poster

Expozitura (TV seriál)

 • slovenský

  Expozitúra

 • anglický

  Organized Crime Unit

Akční / Krimi / Drama

Česko, 2008, 16x75 min

Hrají:

Hana Vagnerová, Robert Jašków, Jan Dolanský, Pavel Zedníček, Jan Novotný, Zuzana Bydžovská, Martin Sitta, Michal Slaný, Miluše Bittnerová, Sabina Králová, Michal Dlouhý, David Prachař, Václav Marhoul, Marko Igonda, Jan Kanyza, Čestmír Řanda ml., Jiří Štěpnička, Zuzana Kocúriková, Vladimír Dlouhý, Jakub Gottwald, Daniel Svoboda, Michal Pavlata, Maroš Kramár, Vladimír Kratina, Jiří Korn, Lucie Bártová-Zedníčková, Alice Šnirychová-Dvořáková, Jiří Kodeš, Miroslav Hrabě, Radek K. Vysoudil, Roman Blumaier, Marek Němec, Jiří Kout, Barbora Obozněnková, Zdeněk Maryška, Martin Pechlát, Renata Visnerová-Prokopová, Zbyněk Fric, Radek Žák, Roman Zach, Pavel Nečas, Zuzana Onufráková, Zdeněk Barták, Daniel Rous, Alexej Pyško, Jitka Ježková, Jiří Panzner, Hynek Čermák, Marek Vašut, Karel Zima, Michal Bumbálek, Nataša Gáčová, Martin Stránský, Marek Ronec, Václav Vašák, Hana Seidlová, Ladislav Hampl, Roman Štabrňák, Luboš Veselý, Luboš Vrňata, Jindřich Hinke, Věra Janků, Zuzana Skalníková, Martin Učík, Martin Myšička, Eva Vrbková, Marcel Vašinka, Petr Klimeš, Ladislav Kolář, Karel Polišenský, Vladimír Škultéty, Zdeněk Žák, Jan Vondráček, Igor Chmela, Věra Kubánková, Lucie Žáčková, Jan Vlasák, Dana Homolová, Marek Pospíchal, Romana Sittová, Josef Klíma, Stanislav Lehký, Jiří Wohanka, Pavel Skřípal, Martin Mejzlík, Michal Dalecký, Kryštof Rímský, Eugen Libezniuk, Věra Tichánková, Jindřich Kout, Jan Pavel Filipenský, Josef Kuhn, Robert Kroupar, Petr Florián, Sandra Černodrinská, Jan Kraus, Anna Šišková, Marek Taclík, Jiří Dvořák, Andrea Opavská, Petra Navrátilová, Tereza Richtrová, Barbora Milotová, Aleš Bílík, Jiří Bartoň, Martin Pošta, Jaroslav Pížl

Produkce:

Lukáš Kaplan

Střih:

Michal Hýka

Scénografie:

Václav Vohlídal
(další profese)
 • Andersis
  ****

  Po prvním dílu za 4.(7.9.2011)

 • Thomick
  **

  Takový ty fráze "to jsem ještě nevěděla, že se s nimi potkám hodně zblízka, a nebude se mi to vůbec líbit" mě fakt neberou. Zas je to spíš jen zoufalá snaha komplexem tížených Čechů vyrovnat se americkym kriminálkám. Což by mimochodem stejně nebyla žádná výhra. A Bydžovská v něčem takovym - hotovej průšvih.(9.9.2011)

 • boshke
  ***

  Po čtyřech dílech končím, ač to není z mého pohledu až tak špatné, jak by se dle zdejších hodnocení mohlo zdát (při mém časovém vytížení však není pro "ne zas až tak špatné" seriály místo). Tady si totiž každý automaticky kopne do čehokoli, co se v televizi objeví... Nevadila mi až tak všemi nenáviděná Vagnerová jako její hloupá postava. Už jen když spustila "Jmenuji se Tereza Hodačová a jsem policajtka" a pak vám dvě minuty rekapitulovala vše, co se stalo v minulých dílech. A pak samozřejmě spousta slzení na kameru v nějaké ruině, že kdyby věděla, do čeho jde a bla bla bla. Ani "drsňák" Dolanský mne nijak nerajcoval. Jediný, kdo mne mohl donutit dívat se dál, byl Jašków. Hrál dobře a jeho postava mně přišla zajímavá... Umím si však představit, že se k Expozituře někdy v budoucnu vrátím... 60%(5.10.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení 2. série začalo 6. 8. 2013 ve středočeských Hořovicích. (morgos)

 • - V prvním díle, kdy Hodačová (Hana Vagnerová) poprvé přijíždí do Expozitury a baví se u svého auta s kolegou v garáži, vedle nich stojí další vozidlo, které pak v dalším záběru není. (Jirka_Globus)

 • - Hana Vagnerová, která ztvárnila hlavní postavu Terezu Hodačovou, absolvovala 218 natáčecích dnů během 269 dní kalendářních. (navabaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace