Ant-Man

MI-380

Po Strážcích Galaxie další velice zábavná marvelovská záchrana světa. Rytmicky svižné, nečekaně vtipné, výborně zahrané, samozřejmě technicky dokonalé, scénáristicky snaživé. Hned během prvních klapek mě sice znechutil (ne)rozbitý nos, ale na rozdíl od několika posledních blockbusterů jsem se ani trochu nenudil a všichni tři návštěvníci jinak prázdného sálu 3D kina jsme se dokonce často nahlas smáli (tím myslím nepošklebovali) přesně načasovaným hláškám: 90% (zatím 2017 hodnotích je na průměru 82%). ()

mkubalikova

Po těch produkčních problémech jsem se o Ant-Mana bála, ale dopadlo to dobře! Velmi milé překvapení: slušná akce (Wrightův rukopis), fungující humor, nepřekvapivě skvělý casting (Peña rulez). 80% ()

blackJag

Odlehčení, které Marvelu chybělo jak praseti drbání. Mravenečníka jsem tipoval na první pořádný marvelácký failure a jsem tomu rád, že jsem byl za špatného proroka. O jakou pecku mohlo nakonec jít, kdyby z toho nevykousali Wrighta (Mašinka Tomáš by k tomu asi měla co říct), už se nedozvíme, ale ve vzduchu to viselo... Doufám, že svůj spin-off nakonec dostane i nová Wasp. 85% ()

Guzo

Ty čtyři hvězdy si Ant-Man asi nezaslouží, protože jsem si celou dobu říkal, že je silně nevyužitý potenciál. Komediemi protřelý Paul Rudd by rozhodně pár vtípků navíc zvládl a celkově si scénář moc nepohrál s možnostmi, které miniaturní hrdina má. Naopak potěšili Evangeline Lilly a Michael Douglas, kteří si své v pohodě odehráli. Přesto si dovedu představit, že film mohl skončit katastrofálně, a Marvel to zase ustál. Jen bych příště očekával lépe vyladěný poměr akce/komedie (respektive obou více, těch akčních pasáží tam zase tolik nebylo) a pořádného záporáka. ()

zigíš

v mravenčím top3 solidní třetí příčka (!) co nemá na psychologii ant Z ni vtipnost bugs life, televizní kabátek taky moc nepomůže, víc než kino plátno by mu sedla nedělní desátá na Déčku ..neusnul jsem (!) což je po posledních marvelovkách (thor2, GotG, avengers2) skoro zázrak (50%) ()

Gallagher

Ant-Man (překvapivě) velmi povedený. Sázka na humor se vyplatila a po zklamání v podobě Avengers 2 fandím Marvelu zase o trochu víc. ()

Herzeleid

Pomalé tempo velkou část filmu ubíjí a snižuje pozornost a natěšenost. Pseudovtipné hlášky a hybrid s komedií mi opravu neseděl. Samotná akce byla velmi dobrá a zpracovaná - jen by jí tam mělo být dle mého názoru mnohem více. P.S. akce s mašinkou byla super :-D ()

Killda

Malý - velký film. Těžko se to hodnotí. Ant-man je nejzábavnější marvelovka vůbec. Paul Rudd válí, Michael Peňa válí... a vlastně všichni (až na pár vyjímek) válí. Jenže co z toho, když příběh je chabý a záporák ještě chabější. Je to klasická marvelovka, tedy podprůměrný film, ale sakra baví. 6/10 byť mi to trhá srdce, ale za tu příběhovou instatní polívku dát víc nemůžu. ()

svobik

Příjemná jednohubka, která sice nenadchne, ale rozhodně ani neurazí. Vtípky docela fungují a závěrečná prakticky non-stop akce je velkým plusem. 7/10 ()

vyfuk

Takže dámy a pánové, je mi jasné, že Avengers pro vás nebylo nic extra. Upřímně ani já jsem z toho neměl žádnej nerdgasmus, ale bylo to v celku uspokojivé. V celku... (ne)chápu jak moc se vám může líbit Strážci galaxie. Tenhle rok byl na Marvelovky zcela hojný a krásně to začalo druhým Captainem Americou a pro mne bylo zakončeno uspokojivými druhými Avengers. Ale poté tu byl sólový projekt zakladatele týmu Avengers - Ant-Manem. Zcela upřímně jsem nečekal žádný úžas film v podobě dokonalosti. Prostě další Marvelovka, u který se budu buď dobře bavit a nebo průměrně bavit. Výsledek? Lidi, vy asi absolutně nevíte co je dobrý co? Jako spousta lidí k posledním Marvelovkách včetně těchto dala v celku nízké hodnocení a bylo to pro ně jedno a to samý. Pro mne byl tento rok v celku hojný a filmy v něm uspokojivé. Ale Ant-Man je mezi nimi totální král. Nejenom, že v něm najdeme klasický humor, ale i vyhrocenost skvěle propracovaný scénář. Všechno! Ano, beru, ta scéna kdy se Scotty stane atomem nebo tak... to je v celku divné, ale naštěstí to vidíme pouze pár vteřin a hned jsme zpátky v realitě. Napsal jsem toho hodně, ale k hodnocení filmu moc nemám. Jenom to... že tohle je z filmů Strážci galaxie a Avengers 2 totální král. Klaním se před uměním pánů Cornishe, Wrighta, McKaye, a Rudda. TOTO JE KRÁL! ()

ghatos

K takovým filmům, už není ani co napsat. Marvel si jede to svoje. Krmí své čuníky a ti jsou nenasytní...61%. ()

FrajerTom

Film je to tak na 3 hvězdy, ale já tu čtvrtou strašně rád přisadím. Je totiž příjemné vidět komiksový film ze "staré" marvelovské školy. Už jsem totiž přesycený tou hromadou filmů, ve kterých to vždy skončí zdemolovaným městem (většinou to odnese chudák New York) při nekonečně natahovaných soubojích s milióny robotů, marťanů, vzdušných lodí atd... Po tom všem mi přišel strašně fajn klasický "civilní" film, který se nebere moc vážně a vrcholí "mini soubojem" jeden na jednoho. Jasně, je to předvídatelné a marvelovská šablona se nezapře, ale i přes to je Ant-Man jedním z nejpříjemnějších komiksových filmů posledních let. ()

V.Silver

Na tenhle film jsem se moc těšil a musím říct, že úplně nejlepší ze všeho bylo Peňovo vyprávění, které bylo opravdu supervtipné. Nicméně zbytek filmu byl spíš mírný nadprůměr, asi už jsem překomiksovaný. 65 % ()

KASUGI

Bál jsem se toho, ale nakonec spokojenost. Odlehčenější tón tomu sedl perfektně. Až jsem byl překvapený, že si někdo v hollywoodu dovolil zbořit tabu a zešměšnit scénu, která se i ve filmech plných nadsázky bere vždycky vážně! Ant-Man má do dalších dílů velký potenciál. ()

Ravi

Nebýt Douglase, tak jde o podprůměrný film. Klasický popcorn-film, který sjedete, a jdete na další. Nic, nad čím by člověk hloubal nebo se dlouze bavil s přáteli. Na Antmanovi není nic špatného, to ne. Je to dobře odvedený byznys, ze kterého čiší pásová výroba na zakázku. Na Antmanovi oceňuji, stejně jako lakart, že nešel cestou obřích destrukcí a nicneříkajících soubojů. Spolehlivě skvěle odvedená filmařina cílená na zisk, bez srdce 70% = 3+/5 ()

Kurikmoon

Príjemné prekvapenie. Vtipné, zábavné, herecky i výkonmi zaujímavé. A odsýpa to vo vyrovnanom tempe. Výkvet marveloviek. ()

Bagr_007

Trochu nevýrazná marvelovka, ale fajn to je. Bohužel další mizerný záporák a vlastně taky trochu nezajímavá love interest v podání Evangeline Lilly. Naopak Paul Rudd vypadá, že si to slušně užívá a já si to užil s ním. Finální mlátička s humorným zvětšováním/zmenšováním je super. Tajemství kolem předchozí generace taky bavilo. ()

Ementaler86

Zaručeně jedna z mých nejoblíbenějších marvelovek. Humor je zde decentní a téměř vždy použitý v ten pravý moment. Celý film se navíc drží spíše při zemi, což mě osobně vyhovuje a což spousta jiných filmů z tohoto univerza nezvládá. Postava Scotta Langa je mi též velmi sympatická. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě