Expozitura (TV seriál)

• slovenský

Expozitúra

Organized Crime Unit

Akční / Krimi / Drama

Česko, 2009, 20 h 25 min (Minutáž: 16x75 min)

Hana Vagnerová, Robert Jašków, Jan Dolanský, Pavel Zedníček, Jan Novotný, Zuzana Bydžovská, Martin Sitta, Michal Slaný, Miluše Bittnerová, Sabina Králová, Michal Dlouhý, David Prachař, Václav Marhoul, Marko Igonda, Jan Kanyza, Čestmír Řanda ml., Jiří Štěpnička, Zuzana Kocúriková, Vladimír Dlouhý, Jakub Gottwald, Daniel Svoboda, Michal Pavlata, Maroš Kramár, Vladimír Kratina, Jiří Korn, Lucie Bártová-Zedníčková, Alice Šnirychová-Dvořáková, Jiří Kodeš, Miroslav Hrabě, Radek K. Vysoudil, Roman Blumaier, Marek Němec, Jiří Kout, Barbora Obozněnková, Zdeněk Maryška, Martin Pechlát, Renata Visnerová-Prokopová, Zbyněk Fric, Radek Žák, Roman Zach, Pavel Nečas, Zuzana Onufráková, Zdeněk Barták, Daniel Rous, Alexej Pyško, Jitka Ježková, Jiří Panzner, Hynek Čermák, Marek Vašut, Karel Zima, Michal Bumbálek, Nataša Gáčová, Martin Stránský, Marek Ronec, Václav Vašák, Hana Seidlová, Ladislav Hampl, Roman Štabrňák, Luboš Veselý, Luboš Vrňata, Jindřich Hinke, Věra Janků, Zuzana Skalníková, Martin Učík, Martin Myšička, Eva Vrbková, Marcel Vašinka, Petr Klimeš, Ladislav Kolář, Karel Polišenský, Vladimír Škultéty, Zdeněk Žák, Jan Vondráček, Igor Chmela, Věra Kubánková, Lucie Žáčková, Jan Vlasák, Dana Homolová, Marek Pospíchal, Romana Sittová, Josef Klíma, Stanislav Lehký, Jiří Wohanka, Pavel Skřípal, Martin Mejzlík, Michal Dalecký, Kryštof Rímský, Eugen Libezniuk, Věra Tichánková, Jindřich Kout, Jan Pavel Filipenský, Josef Kuhn, Robert Kroupar, Petr Florián, Sandra Černodrinská, Jan Kraus, Anna Šišková, Marek Taclík, Jiří Dvořák, Andrea Opavská, Petra Navrátilová, Tereza Richtrová, Barbora Milotová, Aleš Bílík, Jiří Bartoň, Martin Pošta, Jaroslav Pížl, Filip Gavlas, Tomáš Bělohlávek, Daniel Tůma, Karel Beseda, Milan Horvát, Ivo Novák, Irena Kristeková
  • 6thSun

První díl: příšerně nedůvěryhodné, naivní a hloupé. A ta závěrečná pointa s blbým písmenem? Mně je úplně jedno, jestli se to takhle někde ve skutečnosti stalo, filmové vyprávění nemůže kopírovat realitu, když je totálně vypatlaná a blbá. Takhle to totiž nefunguje.(10.9.2011)

V rámci české seriálové tvorby nadprůměr, porovnávat se seriály z Ameriky nemá cenu a jen blázen by je porovnávat chtěl. To je prostě jiná liga. Po prvním dílu jsem poměrně spokojenej a palec nahoru za odvahu se vydat konečně jiným směrem, než ty kraviny, který běží pořád a všude. Nemá cenu je jmenovat, všichni víme o kterých je řeč. Ti co sem hned prdli odpad a jednu hvězdu, tak určitě byly rozhodnuti už dopředu, že tak učiní. Těším se na ty akční scény, který by měly teprve přijít. Vypravěčský části ale opravdu tahají za uši, to by chtělo zlepšit a dost. Připíchnu zatím 3 hvězdy a uvidíme, jestli si je udrží až do konce :)(8.9.2011)

• Hromino

Jmenuji se Hana Vagnerová. A když vám řeknu, že hraju přirozeně, asi mi nebudete věřit. Stejně tak ti, milá Hanko, neuvěřím ani tu kopu drsnejch keců z tvých úst, při nichž se občas musím jen jízlivě pousmát. A že se to prsí titulem "nejdražší český seriál z produkce Novy"? Tak to je na pováženou, přátelé! Tenhle fakt mi opravdu vyrazil dech a naprosto ovlivnil můj pohled na tenhle seriál. Že bych kvůli tomu nahodil plný počet?(3.12.2011)

• lesumir

Opět se ukazuje omezenost čsfd návštěvníků, kteří jsou buď pseudo onanisti nebo rovnou blbečci. Odsoudit to a přihodit odpad jenom proto, že je to z produkce TV Nova? Vždyť se to týká nejzajímavějšího příběho českého podsvětí, které vyplulo na hladinu. Vágnerová hraje dobře a obsazení je topovka. A určitě se to ještě víc rozjede!(10.9.2011)

• triatlet

Přemrštěná stopáž a opakující se motivy, to je celkem vražedná kombinace.(10.12.2011)

• - Seriál byl natočen během 260 natáčecích dnů. (navabaca)

• - Scénář psali Josef Klíma a Janek Kroupa jeden rok. Na scénáři se podíleli i ve druhé sérii. (navabaca)

• - V 10. díle s názvem "Ruská spojka" jde sl. Hodačová (Hana Vagnerová) hledat na webu, jak vypadá Audi TT. Při zadávání do prohlížeče zadává www.tipovaoznaceniaudi.eu. Krom toho, že se jedná o fiktivní web a je dosti zarážející, že sl. Hodačová zná přímo webovou adresu, mělo by se v názvu objevit slovo "typ", nikoliv "tip". (Lasmen)