Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

Poncho22

Dokonalé splnění mého dětského snu. Tento film nabízí všechno, co může fanda komiksů očekávat, a to v plné míře. Skvělá akce, skvělé hlášky, navíc všichni marveláci před jednou kamerou včetně nepřekonatelného Hulka. Doporučuji tvůrcům méně sólo filmů a vetší zaměření na tuhle skupinovou bombu. Film dokonale předčil moje očekávání. Pro mě zatím nejlepší komiks - 99% !!! ()

Jerry_87

Avengers vôbec nesklamali, čím viac popcornu a koly si do kina zoberiete tým viac sa budete celé takmer 2,5 hodiny baviť a užívať si. HULK smash!!! ()

stiewe

Povedlo se naprosto všechno. Jak části, které jsou čistou konverzačkou, tak akční závěr. Poněkud patetické spojování týmu Avengers trvá na můj pohled sice až moc dlouho, ale nenastanou chvíle při kterých by jste se nudili. Superhrdinové by se dali rozdělit hezky na dvě půlky. Ty, kteří něco dělají a jejich jednání je cool (Iron Man, Hulk, Thor) a na ty poněkud zbytečné, které zachraňuje pouze krása Scarlett. Nejdůležitější ovšem zůstává, že Hulk je nejlepší postavou a všechny jeho scény jsou dotažené k největší blaženosti všech diváků. Díky němu film dosahuje o třídu lepšího zážitku. ()

Maniik88

Väčšiu hovadinu som asi ešte nevidel, ale bolo to neskutočne zábavné, vizuálne prepracované a v podstate skvelá zábava, ktorú si treba ísť pozrieť do kina. Najviac sa mi páči, že je to celé poňaté vo vtipnom duchu. Tie vtipné hlášky a scény sú podľa mňa hlavnou výhrou filmu. No a ten koniec, tá hasenica, paráda, úžasné efekty. Jeden záporák v podobe večne druhého Lokiho proti týmto všetkým bol málo. Hulk valil a v podstate bol hlavný drtič spolu s Ironmanom, Thorom a ostatní mi prišli do počtu. Keď to vezmeme ako čisto komiksovku a nebudeme sa zaťažovať akýmikoľvek fyzikálnymi zákonmi, tak OK. Ale ľudkovia, film do prvej dvadsiatky? Tak to teda nie... napr. watchmeni mali prepracovanejší scenár aj vzťahy postáv a tiež tam bolo viacero hrdinov pokope. ()

snek49

Je pravda, že tohle je po X-Men: První třída asi nejlepší komiksovka převedená do filmu. 2,25 hod utečou jak voda. Postavy jsou opravdu dobře vyvedené, každá má své místo - zkrátka žádný chaos se nekoná. Kupodivu více humoru než jsem čekal, ale je to jedině dobře. Pokud by měl Hulk dostat svůj další film, tak Ruffalo je pro něj ideální volbou. Opět skvělý smysl pro humor spolu s Hulkem výborně sedí do sebe. Nemám nic proti dalším takovýmto filmům... ()

TommyDiamond

Marvel to rozjel ve velkém stylu. Co víc si může fanoušek komiksu přát, než vidět takovou skvadru superhrdinů pohromadě. Velkolepe scény i souboje superhrdinů doslova brali dech. Asi největším překvapením pro mě byl Hulk. Jeho dva filmy mě dvakrát moc neoslovili. Ale tentokrát pro mě byl jasnou jedničkou. Ovšem i ostatní byli velmi dobří. Iron Man, Thor, Capitan America, Černá vdova, Nick Fury- myslím, že všichni dostali dostatek prostoru aby předvedli v čem tkví jejich přednost. Dalším plusem filmu bylo, že nikdo nic nevysvětloval o Azgardu, krychli ani o předchozích příbězích superhrdinů. Kladný bod má u mě i invaze z jiného světa, která byla jedinečná. Mínusem filmu pro mě bylo málo záporných postav. Loki už od pohledu nevypadá jako dobrák. Ale i on sám měl co dělat, aby celou svou ulohu uhrál. Sice nevím o čem bude druhý díl Avengers nebo Thora, ale jestli Thor a Loki odešli s kostkou zpět domů do azgardu, nebude to samo sebou. Na té krychli byly už postaveny dva filmy a dokud se nezničí, tak pokoj nedá. Celkově 95% ()

TSZ

Ačkoliv jsem neviděl Thora, Hulka + Iron Mana 2 si jen matně vybavuji a u Captain America jsem usnul, Avengers přesto vnímám jako parádní akční jízdu, při které předchozí znalosti všech hrdinů nejsou nezbytné (díkybohu). Akční sekvence jsou z mého hlediska dokonalé, hlášky fungují skvěle a humor je dávkovaný tak akorát. V rámci svého žánru opravdu téměř dokonalé, možná jen má oblíbená Scarlett Johansson mohla dostat více prostoru, ale to je spíše přání velkého příznivce jejího půvabu :-). ()

boo-boo

Dvojhodinová nálož akcie, hlášok, skvele napísaných a zahraných postáv, korunovaná skutočne pôsobivým 3D prevedením. Chuťovka. 90% ()

Bezmenny

Skvelá komédia a k tomu ešte aj akčná. Hulk kraľoval a v tesnom závese bol Tony Stark. Niet čo dodať. Treba si pozrieť.... ()

.killer.

Pro mě jsou Avengers dětský sen, který jsem si vychutnal v plné parádě ve 3D, a to i přesto, že tuto technologii opravdu, ale opravdu nemusím. Scénář si s jednotlivými postavami překrásně hraje, je naplněn akcí i vtipem, s čímž samozřejmě souvisí obrovská nálož perfektních hlášek. Sloučení takřka všech komiksových charakterů od Marvela, které se nám za poslední roky představily, vyšlo úchvatně. Každá postava se chová tak jak bude každý očekávat, každá reakce je na správném místě. Digitální triky vypracované na jedničku, kamera jakbysmet. Možná jenom chválím, ale víte co? Já žádný mouchy hledat nechci. Bavil jsem se u týhle komiksový nálože naprosto úchvatně, v čemž mi samozřejmě vypomáhala dlouhá stopáž... je ale fakt, že bych u toho dokázal sedět ještě minimálně tejden a nepřestalo by mě to bavit :-). Vy kdo jdete s hodnocením pod 4* - asi byste fakt na podobný filmy chodit neměli... Takový Expendables v komiksový formě, co víc dodat? Na nic nečekejte a jděte do toho! Jo a prosil bych dvojku! ()

john.h

Pětihvězdičkový nářez tak nahuštěný, že jsem si to takhle nepředstavoval ani v nejoptimističtějších představách. Těžko říct, co tomu chybělo. Všeho bylo buď akorát, nebo ještě víc než akorát. Možná ještě jeden supehrdina by bodnul a Iron Man by nemusel být až tak cool a o třídu jinde než zbytek hrdinů. ()

Uter123

Užasná team akcia, takmer si ani nespomínam kedy som bol naposledy takto nadšený z obsadenia hlavných postáv a ich výkonmi. Celý čas v kinosále som mal na tvári takzvaný priblblý úsmev a tešil som sa ako malý chlapec, naozaj závidím tým deckám čo majú 15 rokov a čo to pre nich musel byť zážitok, čistá honimodla. Je však pravde, že je dobré poznať predlohy pre nestratenie sa deji ktorý je naozaj masívny a na jedno pozretie určite nestrávitelný, vďaka množstvu detailov a odkazov, ktorými nás autory zaplavili. Škoda transformerského finále ktoré je dobré a však nesposobuje zimomriavky a bolo už videné, občasnej nudy, xxx krát počuného humoru a lacného obleku Captaina Ameriky.83%Ouu Shit, druhá projekcia bola pre osudová.Zrážam hodnotenie.Fuck you avengers. ()

vetsinezobri

Bomba, na tohle jsem přesně do kina šel. Superhrdinové dostávají na plátně rovnoměrně rozdělený čas, takže se fanoušci jedné postavy nemohou cítit ukřivdění. Hulk je tu lepší než v solo filmech, stejně tak Thor i Kapitán Amerika. K nabušené akci se přidává i překvapivě dobrý humor, který táhne hlavně Tony Stark a Hulk. Žádný zbytečný patos zde nenajdete, je to prostě popcorn, zábava... a za to patří tvůrcům velký dík. Dík! ()

Frank1e

Jarní trhák jako ušitý na míru všem hercům a super hrdinům města NY. Sice se nejedná o hlubokomyslné drama, ale akce je opravdu perfektní a především scény s Iron Manem a Hulkem, který však postupem času vyměkne a stane se z něj přátelský zelenáč. Vtipy nejsou zase tak promakané, ale pobaví. Žádnou velkou vítku nemám, až na Cobie Smulders, která by se měla držet spíš sitcomů, protože její styl herectví podle mě nemá na takové filmy, jakou jsou avengers. Určitě parádní kousek studia MARVEL. ()

dj_kure

Nedá se tomu dát méně než pět. Skoro až čistokrevná komedie s hromadou akce. Iron Man (Robert Downey Jr.) podle předpokladů největší mašina na hlášky a v závěsu za ním snad poprvé povedený filmový Hulk (Mark Ruffalo). Poprvé od Avatara se za něco fakt vyplatí vyhodit peníze i dvakrát, protože v pohodlí domova už to prostě zdaleka nebude ono. Avengers nechybí nic a i když jdete do kina s vysokým očekáváním tak dokážou překvapit. 90% ()

Shredder

Na Avengerov som cakal velmi dlho, ale oplatilo sa. Tlieskam Whedonovi, ako sa mu s touto superhrdinovskou timovkou podarilo vysporiadat. Kazdy hrdina dostal priblizne rovnaky priestor ako v akcnych scenach tak mimo nich. Kvantita neznamena vzdy aj kvalitu, ale v tomto pripade ano. Avengers ma ovela viac a lepsie akcne sceny nez mali hrdinovia vo svojich vlastnych filmoch. Jednotlive schopnosti uz nie su vyuzivane so sterilnou stupiditou, prave naopak poriadne sa snimi pohrali. Taktiez interakcie medzi jednotlivymi postavami maju v sebe ovela silnejsi naboj nez napriklad nudne rozhovory Thora a Natalie Portman. Efekty su spickove, herci charizmaticky, ma to viac humoru nez vacsina sucasnych komedii a nenudil som sa ani sekundu. Doteraz ma vacsina superhrdinovskych filmov sklamala, pretoze akcia bola nezaujimava a priemerna, schopnosti hrdinov slabo vyuzite a mali vela hluchych miest. V Avengeroch tieto nedostatky odpadaju, takze su naozajstnym acnym orgazmom. Najviac som si vychutnal Hulka, ale nesmiem zabudnut ani na Cobie Smulders a Scarlett Johansson, ktore sa az predbiehali, ktora bude viac sexi. Momenty, ktore maju byt cool aj na naozaj cool su. Aj popri tych vsetkych dobrych odozvach som necakal, ze film bude az taky dobry. Rovnako ako by som nemal strach zverit Jacksonovi spracovanie fantasy knihy, by som po Avengeroch kludne zveril Whedonovi spracovanie hocijakeho filmu o superhrdinovi. Spojit tolko hlavnych postav dohromady a oni nielenze spolu funguju, ale vytvoria uzasnu kombinaciu si zasluzi uznanie. PS: Nutnost vidiet v kine, pretoze toto si podobne ako napriklad Avatara v televizii nevychutnate. ()

SpikeX6

V tomto filmu není třeba hledat nějaký hlubší význam, děj, či herecký výkon. Uvolněte se a bavte se vizuálními efekty, dávkou vtipných hlášek a hlavně akce, kterou tito hrdinové plní pospolu...100% ()

Faruco

Kýčovité vtipy střídali ty trapné, i když s pár světlými chvilkami. Rádoby parta hrdinů působila (aspoň na mě) spíš jako parta trotlů a jediné seriozní a atraktivní postavy, Hulk s Iron Manem, stejně nedostali tolika prostoru, kolik by zasloužili, takže já jsem tímto filmem dost zklamaný.. a abych neházel jen špínu, skvělé efekty.l ()

DaveSmith

Neskutečná smršť hlášek, akce, hlášek a v neposlední řadě akce. V kině jsem se neskutečně bavil a i když jsem se na film hrozně těšil a čekal od něj hodně, tahle nářezovka mě naprosto uchvátila a předčila moje očekávání. Pro mě nejlepší snímek tohoto roku a jen těžko ho letos bude něco překonávat. Plus jsem si snad konečně oblíbil Hulka. ()

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)