Ant-Man

tom173

Psal jsem to už u civil war, moc se mi líbí kam se Marvel od prvních filmů posunul. Film srší vtipem, akcí a hlavně skvělými nápady. Nic jsem od něj nečekal, ale strašně mě to překvapilo. Narozdíl od ostatních Marvelů bych taky vypíchl barvitý soundtrack (i když u strážců galaxie bylo tohle ještě dál). Super komiksový snímek a pro mě zatím nejlepší marvel sólovka (civil war nepočítám). ()

Maza2222

Film byl dobrý. Nevím, kde začít. Hrdina byl dost dobrý. To samé hrdinka- u té mě dostalo, že SPOILER se na Scotta vrhla :D. Určitě to není taková jízda jako Avengers nebo Iron man 1 a 3. Svým způsobem to překonává IM 2, ale to sem zas jinde :). Záporák byl super- Nebyl to hajzl jako Loki, ale svým způsobem překonává Ultrona, kterej mě s*al, protože pořád kecal. Hlášky se mi líbily, ale vede "Proč nezavoláme Avengers?" :DDD Zhodnotím příběh, není ani špatný, ani dobrý- hodnocení příběhu 60%. Létající mravenci- boží. Akce- no, dost dobrá (vede ta na konci). Hodně mě dostal ten tank. U toho jsem se dost nasmál. Tenhle film měl ale nudný začátek. Označím to jako Marvelosvký nadprůměr. 75%. ()

Lucinda458

Pokud milujete Marvelovky a akcí nabyté filmy, tak jste na správné adrese! U snímku se i zasmějete (no já někdy i skoro smíchy brečela). Herecké obsazení skvělé, nechybí dojemné scény a dozvíte se toho plno o fyzice. Líbí se mi, jak film navazuje na Avengers a dává nám jasně najevo, co se nakonec s hrdinou stane. No a typicky jako u všech Marvelovek, dodatková scéna až úplně na konci - to nikdy nezklame a už jsem naučená čekat. Film hodnotím 5*. Opravdu zaujal a nezklamal, spokojenost veliká. ()

Igi155

Vždy som mal MARVEL radšej ako DC a po tomto filme sa to nezmenilo. Aj keď cez začiatok som sa ťažko prekúsaval. Ale keď začal Ant-Man trénovať tak som sa konečne začal baviť. Najlepšie chvíle filmu ale nastali keď začala finálna bitva ktorá bola skvelá. Potešili efekty a Falcon. Ale musím uznať že ide o slabšiu marvelovku. ()

Tempter

Nechci se opakovat, ale jak už jsem řekl, s Dead Poolem to skončilo. Vše už bylo řečeno, žánr se uzavřel. Ant - Man je zcela zbytečný film, který už nemá být o čem a tak to taky dopadlo. Jedno velké nic v podání bandy nesympatických lidí a připomínající takovou tu komunistickou slátaninu o malých lidech na velké lžičce. Na Dead Poola dvojku si ale asi zajdu. ()

Ollivander

Hodně zvláštní komiksovka se všemi těmi mravenečky okolo, ale jak jinak přispět do marvelovského vesmíru než 10x viděným a 10x zrecyklovaným, takže konečně něco jinak. Sidekick partička boží a závěrečný fight, snad nikdy jsem se ještě u bitky tak neřechtal, námětu využito na max. ()

PsenickaR

Ant-Man se dlouho a složitě klubal na světlo světa a přiznám, že i zpočátku byl na okraji mého zájmu. Přeci jen, nemám moc velikou důvěru k projektům, které jsou často pořád odkládané a přepisované, protože to pak stojí za lejno. Tady ale poměrně příjemné překvapení, protože autoři se rozhodli vsadit většinu času na humor a jde jim to moc dobře. Pomáhá tedy i správné herecké obsazení, Michael Douglas skutečně hrát umí a Paul Rudd má komediální talent, takže dokáže pobavit a překvapilo mě, že jsem mu věřil i ty akční scény. Vtipu tu bylo skutečně dost a mě osobně nejvíce pobavilo naplánované vloupání do opuštěného skladiště, ze kterého se vyklubala základna Avengers :-) Co se týče příběhu, tak tady nic nového se neděje, známe to v mnoha podobách, takže se jedná o napravení kriminálníka a to zejména v očích jeho dcery a exmanželky, který sbalí moc pěknou holku, která mu pomáhá být hrdinou. A velmi povedené je finále v dětském pokojíku, prim v něm hrají hračky, ale i tak je to parádní akce. Takže opět další povedená komiksovka ze stáje Marvelu a ukazuje to, že tady to prostě umí. ()

Kaucukovnik

Motivace hlavního hrdiny je sympaticky všední, a přitom vznešená. A hlavním hrdinou vlastně až tak není, spíš členem týmu, který dohromady tvoří kostýmovaného hrdinu. S nápady ohledně zmenšování se tu roztrhl pytel a na ty mravence by byl Ferda hrdý. Fyzikální zákony jdou spát, zábava má pré. ()

PanIncognito

Na tomto snímku s výbornými triky se mi líbí, že nepostrádá nadsázku a vtip. Dále mě baví například obsazení skvělého Michaela Douglase. Jako u všech filmů z marvelovské série i zde mi však vadí výběr dabérů (nejvíce mě u těchto snímků štve nedodržení dvorních dabérů u mých oscarových oblíbenců, tedy spojení: Gwyneth Paltrow - Sabina Laurinová, Anthony Hopkins - Alois Švehlík, Michael Douglas - Jiří Štěpnička, Robert Redford - Pavel Soukup a Tommy Lee Jones - Pavel Rímský), tudíž u mě vítězí původní znění - avšak, jak známo, nemohou za to tvůrci filmu. Ti mohou za to, že je snímek výborně pohodový a divák se z něho může těšit. :DD (viděno v původním znění) ()

failik

K tomuto projektu jsem byl poněkud spektický, hlavně po odchodu Edgara Wrighta (výborný režiser mimochodem). Nebyl jsme si jistý jak bude na platně fungovat hrdina měnící svou velikost, ovládající mravence a ještě s komickým projevem Rudda (mám ho rád, ale nedokázal jsem si ho představit v budoucnu po boku ostatních Avengers). Naštěstí to šlo jinou cestou než klasický origin a více to šlo s humorem (když vezmem v potaz obsazení, tak je to fajn). Více než klasický komiksový marvel jsme dostali heist akční komedii s fajn efekty, s dobrými vedlejšími postavami (Peňa je sympaťák, Lilly je kost, Douglas furt umí a Cannavale je hodně v pohodě). Akorát kde komiksový gigant Marvel opět bral je zaporná postava, která je zase tak nějak černobílá, ale není to nic co by se nedalo přehlédnout. Hlášky jsou fajn, akce šlape a jako první jednohubka mravenčího muže je to příjemný překvapení. ()

d-nao

Fúha, tak to som nevedel, že titan je taká sviňa, že je vlastne nezničiteľný a tak sa treba zmenšiť na molekulárnu veľkosť, aby doň človek vnikol ;) Jasná vec, že ďalšie retardované veci a marvelovské šablónové klišé nejdem dookola rozoberať. ()

domco61

Velmi vtipna marvelovka akcne sceny tiez parada a paul rudd sa do roly hodil. A taktiez uz druhy film kde si spolu zahrali Michael Peña a Anthony Mackie ()

Oxytocin

Yellow jacket... pokud se koukáte s dabingem, už ta dnešní čeština po inglicku nestojí ani za to, aby se překládalo. Ještě, že se nebojuje o moje hnědé trenýrky. Co by jinak Ti Amíci točili za děje, když by v pozadí nebyli zase ti Rusové... Hele, nejsem fanoušek marvellovských prďochů, ale tohle řadím k tomu lepšímu, ale v mých očích stále průměr. První hoďka dobrý a pak to jde sakra dolů a závěr s tankem a soubojem stojí za přeskočení. ()

Lanco

Ant-man sa od začiatku do konca neberie vážne a je to plnohodnotná komédia , čo je jeho najväčšia výhoda. Preto pravdepodobne aj volba komediálneho Paula Rudda do hlavnej postavy. Je to naozaj velmi zábavné a dokonca aj taký komiksový nímand ako Ant-man má vo filme skvelé a v rámci jeho schopnost úplne uveriteľné akčné scény. Špeciálne dobré boli scény zväčšovania obyčajných vecí (lokomotíva Tomáš, mravec), ktoré skvele doplnili humor filmu na čele so smiešnou partičkou zlodejíčkov, ktorí hláškujú od začiatku do konca. Zdá sa, že čím komiksovo slabší (nezaujímavejší) hrdina, tým lepšie spracovaný filmovo ( Cap America tiež najprv pôsobil vedla Iron-mana, Hulka a Thora ako šaško v modrých elasťákoch, ale nakoniec je cap 2 a 3 špička filmového Marvel universa) . ()

hujerita

Zábava to bola, nedá sa povedať, že nie, ale čosi tomu chýbalo. Málo využitý potenciál a dúfam že dvojka bude o dosť lepšia. Čo viac dodať, Nič. Jednoducho Marvel. ()

Drslw

Filmu výrazne pomohli herci a humor (prisolil som hviezdičku), ale realita a fyzika je ešte horšia než u Marvelov doteraz, a to je čo povedať. V rámci žánru ok. ()

Grease

Nikdy mě nenapadlo, že by Paul Rudd kdy hrál komiksovou postavu. Nikdy mě nenapadlo, že mu to tak půjde :-) Opravdu se mu to moc povedlo a film je díky němu hodně opravdický. Dost mě bavil a těším se na 2. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě