Ant-Man

hygienik

Cítim sa akoby som šiel na operu, ale namiesto nej som videl hip hopový battle. Okridlený chlap bojuje s ľudským mravcom. Vážne??? Ale veď to malo dej jednoduchý ako detská riekanka. Furt sa voľakam lietalo, všetko sa mihalo, ale bola to aspoň pekná farebná óda na mravce. ()

radomiil

Velmi příjemné zpestření v záplavě nicneříkající spousty komiksových blábolů,vycházejících k neprospěchu dnešní tvorby"jak houby po dešti")navíc obohacené výživnými hereckými esy. ()

dyfur

V kine to malo na mňa pomerne dobrý efekt - zabavil som sa.Triky +občasný vtip.M.Douglas vyzeral ako ruský spisovateľ z 19.storočia,ktorému iste táto úloha nepripadala ako extra herecká príleitosť,ale bol to on čo tam bol za hviezdu.Ostatní...s kľudom si viem predstaviť i iných v ich úlohách.M.D. asi tam musel byť,chcelo to ozajstnú hviezdu.Dá sa zabaviť či by som to pozeral ešte raz? asi s dlhším odstupom. ()

OG_Swifty

Když jsem šel do kina na Ant-Mana, čekal jsem Marveláckou klasiku - efekty, výbuchy, good look - zkrátka takový stereotyp dobrý show. Výsledek byl takový, že jsem odcházel s blaženým pocitem uspokojení a zároveň překvapení, že to vlastně až tak stereotypní nebylo. Jasně, zase se podařilo zachránit "svět" - ale způsob pomocí mega-mravenců a zmenšenin byl natolik originální, že se mi to líbilo a bavilo mě to. Velmi mile mě překvapili oba hlavní představitelé; Rudd (který doposud hrál v píčovinách) a Douglas (kterýho jsem už považoval za vyčpělý přežitek). Na rozdíl od Expendables se tuto legendu podařilo dát do světla nejlepšího. Evangelínu nehodnotím, z tý mi hučelo v kládě už když bojovala se Šmakem.... A kdo byl fakt největší hvězdou, byl překvapivě gang Michaela Peny - smál se celý sál (asi 10 lidí) kdykoliv tam rozjel ty svoje hispánský joky.. T.I. nepůsobil tak jalově, jako jeho kolegové 50 Cent nebo Ja Rule a David Dastmalchian s hlasem sověta z Red Alertu 1 byl taky docela dobrej. Zkrátka film se mi líbil a odpustil jsem i skutečnost, že to neodpovídá příliš knižní předloze. ()

Fanucci

Tohle mne úplně minulo. Rudda nemám moc rád a navíc Ant Man mi přijde po Daredevilovi (ve filmovém podání Afflecka) jako ten nejtrapnější super hrdina. Párkrát mne to ale pobavilo, takže na 3 to je... ()

Jigy

Tak nejdříve klady: humor, celkem dobré herecké výkony a některé bojové scény (hlavně ta poslední s mašinkami). Ale jinak další tuctová marvelovka, která se dá zkouknout, ale žádný hlubší zážitek nezanechá. Dnes se z Marvelovského světa stala manufaktury, kde by mohl sedět za kamerou robot a sterilně natáčet jeden film za druhým. Kouzlo je pryč a už jde jen o to vytěžit co nejvíce peněz na různých hrdinech. Takže tři hvězdy za výše vyjmenované přednosti a nic víc. ()

Axis

Asi někdo ze scénáristů hodně koukal na dvojku Kick Ass a řekl si že chce něco podobně ztreštěnýho. Teda ne uplně, prodáváme to předsi jen dětem, rodinám a tak. Pak se na ní mrknul znova a řekl si: "Who Gives a Shit." a vznikl film kterej jsem právě viděl. ()

TheDon

Po posleních nudou zívajících Evendžrech Marvel vytasil Ant-mana. A je to dobře, protože se kurevsky povedl. Příběhová linka není nijak náročná a je pravdou, že docela prvoplánová a předvídatelná. Jenže to vůbec nevadí, protože je to prostě hlína. Míša Pěna co slovo, to perla. Evangeline Lilly se slušivým tmavým mikádem uhrančivá, jako snad ještě nikdy. Bez toho luku a uší jí to ještě víc sluší. Michael Douglas bezchybnej jako vždy a Paul Rudd? Nijak extra mi nevadil, takže pohoda. Bavil jsem se minimálně na 90% P.s: jedinej kdo mi tam chyběl je chrobák Vreco ()

mikinhoo

Ant-Man letos na plné čáře předčil Avengers: Age of Ultron. Film byl daleko sviženější, přímočarejší a vtipnější. Prostě paráda, která pobaví a zároveň nikoho neznudí. ()

Havaj8

I přes to, že mi druhý Avengeři v kině utekli, tak tohohle mravence jsem už vidět musel, protože nápad na takovýho super hrdinu je prostě cool. Kdo to kdy viděl, aby se mohl někdo zmenšovat a zvětšovat, mít ukrutnou sílu a ovládat mravence. Když s tim poprvý prorazili, řikal jsem si jaká to nemůže bejt ptákovina. Ale fajn bylo, že z toho nedělali žádný drama, ale celý to bylo s nadsázkou vyhláškovaný až do konce. Těch vtipnejch scén tam rozhodně nebylo pomálu. Herecky obsazený taky sympaticky, tam až na toho záporáka to nemělo chybu, takže se i vzhledem k tý potitulkovce dvojce nebránim. Ty akční scénky byly v rámci možností taky pěkně udělaný, i když jich nebylo tolik. Navíc spousta narážek na zbytek Marvel světa, který už asi chybět nemůžou v žádným filmu. Mam z toho prostě dobrej pocit, stejně jako Strážci galaxie, už to nemusí bejt jenom o těch hlavních hrdinech. Kdybych to měl shrnout, tak Marvel prostě umí dělat filmy, umí vybírat herce a maj skvěle našlápnuto ještě hodně do budoucna. ()

Jango_Fett

Po konci Avengers 2, jsem odcházel rozčarován a nebyl jsem si jistý výsledným dojmem, zde ho mám poměrně jasný. Film nikam nespěchá a necpe vám akci za akcí a ty konverzačky tu mají i opravdu nějaký ten smysl. Navíc pro fandy marvelovského universa je tu opět hromada věcí kterých se chytí a to hned z úvodu který se odehrává v minulosti. Samozřejmě že později nechybí ani něco/někdo z Avengers a Hydry. Ale abych se vrátil k samotnému filmu, který popisuje bravurně jak život Hanka Pyma (člověku ani ve finále nakonec nevadí že je starý) tak jeho nástupce Scotta Langa. Je výborné že se Hank drží svojí vlastní společnosti a hrabe si na vlastním písečku mimo Stark Industries a Avengers. Divák najednou zjišťuje že je tu více společností a že Starkové nejsou jediní géniové. Co se týče akčních scén, tak film spoléhá na efekty zmenšování, zvětšování...a hromadu různých sympatických mravenců. Jestli to funguje? Ano! Navíc se zde hraje zároveň i na odlehčenější notu a je tak nespočet možností z čeho čerpat komické prvky (které opět fungují). Na hudbu si nemůžu též stěžovat, navíc hlavní Ant-Manův motiv je celkem výrazný, což je jen dobře. Doporučuji počkat na obě potitulkové scénky, opravdu za to stojí. Fanoušci Wasp budou potěšeni a je tu jasný náběh na již blížící se bombastickou Civil War :). Takže ano, povedlo se. K Ant-Manovi jsem byl dosti skeptický a ve finále mohu říct že tenhle nový superhrdina najde naprosto v pohodě místo po boku Captaina America a dalších Marveláků. ()

M.i.k.e

pro mě asi nejslabší marvelovka z poslední doby,ale počítám,že budu potřebovat ještě minimálně jedno shlédnutí.Jako celek je Ant-Man celkem předvídatelný kousek,který míchá dohromady nějaká ta klišátka,spoustu tradičně dobře udělané akce a humoru.Objeví se i pár opravdu výborných nápadů,jen by člověk čekal že jich bude ještě víc vzhledem k potenciálu který tenhle u nás ne až tak známý hrdina má...80% ()

ProNotor

Marvel opět nezklamal, malý velký muž se postará o záchranu světa. Příjemný příběh, dobrá zápletka, akce jako smetí, člověk se pobaví, no už aby bylo pokračování. ()

Wiikii

Opět záchrana světa, opět zábavnou cestou, no prostě opět Marvel. .. Už to pomale začíná být ohraná písnička a to podle Marvelovského plánu jsme jen na začátku všech těch filmů a hrdinů. Takže uvidíme jak to pude dál, ale zatím se na to dá koukat. .... HODNOCENÍ: 70% (4*) ()

rakovnik

Vtipná pohádka pro děti, mládež, i dospělé, přestože mrtvých (mravenců) zde bylo požehnaně. Tvůrci si se zvětšováním a zmenšováním opravdu vyhráli, takže třeba závěrečný souboj nejen s vlakem byl do detailu perfektní. Nicméně nejvíce mě překvapila dědečkovská role Michaela Douglase. ()

Figu

Stejně jako v pelechu, tak i zde se s malým kašpárkem dá zahrát velké divadlo! Jelikož zbožňuju Douglase a je mi sympatický Rudd, jsem happy, že šance rolí v tomto dílku chytili za pačesy a nekompromisně smetli všechno špatné co jim v cestě stálo! Pro mě supr podívaná, boží obsazení, parádní hlášky a akce na rozdávání. Závěr s mašinkou Tomem je vskutku GENIÁLNÍ! Tuto Marvelovku musí holt divák brát tak trošku jinak než ty ostatní. Myslím odlehčeněji. Bomba! 90% ()

Chen

Na poměry Marvelu hodně skromná, ale na druhou stranu sympaticky hravá podívaná. Na první pohled se film možná krčí před bombastičtějšími bratříčky, ale pokud jde o úroveň zábavnosti, nezůstává v jejich stínu. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě