Ant-Man

Grease

Nikdy mě nenapadlo, že by Paul Rudd kdy hrál komiksovou postavu. Nikdy mě nenapadlo, že mu to tak půjde :-) Opravdu se mu to moc povedlo a film je díky němu hodně opravdický. Dost mě bavil a těším se na 2. ()

megacik

Celú dobu mi to pripadalo, akoby sa názory a chovanie detí snažili pretransformovať do filmu pre dospelých. Akoby dospelých reč a správanie napodobňovali deti...možno to bolo aj zlým českým dabingom...ale to skôr asi nie, pretože správanie bolo už dané aj v originále. Niektorí tí herci mi pripadali, ako keby mali odpor voči tomu, čo majú urobiť alebo povedať. Veď stačilo podplatiť jedného sekuriťáka, aby vypol alarm, a tento film nemusel vôbec vzniknúť. Robil to inak niekoľkokrát počas filmu, že podplatil niekoho, aby získal Ant mana, tak prečo nepodplatil ďalšieho človeka, to je také detinské...asi kvôli napätiu. Nečudoval by som sa teda, keby mal režisér 15-16 rokov, a mal napozerané(teda okrem filmových komiksov), pre neho už historický Beverly hills 90210, aby vedel ako to chodí vo vzťahoch aj v "reálnom" živote. Marvelovky sú práve o podobnej jednoduchosti....transformácia detských komiksov do filmov pre veľké deti, prešpikované infaltilnosťou a priamočiarou jednoduchosťou. Ok, ale nemuselo to byť až také neprirodzené a vyumelkované. Radšej by som si pozrel animovaný film, pretože tu mi už chýbal iba Dwayne Johnson, a jeho Zúbková víla. Zúbková víla, keby bola namiesto Ant mana, veľa by sa nezmenilo, aj tak väčšinu roboty vykonali mravce, a Ant man hral druhé husle. Na druhej strane hudba a efekty(čo sa týkali mravcov), tie sa mi páčili, to bezpochyby. ()

EYO EYO

Celkom sa mi to zapáčilo a dosť sa teším keď si pozriem dvojku , bavil som sa veľmi dobre málo to slušnú atmosféru , paul rudd sa do role ant-mana veľmi hodil , veľmi slušné akčné scénky pri ktorých som sa bavil najviac s 5.1 zvukom /80% ()

m.kucharr

"Nejmenší hrdina Marvelu se svým velice trapně humorným kamarádem tvoří úspěšně duo po celou délku filmu. Vtip, akce, humor a pohoda. Dělají z tohoto filmu velice dobrou oddechovku ze světa Marvelu." ()

jujask

Príbeh je veľmi jednoduchý, ale je to dostatočne zábavné, aby sme ho mohli pozrieť až do konca. Obával som sa, že Ant-Man bude plný srandičiek, ako strážcovia galaxie, ktorí mali až veľa gíčovej srandy, čo bolo únavné. Ale tento film mal vtípky v pravý okamih. ()

Eboshy

Tenhle film opravdu překvapil, za mě nejlepší samostatná Marvelovka. Zábavné a rychle plynoucí, pěkné efekty a skoro žádná scéna nebyla vyloženě trapná nebo ohraná na rozdíl od většiny nových filmů tohoto typu. Ve všech směrech dost originální a nemůžu se nabažit nestereotypních marvelovských hrdinů, kteří nejsou arogantní, sobecký a bohatý. Jako bonus neokoukanej Paul Rudd. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: V marveláckém filmovém vesmíru film číslo 12: "Co se stane, když vám do té helmy nableju?" Paul Rudd je zlodějíček, milující táta a mravenec s nadlidskou silou! Respektive při jedné loupeži čmajzne tajemný oblek, který z něj svede udělat pidipostavičku. Michael Douglas pak vysvětluje proč, co, kdo a jak. A ještě ho naučí, jak poroučet mravencům. Pak to směřuje ke konečné konfrontaci kladného a záporného hrdiny. Ten má pochopitelně taky obleček na zmenšování. To snad nemyslíte vážně, ne? Film se bere vážně... Díra ve střeše, CGI mraveneci, nevýrazný záporák a poznávání miniaturního světa. Vizuál jako z dražšího seriálu. Marvelácká slátanina. - 10%. ()

marcoss

Slaba Marvelovka. NEbavila ma, nesedia mi tam ani postavy. Proste sa tam nehodia. Dej dokola preplacany, ide to pomaly. Vhodne skor pre deti, pre tie to moze byt celkom fajn. Ja som sa fakt nejak moc nezabavil. ()

olivertris

FIlm Ant-man je ještě relativně normální film, oproti svému autistickému sequelu. Tedy pro fanoušky Marvelu, Koukněte se jenom na Ant-Man , uděláte dobře jak svému postoji k celkové cinematografii, tak svému mentálnímu zdraví. Jistě, že je jednoduché se strefit do jeho rigidního děje, nebo třeba do toho, že Marvelovky od Iron-mana až po Thora jsou všechny dějově prakticky stejné, ale od toho tu dnes nejsem. Zároveň charakter "Vtipného Hispánce" ( ztvárněný Michaelem Peňou) neni zas tak odporný, jako ve filmu Ant-man a Wasp a celý film spíše v některých ohledech připomíná Heist film. Vřele doporučuji, 7/10. ()

Pankozabijak

Pozeratelné samozrejme ak sa na to pozeráme tak povediac "zábavnou formou a moc nepremýšľame nad všetkým. Ale prisaham ešte raz vo filme uvidím odmietať niekoho najúžasnejšiu vec ktorá sa im stala ktorá sa komukoľvek mohla stať tak to vypnem a nedopozeram. Bože ako má len štvú tieto tipy filmov. Hlavný hrdina nájde oblek čo mu zmení môže zmeniť život a on sa ho chce zbaviť. Najúžasnejšie a to najlepšie čo sa mohlo stať a on ho nechce. Presne ten tip klasického klišé ja takú zodpovednosť neunesiem etc. ()

Sejkorka

Překvapivě dobré. Asi vhodný přístup, nic od toho nečekat. Je to převážně vážné, občas však komediální, čemuž hodně přispívá např.  role Michaela Peni. Takové odpočinkové pokoukání na deštivé odpoledne. A co dál Marvelové? Stejně už v tom mám zmatek. A to ještě nemám na seznamu Spider mana .... A to nemluvím o X menech a Strážcích galaxie. Asi nemá cenu chtít se v tom vyznat. ()

honza.g

Převod komixu na plátno není můj šálek čaje. Když se zfilmovává klasická kniha, vede cesta k ůspěchu přes opuštění silných momentů literárního díla a zaměření se nosné ideje. Při troše štěstí má režisér šanci vytvořit vlastní silné momenty. Vzhledem k odlišnýmým výrazovým prostředkům knihy a filmu není odmítnutí doslovného přepsání knihy do scénáře tak těžké. Ale komixové příběhy mají výrazové prostředky mnohem blíže k filmařským. A to je zrádné. Takže i když jsme předlohu nečetl, z mnohých adaptací čouhá nedostatek invence a stávají se jakýmsi komixem na steroidech. Tady to nedopadlo tak hrozně. ()

mistr97

Ant-Man nenaplnil má očekávání. Děj je takový o ničem, záporák není ztvárněn příliš realisticky Bavil mě Paul Rudd svými hláškami a nezklamal ani Michael Peña. 50 % ()

darius1706

Hurá, konečně zase marvelovka, kde hrdina nevypadá úplně teple, film se nebere vážně a je ta i dost humoru - rozuměj vydařených hlášek. Herci hrají s přehledem, když člověk nešťourá, tak i děj dává smysl (nebavme se o fyzice), všechno je happy. Za mě dobrý, váhal jsem i na plný počet v rámci žánru, ale myslím, že Iron Man byl na tom o chloupek lépe, protože tam je postava hlavní hrdiny mnohem lépe propracovaná.  No, uvidíme, co dvojka. ()

MatyRock

Zábavný blockbuster, dobrá komiksovka. Mravenčí mužík se nebere ani na vteřinu vážně, humor je dostatečně vtipný a nejlepším komediálním prvkem je bez pochyb Michael Peña. Paul Rudd je opravdu sympatickým hlavním hrdinou, Michael Douglas zase ideálním mentorem a Evangeline Lilly umí jednu pořádně vlepit. Scénáristicky lehce slabší příběh doplňuje heist/krimi nádech, jenž tvoří svěžejší vítr v zajetých kolejích komiksového žánru. Škoda podprůměrného hlavního antagonisty, ale jinak, velmi příjemná, přímočará rodinná zábava. 7,5/10 ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě