Ant-Man

Sabrewulf

Příjemná, svižná oddychovka, která ale nejspíš bude fungovat jen při prvním shlédnutí. Nutkání k další projekci nemám. P.S: Lilly to s mikádem moc slušelo. ()

stOKYi

Určite nie najlepšia komixovka. Neni v nej nič prevratné ale je to celé podané vtipne a s eleganciou. Celý príbeh čitateľný bez neočakávaných zvratov. Aj tak som však rád, že sa komixkovky v dnešnej dobe točia v takom hojnom množstve, sú to príjemné oddychovky a Ant mana som mal vždy rád. ()

panMartin

Absolutně průměrný Marvel, který svým pojetím jede vlastně v zajetých kolejích. Žádná velká výhra, ale naštěstí ani prohra. Myslel jsem si, že Paul Rudd nebude moc dobrá volba ale opak je pravdou je sympaťák. Dokonce i Michael Douglas se do role hodil a Evangeline Lilly taky pěkná kůstka. Akce s mašinkou byla super. Efekty samozřejmě opět supr. Vydržet až až až do úplného konce. ()

charge

Pro koho je tzv. Ant-Man určen? Diváky v předškolním věku? Nějakýma radiovlnama zfetovaný mravenci, debilní zápletka s Kojakem-zlounem a Douglasem, jejich tajná zbraň na ovládnutí světa, trapnej Rudd a ještě trapnější Peña. Jdu si radši pustit Alenku v říši divů. ()

Lopezka1982

Super nápad na dalšího hrdinu! Vřele doporučuji, film mě moc bavil, je napínavý, vtipný a to moc, v některých místech se smálo celé kino... Překvapil mě Douglesův facelift v úvodu, ten věk jsem mu tam opravdu věřila :) Má oblíbená herečka E. Lilly mě tam potěšila, ale moc se mi nelíbil její look, černé mikádo ji děla zbytečně tvrdou. Film doporučuji :) ()

Triple H

Klasický Marvel a mohlo to byť aj lepšie. Najväčším kameňom úrazu je rejža Peyton Reed, ktorý je IMHO tak trochu mimo svoju ligu a je to vidieť. Napriek dostatočnej stopáži na mňa pôsobil film strašne epizódne a nekompaktne - ako keby Reed nevedel všetky scény zviazať dokopy tak, aby pekne a plynule na seba nadväzovali. Zároveň sa mu nedarí veľmi gradovať akciu - napätie či pocit úžasu v zásade neexistuje (čo je škoda a minimálne s prvou scénou zmenšenia by lepší režisér zatočil omnoho efektnejšie). Ďalej mi trochu liezli na nervy vyblité farby a osekaný obraz, ktorý z nejakého mne neznámeho dôvodu nie je v širokouhlom formáte - je to povrchné, ale viac vizuálneho šmrncu by neuškodilo. Hodnú chvíľu tiež trvá kým film chytí tempo (cca hodinu) a až v samotnom závere sa všetko rozbehne tak ako má a až v ňom začnú šlapať v peknom súzvuku akcia-humor-atmosféra. Rudd je fajn, Douglas tiež (a jeho omladenie v úvode je v porovnaní so zvyškom filmu úžasné - najlepšie čo som z podobného súdka doteraz videl) a trojica idiotov na čele s Michaelom Peñom obstaráva najvtipnejšie a pre mňa najlepšie momenty celého filmu (v ktorých si je Reed BTW neprekvapivo istý suverénne najviac). Vo výsledku určite stojí za pochvalu, že tvorcovia film ustáli bez toho, aby bol nechcene smiešny. Počas sledovania ma totiž neraz napadlo, že aj v univerze, kde sa producíruje nordický boh s kladivom, chlapík meniaci sa na zeleného obra a rozmrazený vojak pomenovaný po krajine, pôsobí chlapík zmenšujúci sa na veľkosť mravca dosť, ehm, pritiahnuto za vlasy. Suma sumárum: ďalší film podľa marvelovskej šablóny, ktorý funguje, nič nekazí, pobaví a z hlavy rýchlo vyfučí. Všetko fajn, ale stáva sa z toho pomaly comicsový fast food. Skrátka keď idete na Marvel, viete čo dostanete, viete ako to chutí, nasýtite sa a idete ďalej. Trošku zmeny by neuškodilo a ja osobne sa ozaj teším na osvieženie vo forme Batman v Superman a Suicide Squad. ()

matezzz

Myslím, že jsem udělal to nejlepší, vzhledem k tomuto filmu, a sice: nic si o něm dopředu nečíst a nečekat od něj žádný zázrak. Když se k tomu přidá zážitek umocněný návštěvou cinestaru (ČSFD projekce Ostrava), překvapení bylo na světě. Po celý film jsem se v kině dobře bavil a několikrát se i upřímně zasmál. Myslím, že tvůrci vsadili na správnou kartu - místo překombinovaného a vážného děje přinesli odlehčený příběh se sympatickým hrdinou, inteligentním a vtipným. Tento film si nehraje na to, že je něco víc - je to prostě komiksovka a navíc se povedla, myslím, že až nad očekávání. Efekty fajn, několikrát jsem si i říkal, že ve 3D by to byla pecka, já jsem byl ale na 2D. Nevadí, příjemný zážitek jsem si z kina odnesl a nic víc jsem ani nechtěl. Jo a ještě dodatek, logiku, fyzikální zákony a tak, to v tomhle filmu nehledejte. Pokud to učiníte, film si rozhodně neužijete. ()

tatanapope

Film byl originální, příjemný , vtipný i dobře graficky zpracovaný , včetně efektů a zkrátka měl vše , co je u dobrého sci-fi třeba . Mravenci byli roztomilí a děj chytlavý a klidně si film zase někdy zopakuju , pro příjemný zážitek .Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015 ()

Doudis19

Kdo by to byl řekl, že nejméně zajímavý člen Avengers dostane nejlepší startovací film ze všech. Od začátku perfektní jízda, plná humoru, super akce, která naplno využívá vlastností zmenšujícího obleku a v mistrovském finále už jen potvrdí, že tolika nápady nabytou podívanou Marvel nevyprodukoval, mimo Avengers a třetího Iron mana no, vlastně nikdy. Souboj Ant-mana s Falconem lahůdka! ()

chelseaman22

Tak to je fakt debilní film. Marvel tahá z klobouku katastrofální počin, jež svou infantilností, předvídatelností a hluchotou uspí byť sebelepšího žrouta komiksových hrdinů. Inu raději jsem měl jít do letňáku o den později na Popelku, kde chrabrý Robb penetruje půvabnou modelku se skleněným střevícem! 15% ()

filmmovier

Jo, to by šlo. Není to sice tak dobré jako Avengers 2 (nebo Cap 2), ale lepší než Temný svět a mnohem lepší než Strážci. Tenhle přístup se mi líbí. Na tomhle filmu jsou sice nejlepší drobnosti, jako napříkald perfektní facelifting Michaela Douglase, prostředí San Francisca, cameo Falcona a Capa, mezititulková scéna a spousta mravenců, ale ani po příběhové stránce to není žádné zklamání. Z Mika Blbsteina je konečně pořádnej akční hrdina, Přátelé jsou na něj jistě hrdí, Evangeline Lilly je další z řady ženských, kterým krátké vlasy prostě nesluší (ale jinak hodně, hodně dobrý) a i scénář má pár much, nebo spíš mravenců. v tomto případě, ale já se prostě zase bavil. Na Marvel je to hodně originální a perfketně to funguje, chemie mezi herci je skvělá a já musím vyzdvihnout hlavně Peňu (jo, už to tady párkrát bylo, ale je prostě dobrej). Vtip funguje perfektně, ale akce je ještě mnohem lepší. Vizuálno je pořádně vymakaný a scéna ve vaně (v mravenčí velikosti), průskoky klíčovou dírkou a samozřejmě geniálně natočený závěrečný souboj v kolejišti Mašinky Tomáše, tedy mě, v pokoji té holky z Whsispers. to všechno stojí za to - a i dabing se poměrně vydařil, Gondík slušně překvapuje. Už jsem říkal, jak je zápketka, scénář, záporák, kamera, alce, vtip, prostě všechn, totálně bezvadný? Druhá polovina jednoznačně lepší, než ta první, rozjíždějící, a o něco slabší, Ve výsledku si myslím, že by Ant . Man (ktetého mám i díky komiksům) čím dál radši, by měl dostat dvojku. P.S.: Strážci Galaxie jsou jednoznačně nejstupidnější film druhé fáze MCU, tohle je naopak jeden z nejlepších zářezů. Záporáci herecky zajímavější, než klaďasové, ale od Paula Rudda jsem tak cool roli prostě nikdy nečekal, 90%. ()

Remivsremi

Není to nic převratného ze stáje Marvel, ale ve výsledku se jedná o poctivou komiksovku, kde si užijete většinu scén s mravenci. ()

ing.Frosty

Marvel má obdivuhodný talent, že kromě produkování nejprůměrnějších filmů na světě, ještě dokáže z hezkých ženských dělat asexuální kreace, na které se nedá koukat. Po Jamie Alexander ve směšném brnění a Zoe Saldaně s vyloženě odpudivým makeupem, nasadil Evangeline Lilly na hlavu otřesný žalud. To byl asi největší poznatek, který jsem si z filmu odnesl. Zbytek je jen sto padesátá osmá recyklace všeho, co jsme už viděli. ()

Khumbac

Nejenže Rudd je vizuálně k ničemu, neboť pověst mu zkazily romantické komedie. Ale, i Douglas mi připadne stále menší a k ničemu. Tuto digi-chumelenici, až na scénu s mašinkou, věřte nevěřte, zapomenete už po večeři. ()

Mr.Ripley

Malý človíček dokáže velké věci, jenom je škoda, že jsme dostali až příliš přímočarou rodinnou blbinu cílící na první dobrou. (Ant-man především potvrzuje pravidlo - generický záporák, nezvládnutý, tentokrát dosti otravný, ženský charakter). Kdoví, jak tohle mohlo dopadnout ve Wrightovo hravých rukou. ()

SniperG1

Tak po dlouhé době jsem viděl výborně do detailu propracovanou Marvelovku! O zábavu není vůbec nouze a 3D velice podařené! Za mě jedna z nejlepších Marvelovek...90% ()

Motinski

Jedna z najvtipnejších a najpohodovejších marveloviek. Príbehovo nič extra ale technicky sa nedá moc vytknúť a celkom som sa zabavil. Sršala z toho prirodzenosť, záporak bol ale slabý. Oproti iným Marvelovkam pôsobi Ant-Man moc jednoducho, priamočiaro a miestami akoby ani nepatril do toho sveta, no svojím spôsobom to može byť pre diváka osviežujúce. Dojem výnimočnosti ale hlavne kvôli tomu nedosiahol. ()

Estrellita

Po zhlédnutí filmu jsem tady připíchla čtyři hvězdičky, ať však přemýšlím jak přemýšlím, nemůžu si teď vzpomenout, za co byla ta čtvrtá. Ant-Man je příjemný marvelovský kousek, který nabízí zase něco trochu jiného než třeba Avengers, přesto se snaží do tohoto komplexu nějakým způsobem zařadit. V tom ale vidím kámen úrazu a jsem vážně zvědavá, jak si Marvel poradí s tímhle novým rozměrem v kontextu dalších filmů. 60% ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě