Ant-Man

paradoxman

Kluci a holky v Marvelu vědí, jak na to a tak tu máme to samé, co jsme již viděli několikrát. Ovšem tentokrát se hlavní hrdina zmenšuje a hlavnímu záporákovi se mstí za zastřelení oblíbeného mravence. Anthony byl sympaťák, ovšem domácí mazlíček v podobě šestinohé potvory s kusadlama velikosti pořádného hasáku, to je jiná káva. Úsměvných momentů je víc, ale nevím, jestli tvůrci chtěli, abych si z filmu nejvíce zapamatoval z baráku vyskočivší tank či mašinku. Patrně je jim to jedno a řídí se pravidlem "ber co můžeš" a tak si během následující pětiletky budeme dále užívat těchto nesmyslných, ovšem díváka dychtícího po bezmyšlenkovité zábavě naprosto uspokojujících, hrdinných eposů. Jo, abych nezapomněl... Michael Peňa RULEZ! ()

tomino28

Další (kolikátý už?) marvelovský komiks, který nám představuje dalšího (kolikátého už?) superhrdinu, který musí zachránit svět.. Jak jinak. Pokud jste to nečekali, tak se vám v posledních letech podařilo nátlaku ze strany Marvelu obdivuhodně vyhnout. Na druhou stranu se jedná o řemeslo slušné kvality. Ta s rostoucím počtem dílů universa v poslední době chtě nechtě kolísá. No a pokud se vám mravenčí muž líbil, tak nemusíte zoufat, protože on se dřív než později jistojistě vrátí! ()

misiaq

Zakladom bolo od filmu necaka vobec nic. Nevidel som trailer vedel som iba ze existuje ant-man a ze ho hra Paul Rudd, ktory sice nie je zrovna typom herca do akcie, o to prijemnejsie bolo vysledne dielko. Celkom zaujimava i vtipna akcia na jedno pozretie. ()

Charlie.Harper

A budem sa opakovať už neviem po koľký krát, ale jak je možné, že tí diváci tým Marvelákom všetko žerú? Za to že je to smiešne a veľmi nadlahčené? Marvel majú iba peniaze a už sa vôbec nesnažia o čom hovorí aj to, že vyprodukujú ročne 2-3 filmy len tak. Jediné v čo dúfam je Infinity War všetko čo majú vytvoriť medzi tým je len paradoxne drahá zlátanina. Stále je to o tom istom.. POMO to vystihol, ale ja už taký zhovievavý so svojim hodnotením nebudem ako bol on. Buď Marvel prestanú kopírovať samých seba a začnú byť trošku kreatívnejší alebo budem ich priemerne filmy hodnotiť nie 3 ale 2*. Komiksové filmy mám rád, ale pre mňa tá monotématickosť už začína byť naozaj unavujúca. ()

kolly13

Některé Marvelovské počiny jsou cíleny na nízko-náctileté publikum a od toho se odvíjí i propracovanost a hlavně scénář. Zbytečně strávený čas. ()

esmoke

Ant-man patří do Marvelovského universa už od 60. let a protože Merval frčí tak i Ant-man musel dostat svůj film za 130 miliónů dolarů. Celý námět je o ničem takže producenti chtěli podívanou pojmout poněkud odlehčeněji. Tak vzali jako scenáristu a režiséra Edgara Wrighta. Po mnoha porodních bolestech byl Wright odejit a v titulcích je režisér Peyton Reed. Výsledek není žádný zázrak, není tam nic extra co by stálo za zmínku, ale dá se to přežít. (2D dabing) Rozpočet: $ 130 miliónů, Tržby: $519,250 miliónů. ()

oSiSko

Čakal som, že dojde týpek, nazvaný mravenčí muž a bude sa biť za spravodlivosť alebo podobnú náhrašku Batmana. Tento film bol však úplne iný, premakaný, páčil sa mi námet a aj keď vôbec nie som fanúšik Marveloviek, keďže Sci-Fi rozhodne nie je môj žáner, tak Ant-Man ma bavil odzačiatku až do konca..Nie je to vtipný hrdina ako Deadpool (aj keď sa o to občas snaží) a nie je to ani nejaký zabijak. Je to skôr inteligentný hrdina. Film ma veľmi prekvapil. ()

LencaN

Vlastně to byl takový "obyčejnější" hrdina. Nijak zvlášť se o svoje zvláštní schopnosti nepřičinil, přišel k nim jak slepý k houslím, ale nakonec to fungovalo, protože to hlavně byl mrštný zlodějíček, kterému to pálilo a nenechal ze zaskočit třeba trezorem z roku 1910. Hlavní hrdina mi je sympatický už od dob jeho hraní v Přátelích. Má zvláštní kukuč, s kterým mu stačí málo a dokáže vytvořit hezký vtípek či přihrávku na něj. Méně výrazný než ostatní zástupci Avengers, ale šikovný. Zato u Evangeline Lilly jsem skřípala zuby nad tím, jak jí mohli udělat takový otřesný účes. Vypadala jak domina, křečovitá, nepřístupná. Přitom delší vlasy jí moc sluší. No zpět k Antmanovi - super triky. To zmenšování bylo děsně zajímavé. Vidět okolní svět z hmyzí perspektivy se jen tak často nestane. Mravenci se taky ukázali jako přínosná zvířátka (ale jen ve filmu), chudák Antonio. Celkově to bylo tak zvláštně lehce vtipné, že jsem to třeba sotva postřehla a ono to i tak působilo moc fajn. Nejlepší hláška na jednoho mravenečka "To je pěkně hnusnej čokl!". Prostě sranda. ()

belinko

Slušné vtipy, všetko to plynie tak rýchlo a príjemne, no žiaľ, tá hlavná myšlienka filmu mi prišla už pri pohľade na úvodné logo MARVEL - opäť hrdina, ktorý zachráni svet. Niečo, čo sme tu mali už x-krát, čo fanúšikovia komixov stále žerú, akoby to ešte nevideli. Mali sme PavučinoMena, SlipyNaVrchuMena, AjronMena, Odina aj Shreka a uvidíme ešte koľko ďalších menov budeme mať, no jedno je isté - a ospravedlňujem sa prekvapeným fanúšikom komixov - ono pôjde o záchranu sveta! A nebude ju mať na svedomí nikto iný, ako NovýHrdinaMen! Wohoo!! 3* za vtipy a miestami originalitu (výklad o mravčekoch) ()

Dr_Berry

Nolanovka to není :D Ant-Man i přes svoji historii natáčení příjemně překvapil. Není to Iron Man nebo Thor. Spíš malá marvelovská parodie Insterstellaru s nádechem Dannyho parťáků. Docela síla to srovnávat s takovým bijákem. Ant-Man si zaslouží obdiv už za to, že není samozvaný strážce pořádku na kterého dohlíží S.H.I.E.L.D. Je to prostě chlápek, co si uvědomuje, že tu je zbytečně a navíc. Ví, že za rohem jsou Avengers, tak proč by se měl namáhat? Paul Rudd zahrál Scotta Langa jako chlápka, co je spíš fanoušek Avengers než aby patřil mezi ně nebo na to někdy pomyslel. Bitka s Falconem je opravdu povedená. Sem tam jde opravdu vidět podpis Edgara Wrighta například u Luise. Michael Peña jel prostě na výbornou jeho Luis je prostě geniální s těmi svými příběhy o tipech. Celkově Ant-Man je prostě odpočinková komedie u které je absence mozku zcela na místě. Pobaví, ale velkou díru do světa neudělá. O čem má být zbytečný Ant-Man and The Wasp to mi je fakt záhadou. ()

zuzzz.man

- Co se stane, když do tý helmy nableju? - To je má helma, do té se nebleje! Musím říct, že mě tenhle film totálně dostal, slušný děj podpořený výbornými hereckými výkony hlavních protagonistů, o jejich dialozích nemluvě. Perfektní oddechovka, vlastně nejen to :) ()

veverysiak

Aj keď mi už premnoženie kadejakýchmanov lezie značne na nervy, toto bolo osvieženie, príjemne som prekvapený zmeneným prístupom tvorcov k otrepanej téme, ďalej zistením, že Rudd nie je len trtko so zápalom očných spojiviek vhodný na treťotriedne dojáky pre dlhoročné ženy v domácnosti a vychutnaním si komediálneho partu Peňu, celkovo som dostal omnoho omnoho viac, ako som čakal, takže 80%. ()

tchempi

Jednohubka, která neurazí, ale ani nezaujme. Paul Rudd je sympoš a ke konci je jedna veselá akční scéná. Nic víc. ()

jjjerry

Vtipná část filmu byl suprový Marvelovský tah. Sci-fi mam rád, ale tady je potřeba to brát jako oddychovku. Vědeckou logiku tu opravdu nehledejte. [Neodpustím si poznámku k chybě co se opakuje "celým Hollywodem".. titan je lehký, ale není nijak zvlášť tvrdý, Mohsova stupnice 5, i ocel je tvrdší)]. Vizuálně to je jízda, mravenci suproví. Je to vykradačka snad všeho, hlavně Vnitřního vesmíru, ale daleko lepší jak orginál. Michael Peña byl skvělý, a Paul Rudd obrovský sympaťák. Po dlouhé době čtu skvělý komentář Verbala, zasmál jsem se a musím souhlasit:-) ()

bonovox

Poctivá marvelovka so skvelými a vtipnými momentami (súboj v kufríku za zvukov The Cure, záverečný mikro súboj v detskej izbe). Paul Rudd je taktiež prekvapivo vhodným obsadením, výborný je aj Douglas. Ako zavŕšenie II. fázy od Marvelu je to OK. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě