40 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:40 | 16:40 | 18:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:40 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:20 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:50 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Princezna na hrášku |
14:10 | 16:00 | 17:50 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:00 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 |
pátek 31.05.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:30 | 22:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:50 | 20:00 | 21:50 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | ||||||||||
Havěť |
D | 19:40 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:40 | 16:40 | 18:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:40 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:20 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:50 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Princezna na hrášku |
14:10 | 16:00 | 17:50 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:00 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 |
sobota 01.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:30 | 22:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 17:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:50 | 20:00 | 21:50 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 11:20 | 12:00 | 13:40 | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:45 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:50 | 18:20 | 20:15 | |||||||||
Havěť |
D | 19:40 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 11:00 | 12:00 | 13:20 | 14:20 | 15:40 | 16:40 | 18:00 | |||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 12:30 | 16:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 15:20 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:50 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:15 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
12:20 | 14:10 | 16:00 | 17:50 | |||||||||
Priscilla |
T | 19:00 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | ||||||||||||
Sladký život |
11:30 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 |
neděle 02.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 17:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:50 | 20:00 | 21:50 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 11:20 | 12:00 | 13:40 | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:45 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:50 | 18:20 | 20:15 | |||||||||
Havěť |
D | 19:40 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 11:00 | 12:00 | 13:20 | 14:20 | 15:40 | 16:40 | 18:00 | |||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 12:30 | 16:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 15:20 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:50 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:15 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
12:20 | 14:10 | 16:00 | 17:50 | |||||||||
Priscilla |
T | 19:00 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | ||||||||||||
Sladký život |
11:30 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 |
pondělí 03.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:50 | 20:00 | 21:50 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | ||||||||||
Havěť |
D | 19:40 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:40 | 16:40 | 18:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:40 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:20 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:50 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Princezna na hrášku |
14:10 | 16:00 | 17:50 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:00 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 |
úterý 04.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:50 | 20:00 | 21:50 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | ||||||||||
Havěť |
D | 19:40 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:40 | 16:40 | 18:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:40 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:20 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:50 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Princezna na hrášku |
14:10 | 16:00 | 17:50 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:00 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 |
středa 05.06.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | ||||||||||
Havěť |
D | 19:40 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:20 | 15:40 | 16:40 | 18:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:40 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:20 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:50 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:00 | 21:30 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
14:10 | 16:00 | 17:50 | ||||||||||
Priscilla |
T | 19:00 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 |
čtvrtek 06.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 |
pátek 07.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 |
sobota 08.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 |
neděle 09.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 |
pondělí 17.06.2024
Laputa: Nebeský zámek |
D | 16:00 | |||||||||||
Laputa: Nebeský zámek |
T | 18:40 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 15:30 |
čtvrtek 04.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | 18:30 |
pátek 05.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | 18:30 |
sobota 06.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | 18:30 |
neděle 07.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | 18:30 |
Praha - Divadlo Horní Počernice
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Jedna noc |
19:30 |
úterý 04.06.2024
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:30 |
Praha - Divadlo Za plotem
pátek 31.05.2024
přidat do oblíbených
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:00 | ||||||||||||
Kaskadér |
D | 19:30 |
sobota 01.06.2024
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 19:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:30 |
neděle 02.06.2024
Boy Kills World |
T | 19:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:30 |
Praha - Dlabačov
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Minulé životy |
T | 20:00 | |||||||||||
Tajemní impresionisté |
T | 16:00 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
18:00 |
středa 29.05.2024
Club Zero |
T | 18:00 | |||||||||||
Mamacruz |
T | 16:00 | |||||||||||
Noční klid |
20:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Benátky – nekonečně avantgardní |
T | 16:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:00 |
pátek 31.05.2024
Jeden život |
T | 16:00 | |||||||||||
Noční klid |
20:00 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 18:00 |
sobota 01.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:00 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 16:00 | |||||||||||
Smršť |
18:00 |
neděle 02.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:00 |
Praha - Dobeška
středa 29.05.2024
přidat do oblíbených
Club Zero |
T | 19:30 |
neděle 02.06.2024
středa 05.06.2024
Maria Montessori |
T | 19:30 |
středa 12.06.2024
Kos v ostružiní |
T | 19:30 |
středa 19.06.2024
Zásah štěstím |
T | 19:30 |
středa 26.06.2024
Útěk z Utopie |
T | 19:30 |
Praha - Edison Filmhub
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Jen řeka teče |
T | 14:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 19:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:30 |
středa 29.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 14:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:30 |
sobota 01.06.2024
Bratři Lumiérové |
D | 12:00 | |||||||||||
Macbeth |
T | 19:00 | |||||||||||
Nemilovaní |
T | 16:30 | |||||||||||
Poslední střih |
T | 21:30 | |||||||||||
Záhada Silver Lake |
T | 13:45 |
úterý 04.06.2024
Šamanův příběh |
T | 19:00 |
středa 05.06.2024
Sibyl |
T | 16:30 | |||||||||||
Vincent musí zemřít |
T | 19:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Daaaaaalí! |
T | 21:30 | |||||||||||
Tove |
T | 19:00 |
pátek 07.06.2024
Jeanne du Barry - Králova milenka |
T | 14:00 | |||||||||||
Máme prachy! |
T | 21:30 | |||||||||||
Nežádoucí |
T | 16:30 |
sobota 08.06.2024
Děti těch druhých |
T | 21:30 | |||||||||||
Mladí milenci |
T | 16:30 | |||||||||||
Máme prachy! |
T | 19:00 | |||||||||||
Nová hračka |
D | 12:00 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 14:15 |
neděle 09.06.2024
Daaaaaalí! |
T | 14:00 | |||||||||||
Dilili v Paříži |
D | 12:00 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 16:30 | |||||||||||
Máme prachy! |
T | 21:30 | |||||||||||
Vincent musí zemřít |
T | 19:00 |
úterý 11.06.2024
Diamantový plášť |
T | 19:00 |
středa 12.06.2024
Moje slunce Mad |
19:00 |
čtvrtek 13.06.2024
Kde je Anne Franková |
19:00 |
pátek 14.06.2024
Růžoví plameňáci |
T | 19:00 |
Praha - Kasárna Karlín
středa 29.05.2024
přidat do oblíbených
Stovky bobrů |
T | 19:00 |
sobota 01.06.2024
Kafe a cigára |
T | 21:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Čtyři pokoje |
T | 21:00 |
čtvrtek 13.06.2024
Kdopak to mluví |
T | 21:00 |
neděle 23.06.2024
Azougue Nazaré |
T | 21:00 |
středa 26.06.2024
sobota 29.06.2024
Aftersun |
T | 21:00 |
Praha - KC Beseda Klánovice
středa 29.05.2024
přidat do oblíbených
Napoleon |
T | 14:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 19:30 |
sobota 01.06.2024
Princezna na hrášku |
16:00 |
neděle 02.06.2024
Imaginární přátelé |
D | 16:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:30 |
neděle 16.06.2024
čtvrtek 20.06.2024
Láska na zakázku |
19:30 |
Praha - Kino Aero
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 15:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 |
středa 29.05.2024
Noční klid |
18:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Maria Montessori |
T | 13:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Ztraceno v překladu |
T | 18:00 |
pátek 31.05.2024
Dobrodružství Buckaroo Banzai napříč osmou dimenzí |
T | 21:50 | |||||||||||
Mars útočí! |
T | 19:30 |
sobota 01.06.2024
Nekonečný příběh |
D | 16:45 |
neděle 02.06.2024
Duna |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:10 |
pondělí 03.06.2024
čtvrtek 06.06.2024
Ten, kdo stojí v koutě |
T | 20:30 |
sobota 08.06.2024
Dobyvatelé ztracené archy |
T | 15:15 | |||||||||||
Indiana Jones a Chrám zkázy |
T | 18:00 | |||||||||||
Indiana Jones a Poslední křížová výprava |
T | 20:40 |
pondělí 10.06.2024
District 9 |
T | 20:30 |
úterý 11.06.2024
Příběh o princezně Kaguje |
T | 20:30 |
středa 12.06.2024
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
pátek 14.06.2024
Police Story 3 |
T | 19:45 | |||||||||||
Poslední kondor |
T | 21:50 |
neděle 16.06.2024
Aftersun |
T | 17:00 | |||||||||||
Interstellar |
T | 19:00 |
pondělí 17.06.2024
Příběh Alvina Straighta |
T | 20:30 |
středa 19.06.2024
Adéla ještě nevečeřela |
20:30 |
sobota 22.06.2024
Před půlnocí |
T | 21:20 | |||||||||||
Před soumrakem |
T | 19:15 | |||||||||||
Před úsvitem |
T | 17:00 |
Praha - Kino Atlas
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Laputa: Nebeský zámek |
T | 15:00 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 15:30 |
středa 29.05.2024
čtvrtek 30.05.2024
Chudáčci |
T | 19:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:15 | |||||||||||
Olympijský mezičas |
20:30 | ||||||||||||
Přišla v noci |
15:30 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:00 |
pátek 31.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:30 | |||||||||||
Občan Havel |
17:30 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 17:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
20:00 |
sobota 01.06.2024
Ať žijí duchové! |
16:15 | ||||||||||||
Chiméra |
T | 17:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 13:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:15 | |||||||||||
Hurvínkova Nebesíčka |
15:00 | ||||||||||||
Kristian |
18:00 | ||||||||||||
Stovky bobrů |
T | 19:30 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
15:15 |
neděle 02.06.2024
Back to Black |
T | 17:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
Howlův kráčející hrad |
D | 13:00 | |||||||||||
Hranice Evropy |
18:45 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Jen řeka teče |
T | 20:45 | |||||||||||
Noční klid |
17:00 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
13:15 | ||||||||||||
Šest medvědů s Cibulkou |
15:15 |
pondělí 03.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:30 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 17:30 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
20:15 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:00 |
úterý 04.06.2024
Děti těch druhých |
T | 19:30 | |||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 20:00 | |||||||||||
Kristian |
17:30 | ||||||||||||
Povaha lásky |
T | 17:00 |
středa 05.06.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | |||||||||||
Olympijský mezičas |
17:30 | ||||||||||||
Saint Omer |
T | 19:15 |
pondělí 10.06.2024
Praha - Kino Balt
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Králové videa |
18:30 |
středa 29.05.2024
Svatba Jiřího Káry |
17:30 | 20:30 |
čtvrtek 30.05.2024
The VelociPastor |
T | 18:30 |
pátek 31.05.2024
Rubber |
T | 18:30 |
úterý 04.06.2024
Club Zero |
T | 18:30 |
středa 05.06.2024
Stovky bobrů |
T | 18:30 |
čtvrtek 06.06.2024
Kanibal! Muzikál |
T | 18:30 |
pátek 07.06.2024
The VelociPastor |
T | 18:30 |
sobota 08.06.2024
Vraždící krocan |
T | 18:30 |
Praha - Kino Kavalírka
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
300: Bitva u Thermopyl |
T | 20:30 | |||||||||||
Olga |
18:00 |
středa 29.05.2024
Harry Potter a Kámen mudrců |
T | 19:00 |
středa 05.06.2024
Priscilla |
T | 20:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Česká Soda 2.0 |
20:20 |
pátek 14.06.2024
Mlčení jehňátek |
T | 20:30 |
Praha - Kino Lucerna
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 16:30 | |||||||||||
Django |
15:30 | ||||||||||||
Havěť |
T | 20:15 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:45 | |||||||||||
Zakázaná touha |
T | 13:00 |
středa 29.05.2024
Chiméra |
T | 20:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Chiméra |
T | 20:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:00 |
pátek 31.05.2024
Back to Black |
T | 17:45 | |||||||||||
Django |
15:30 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:15 | |||||||||||
Jedna noc |
16:15 | ||||||||||||
Kaskadér |
T | 20:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 14:00 | 20:15 | ||||||||||
Rivalové |
T | 13:00 |
sobota 01.06.2024
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:45 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | |||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 16:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:45 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 18:30 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 14:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:15 |
neděle 02.06.2024
Chiméra |
T | 19:30 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 19:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:45 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:30 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 16:45 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 14:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 17:15 |
pondělí 03.06.2024
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | 20:15 | ||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 18:00 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 16:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:15 |
úterý 04.06.2024
Chudáčci |
T | 20:15 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:45 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 16:30 |
středa 05.06.2024
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:00 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 16:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 17:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
13:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 18:00 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 16:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:15 |
pátek 07.06.2024
Chiméra |
T | 13:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 15:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:15 | |||||||||||
Strážci |
T | 20:30 |
Praha - Kino MAT
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Dobyvatelé ztracené archy |
T | 20:30 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 14:00 | |||||||||||
Poklad na Stříbrném jezeře |
D | 18:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:30 |
čtvrtek 30.05.2024
Aalto: Architektura emocí |
T | 16:15 | |||||||||||
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:15 |
pátek 31.05.2024
Maria Montessori |
T | 14:00 | |||||||||||
Mrtvý muž |
T | 20:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:25 |
sobota 01.06.2024
Django |
16:00 | ||||||||||||
Indiana Jones a Království křišťálové lebky |
T | 20:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:15 |
neděle 02.06.2024
Back to Black |
T | 17:55 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:15 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 16:00 |
pondělí 03.06.2024
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
EOS: Slunečnice |
T | 18:30 |
úterý 04.06.2024
Rivalové |
T | 14:00 | |||||||||||
Sladký život |
16:30 | ||||||||||||
Vinnetou |
D | 18:30 | |||||||||||
Zvětšenina |
T | 20:30 |
středa 05.06.2024
Pan Blake k vašim službám |
T | 16:30 |
úterý 11.06.2024
Vinnetou - Rudý gentleman |
D | 18:30 |
úterý 18.06.2024
Old Shatterhand |
D | 18:15 |
úterý 25.06.2024
Vinnetou - Poslední výstřel |
D | 18:30 |
Praha - Kino Pilotů
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:30 | |||||||||||
Premiantka |
T | 21:00 | |||||||||||
První den mého života |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:30 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 16:40 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:30 |
středa 29.05.2024
Back to Black |
T | 16:30 | |||||||||||
Chlast |
T | 20:45 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 21:20 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 16:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 18:00 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 17:10 | |||||||||||
Step a mráz |
19:00 |
Praha - Kino Ponrepo
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Kapka medu |
T | 18:00 | |||||||||||
Marat - Sade |
T | 20:30 |
středa 29.05.2024
Pohádka o putování |
D | 20:30 | |||||||||||
Škaredá dědina |
18:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Naděje |
T | 20:30 |
pátek 31.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 20:30 | |||||||||||
Pavlínka |
18:00 |
pondělí 03.06.2024
Městem chodí Mikuláš |
19:30 |
středa 05.06.2024
Vražda ing. Čerta |
19:30 |
čtvrtek 06.06.2024
Pražská 5 |
19:30 |
pátek 07.06.2024
Kouř |
19:30 |
pondělí 10.06.2024
Electra |
19:30 | ||||||||||||
Podle Sylvie |
19:30 | ||||||||||||
Přes střepy |
19:30 | ||||||||||||
Tramvaj |
19:30 | ||||||||||||
Vevnitř |
19:30 |
středa 12.06.2024
Kde je dům mého přítele? |
T | 19:30 |
pátek 14.06.2024
Zvedá se vítr |
T | 19:30 |
pondělí 17.06.2024
Panenství |
19:30 |
úterý 18.06.2024
Fádní odpoledne |
19:30 | ||||||||||||
Sběrné surovosti |
19:30 |
středa 19.06.2024
Dobrý den, můžeme dál? |
19:30 | ||||||||||||
Dotek světla |
19:30 | ||||||||||||
Dvě jubilea Jana Zrzavého |
19:30 | ||||||||||||
Linka důvěry |
19:30 | ||||||||||||
Romeo, Julie a děti |
19:30 |
čtvrtek 20.06.2024
Kráva |
19:30 |
pátek 21.06.2024
Sedmikrásky |
19:30 |
pondělí 24.06.2024
Kdyby radši hořelo |
19:30 | ||||||||||||
Ropa tečie cez hranice |
17:00 | ||||||||||||
Spracovanie ropy destiláciou |
17:00 | ||||||||||||
Vznik a ťažba ropy |
17:00 |
úterý 25.06.2024
Praha - Kino Radotín
středa 29.05.2024
přidat do oblíbených
Django |
20:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Priscilla |
T | 20:00 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
17:00 |
pátek 31.05.2024
Imaginární přátelé |
D | 17:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 20:00 |
sobota 01.06.2024
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 17:00 |
neděle 02.06.2024
Imaginární přátelé |
D | 17:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
20:00 |
středa 05.06.2024
Tarot |
T | 20:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Jen řeka teče |
T | 20:00 |
pátek 07.06.2024
Láska na zakázku |
20:00 | ||||||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 17:00 |
sobota 08.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 20:00 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
17:00 |
neděle 09.06.2024
Garfield ve filmu |
D | 17:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 |
středa 12.06.2024
Strážci |
T | 20:00 |
čtvrtek 13.06.2024
Prázdniny s Broučkem |
17:00 | ||||||||||||
Velmistr |
T | 20:00 |
pátek 14.06.2024
Království Planeta opic |
T | 20:00 | |||||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 17:00 |
sobota 15.06.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 17:00 |
neděle 16.06.2024
Perugino – věčná renesance |
T | 20:00 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
17:00 |
středa 19.06.2024
Django |
20:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:00 |
čtvrtek 20.06.2024
Zakázaná touha |
D | 20:00 |
pátek 21.06.2024
Motorkáři |
T | 20:00 | |||||||||||
Příběh o princezně Kaguje |
T | 17:00 |
sobota 22.06.2024
Lassie: Nové dobrodružství |
D | 17:00 | |||||||||||
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
neděle 23.06.2024
Lassie: Nové dobrodružství |
D | 17:00 | |||||||||||
První den mého života |
T | 20:00 |
čtvrtek 27.06.2024
Gump - jsme dvojka |
17:00 | ||||||||||||
Motorkáři |
T | 20:00 |
pátek 28.06.2024
Horizont: Americká sága |
T | 20:00 | |||||||||||
Lassie: Nové dobrodružství |
D | 17:00 |
sobota 29.06.2024
Horizont: Americká sága |
T | 20:00 | |||||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 17:00 |
neděle 30.06.2024
Sestry z kouřové sauny |
T | 20:00 | |||||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 17:00 |
Praha - Kino Světozor
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Chiméra |
T | 18:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 15:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:15 | 20:30 | ||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:15 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 15:45 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:45 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 |
středa 29.05.2024
Chiméra |
T | 18:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:15 | 20:45 | ||||||||||
Kristian |
15:00 | ||||||||||||
Noční klid |
18:00 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:45 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 |
čtvrtek 30.05.2024
Back to Black |
T | 15:00 | |||||||||||
Chiméra |
T | 15:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:15 | 17:45 | ||||||||||
Forrest Gump |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 17:45 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 |
pátek 31.05.2024
Chiméra |
T | 17:45 | |||||||||||
Club Zero |
T | 15:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | 20:45 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 15:15 | 18:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 15:00 | 20:45 |
sobota 01.06.2024
Chiméra |
T | 17:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:15 | 20:15 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:15 | 20:30 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:45 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 20:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 12:30 | 18:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 17:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 15:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:30 |
neděle 02.06.2024
Anatomie pádu |
T | 20:15 | |||||||||||
Back to Black |
T | 15:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:30 | 17:45 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:15 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
15:00 | ||||||||||||
Povaha lásky |
T | 12:15 | |||||||||||
Priscilla |
T | 15:15 | 17:30 | ||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 20:15 |
pondělí 03.06.2024
Chiméra |
T | 15:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:15 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:00 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 15:15 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Saint Omer |
T | 17:30 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
20:45 |
úterý 04.06.2024
Chiméra |
T | 17:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
20:15 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 15:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:15 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 15:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:15 |
středa 05.06.2024
Chiméra |
T | 20:45 | |||||||||||
Club Zero |
T | 18:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 15:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:15 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:45 | |||||||||||
Starý dub |
T | 15:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 17:30 |
středa 12.06.2024
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
sobota 22.06.2024
Ghost: Rite Here Rite Now |
T | 20:30 |
Praha - Kino 35
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Anatomie pádu |
T | 17:30 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 20:15 |
středa 29.05.2024
Chiméra |
T | 20:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 18:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Děti těch druhých |
T | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 |
pátek 31.05.2024
Priscilla |
T | 18:00 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 20:00 |
Praha - Komorní kino Evald
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Django |
16:30 | ||||||||||||
Jen řeka teče |
T | 20:15 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
14:00 | ||||||||||||
Noční klid |
18:30 |
středa 29.05.2024
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
Jedna noc |
16:00 | ||||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
18:00 | ||||||||||||
Zásah štěstím |
T | 14:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Písně země |
T | 15:45 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:00 |
pátek 31.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:45 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 20:15 |
sobota 01.06.2024
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 16:00 |
neděle 02.06.2024
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 15:45 | |||||||||||
Starý dub |
T | 17:45 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:00 |
pondělí 03.06.2024
Děti těch druhých |
T | 20:00 | |||||||||||
Jedna noc |
18:00 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Společně 99 |
T | 15:45 |
úterý 04.06.2024
Django |
16:15 | ||||||||||||
Jeden život |
T | 14:00 | |||||||||||
Jen řeka teče |
T | 18:15 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 20:15 |
středa 05.06.2024
Back to Black |
T | 20:30 | |||||||||||
Noční klid |
19:00 | ||||||||||||
Přišla v noci |
14:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Aristokratka ve varu |
14:00 | ||||||||||||
Chiméra |
T | 19:45 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 16:00 |
pátek 07.06.2024
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 16:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:15 |
sobota 08.06.2024
Club Zero |
T | 15:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 18:00 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:00 |
neděle 09.06.2024
Kos v ostružiní |
T | 20:15 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 17:45 | |||||||||||
Starý dub |
T | 15:30 | |||||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 14:00 |
pondělí 10.06.2024
Jeden život |
T | 18:00 | |||||||||||
Jedna noc |
T | 16:15 | |||||||||||
Pan Blake k vašim službám |
T | 14:00 | |||||||||||
Vzor |
T | 20:15 |
úterý 11.06.2024
Matka v trapu |
14:00 | ||||||||||||
Noční klid |
20:15 | ||||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
18:00 | ||||||||||||
Zásah štěstím |
T | 16:00 |
středa 12.06.2024
Django |
18:00 | ||||||||||||
Jen řeka teče |
T | 16:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 14:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 |
Praha - Letní kino Kamínka
čtvrtek 06.06.2024
přidat do oblíbených
Láska na zakázku |
21:30 |
čtvrtek 13.06.2024
čtvrtek 20.06.2024
Sladký život |
21:30 |
čtvrtek 27.06.2024
Prázdniny s Broučkem |
21:30 |
Praha - Letní kino Klubovna
středa 29.05.2024
přidat do oblíbených
Přišla v noci |
21:00 |
středa 05.06.2024
Věčný svit neposkvrněné mysli |
T | 21:00 |
středa 12.06.2024
Chléb a sůl |
T | 21:00 |
středa 19.06.2024
Daaaaaalí! |
T | 21:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Petřiny
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Případ Goldman |
T | 16:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Frida Viva La Vida |
T | 17:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 19:00 |
sobota 01.06.2024
Království koček |
D | 15:00 |
úterý 04.06.2024
Maria Montessori |
T | 16:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Django |
19:00 | ||||||||||||
Munch – láska, duchové a upíří ženy |
T | 17:00 |
sobota 08.06.2024
Jak zachránit draka |
D | 15:00 |
čtvrtek 13.06.2024
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 17:00 |
sobota 15.06.2024
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:00 |
úterý 18.06.2024
Tove |
T | 16:00 |
čtvrtek 20.06.2024
Back to Black |
T | 19:00 | |||||||||||
Botticelli – Florencie a Medicejští |
T | 17:00 |
sobota 22.06.2024
Garfield ve filmu |
D | 15:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Maria Montessori |
T | 19:00 | |||||||||||
Přišla v noci |
16:00 |
pondělí 03.06.2024
Zámek |
T | 19:00 |
úterý 04.06.2024
středa 05.06.2024
Saint Omer |
T | 19:00 |
úterý 11.06.2024
Maria Montessori |
T | 16:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:00 |
pondělí 17.06.2024
úterý 18.06.2024
Back to Black |
T | 19:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 16:00 |
Praha - Modřanský biograf
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Starý dub |
T | 20:00 |
středa 29.05.2024
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
17:45 |
čtvrtek 30.05.2024
Děti těch druhých |
T | 20:00 | |||||||||||
FAMU Gold |
18:00 | ||||||||||||
Humanity |
18:00 |
pátek 31.05.2024
Princezna na hrášku |
18:00 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 |
sobota 01.06.2024
Princezna na hrášku |
17:30 |
neděle 02.06.2024
Princezna na hrášku |
15:30 |
Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař
úterý 28.05.2024
přidat do oblíbených
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:40 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | ||||||||
Havěť |
T | 20:20 | |||||||||||
Hrdí lvi: Postup |
D | 18:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 14:50 | 17:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 17:40 | 19:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:40 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 |
středa 29.05.2024
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:40 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | ||||||||
Havěť |
T | 20:20 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 14:50 | 17:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 17:40 | 19:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:40 | |||||||||||
Noční klid |
D | 18:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | 20:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 18:30 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 17:55 | 19:00 | |||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 16:10 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
D | 14:50 | 16:40 |
pátek 31.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 18:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 17:55 | ||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 16:10 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
D | 14:50 | 16:40 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | 20:00 |
sobota 01.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 18:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:2011:25 | 12:30 | 13:35 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 17:55 | |||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 12:10 | 16:10 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:10 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||
Kaskadér |
D | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 14:10 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
D | 11:10 | 13:00 | 14:50 | 16:40 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | 20:00 |
neděle 02.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 18:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:2011:25 | 12:30 | 13:35 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 17:55 | |||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 12:10 | 16:10 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:10 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||
Kaskadér |
D | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 14:10 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
D | 11:10 | 13:00 | 14:50 | 16:40 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | 20:00 |
pondělí 03.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 18:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 17:55 | ||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 16:10 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
D | 14:50 | 16:40 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | 20:00 |
úterý 04.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 18:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 17:55 | ||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 16:10 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
D | 14:50 | 16:40 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | 20:00 |
středa 05.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 18:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 17:55 | ||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 16:10 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
D | 14:50 | 16:40 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 20:00 |
čtvrtek 20.06.2024
Ghost: Rite Here Rite Now |
T | 19:00 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:00 |
Praha - Přítomnost Boutique Cinema
středa 29.05.2024
přidat do oblíbených
Priscilla |
T | 20:30 |
čtvrtek 30.05.2024
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 |
pátek 31.05.2024
sobota 01.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 17:30 |
neděle 02.06.2024
úterý 04.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 |
středa 05.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:15 | |||||||||||
Kočár do Vídně |
17:30 |
neděle 09.06.2024
Priscilla |
T | 11:00 |
Praha - Rest.art
čtvrtek 30.05.2024
přidat do oblíbených
Django |
19:30 |
neděle 02.06.2024
čtvrtek 06.06.2024
Chiméra |
T | 19:30 |
neděle 09.06.2024
čtvrtek 13.06.2024
Perugino – věčná renesance |
T | 19:30 |
neděle 16.06.2024
Chiméra |
T | 19:30 |
čtvrtek 20.06.2024
Chiméra |
T | 19:30 |
neděle 23.06.2024
čtvrtek 27.06.2024
Perugino – věčná renesance |
T | 19:30 |
neděle 30.06.2024
Chiméra |
T | 19:30 |