Ant-Man

stuj

Ani není moc co říct. Ničím nepřekvapující hollywoodská komiksárna. S pár vtípky a klasickými bullshity :) ()

smajki

Já, velký fanoušek komiksovek (především od Marvelu) činím pokání. Fandové se mnou souhlasit nebudou, nefandové mě budou velebit. Ant-Man je pro mne společně s Captainem (1) zatím nejslabší Marvelovkou. Pominu, že Paul Rudd není zrovna můj nejoblíběnější herec. Co ale nepominu je pro mne nepříliš záživný příběh, hlavní hrdina bez charismatu a díky miniaturnosti postav mi vadily i některé akční scény, ve kterých chvílemi nebylo opravdu nic k rozeznání. Plus za dobrého charismatického záporáka a za zmínky, narážky a setkání s jinými superhdiny od Marvelu. Zřejmě se tak asi potvrdilo, že v Captain America: Civil war se setkáme jak se Spidermanem, tak i s Ant-Manem. ()

io.

Moc povedené. Vůbec jsem nečekal takovou pěknou podívanou. Velmi pěkně propracované scény od staré laboratoře až po tu novou, spousta hezkých efektů, velmi nápadité a i když ten námět je v podstatě tuctový, tvůrci z toho dokázali vykřesat dvouhodinovou unikátní podívanou. ()

BulkaNeAsi

Supr trupr postaviček s nejruznejsima schopnostma dostavame uz nekolik let pravidelne privaly, mozna az zaveje..ale AntMan je proste jinej...nebrat se tak vazne..vlastne vubec vazne..scenar pripomina neskutecne dialogy z M*A*S*H..kdyz uz clovek ma pocit, ze na to neni co rict Hawkye Pierce ma a AntMan nebo nektera jina postava ma..hlasek opravdu spousta, vetsina dokonce opravdu vtipna! akce libova..ne vlezla, tak akorat vybuchu..a bitka prcku kolem Masinky Tomase nemela chybu a to hlavne z pohledu male Casey, ktera asi moc nechapala co se deje...za me SKVELA zabava... ()

eoj

První půlka nablblá, ale jak se mravenčák zmenší, je na co koukat. A ke konci jsem se párkrát hlasitě zasmál (mašinka a pes). Lepší 3* ()

Krastom

Kdo by si nepřál vlastnit oblek, který dokáže zmenšovat a zvětšovat? Já teda ano. Ant-Man si při sledování zcela získal moji pozornost, která mi vydržela až do konce. Bavil mě příběh, bavili mě herci a vůbec film byl pro mě zábavnější než mnoho jiných sfi-fi od Marvela. Uvidíme, jak na tom bude pokračování. Už se na něj těším. ()

Heuloss

Paul Rudd je sympaťák a vyobrazení mladého Michaela Douglase - to je tak zhruba všechno co na filmu bylo dobrý. Dokud neukradl oblek, tak to byl průměrný film. Od krádeže obleku to s filmem šlo z kopce a dopadlo to až na "odpad". Zápletka, která už byla v mnoha jiných filmech, konec předvídatelný. Prostě tohle mi vážně nesedlo. Nuda ()

radaomacka

Malý, velký mužík Ant-Man je plný vtipů, akce a výborného obsazení v hlavních i vedlejších rolích. Od tohohle snímku jsem moc neočekával, ale byl jsem velice příjemně překvapen když jsem po skončení neskutečně svižných 117 minut odcházel od televize se slovy ,,KÁMO TO BYLO BOŽÍ''. Marvel opět dokázal, že se o své superhrdiny umí starat a přesně ví komu vložit do rukou jejich osud. ()

LikamCz

Největší marvelácké překvapení roku 2015 na film sem šel s tím že jsem o Antmanovi četl pár komiksů a byl jsem zvědavý jak bude zmenšení a zvětšování Antmana probíhat kupodivu film fungoval skvěle a byl krásně natočen antman jako Paul Rudd byl super, další skvělý tah od Marvelu bylo obsaditž do role Hanka Pyma ůžasného Michaela Douglase skvělý je i Michael Peña který filmu dodává značnou kapku hůmoru za mě --4/5-- ()

tXtX

Prekvapko! Lebo nato, že sa jedná o Marvelovku, čo v mojom preklade znamená "tuctová americká nenáročná zábava preplnená cgi efektami z ktorých mi je zle" to nebolo najhoršie. Zápletka/záporák samozrejme totálne klišé, ako vo všetkých týchto komiksových srač.. eh, ale naštastie to bolo fakt, ale že FAKT vtipné. Paul je sympoš a rád som ho videl v takejto úlohe. V pohode. 80% ()

mcac88

Tohle mělo zůstat jen jako komiks...jsem fanda komiksů a Marvelu obzvlášť ale tohle je...no..hrozný ale ne horší než Green Lantern ()

Wiceman

Musim přiznat, že přechod jednoho z nejzbytečnějších komiksových superhrdinů do filmu se .... sakra povedl. Očekával jsem těžkou nudu, ale je to neuvěřitelně živý a svižný. Paul Rudd co by Ant Man velice příjemně překvapil a jeho rozkošná filmová dcera tomu ještě nasadila korunu. Takovou chemii mezi těma dvěma jsem u filmu už dlouho neviděl. Film se netáhne, má velice příjemný tempo, je vtipný (nestává se mi často, abych v kině propadal záchvatům smíchu). Ze začátku jsem se ale nemohl ubránit pocitu, že koukám na rodinou komedii alá Jako kočky a psy atd. ale naštěstí jakmile si Scott poprvý oblíkne oblek, tak se všechny moje prvotní pocity rázem změnili. Oproti dosavadním počinům Marvelu je to spíš taková oddechovka než občasný rádoby dramata předešlejch marvel filmů (cílenější víc pro děti ale dobrý). Zkrátka a dobře, čtyři hvězdy tomu dávám s velkou chutí a na pátou to pro mě bylo až moc velká oddychovka :D ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě