Strážci vesmíru

• USA Mighty Morphin' Power Rangers (více)
Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy
USA / Francie / Japonsko, (1993–1995), 48 h 22 min (Minutáž: 19–21 min)

Kamera:

Ilan Rosenberg

Richard Steven Horvitz, David Yost, Ed Neil, Paul Schrier, Jason Narvy, Barbara Goodson, Amy Jo Johnson, Robert Axelrod, Johnny Yong Bosch, Tom Wyner (více)

Série(3) / Epizody(145)

Pět normálních teenagerů je vybráno intergalaktickým čarodějem, aby se z nich stali Strážci vesmíru a pomocí svých nových schopností bojovali proti zlé Ritě Repulsa. (Netflix)

Tommy987 odpad!

Najhoršie je, že si ešte spomínam na časy, keď sa mi to parádne páčilo (to som mal síce nejakých 8-9 rokov, ale aj tak...). Potom som si to pozrel s časovým odstupom, skamenený som sedel na sedačke a hovoril si: "Čo je toto za sr**ku?! Ako som mohol byť taký d**il, že som to pozerával?!" Teraz si prajem vymazať si to nielen z pamäte, ale zo všetkých televíznych archívov, z každého miesta, kde by sa to mohlo nachádzať. Pfuj, roztrhať, zničiť, spáliť a to, čo zostalo, zakopať hlboko pod zem, aby to už nikto nemohol objaviť. Pri tomto otrasnom paskvile je aj "odpad!" málo. -1000000% - výgrc tej najamtérskejšej televíznej tvorby!!! ()

Ivoshek odpad!

Pro člověka odkojeného tvorbou Václava Vorlíčka a animacemi Karla Zemana je tohle něco jako 25 minut kopání do podvěsku mozkového, doprovázené opakovaným pokřikem "Morfujeme!" a "Šavlozubý tygr!". Těžko popsat, nutno vidět! ()

MM11 odpad!

Kultovní věcička, která pouze potvrdila, že pokud už Japonce napadne nějaký nápad, tak by ho měli zrealizovat ve své zemi a pokud možno animovaný (díky bohu že Pokémoni jsou kreslení). Ale zpět k tomuto skvostu, víte o čem to je? - parta teenagerů, kterým nechybí kromě cool vizáže ani inteligence se jednou od pošahaného robota a svítící hlavy dozví, že jejich úlohou je zachránit svět od proradné čarodějky, která na se na měsící pokouší zničit svět se svými kumpány. Pak už nás čeká stále stejné schéma. Čarodějka pošle z měsíce na zem partu kumpánů, těm vždy nakopou zadek, takže se musí přistoupit na tvrdší kalibr. S železnou pravidelností nás tedy čeká jakási parodie na Gappu, Godzillu a nevím co ještě, v "působivém" stvárnění obludy chlapíkem v kostýmu. Schéma skončí nakopáním nebožáka (pardon obludy!) do rozkroku a pohádky je konec. A takhle to funguje 158 epizod a po světě si to získalo silnou popularitu - Dobré ne? ()

Xeelee

Kdysi dávno, když jsem ještě byl malej a blbej, se mi to nějakým nedopatřením líbilo. Morfujeme! :-D Zajímavý komentář: Vitason ()

Jenda odpad!

Normálnímu člověku stačí jeden díl. Dementním dětem do pěti let můžete pustit celý seriál, nebo jeden díl znovu a znovu... Možná, že nepoznají rozdíl... ()

Ištván87

Já tomu klidně tu jednu hvězdičku dám. Několik dílů jsem viděl, když mi bylo tak 13, 14 let a už tenkrát jsem se škodolibě smál lidem, kteří byli ochotni na týhle bejkovině spolupracovat. ()

ARI50

Jako malá jsem to celkem i žral a měl tuhle barevnou hrdinskou záležitost i hodně rád spojení bylo krásné a příběhy působivé. ()

codeas

Byl jsem mladý a byl jsem rád za tento seriál plný akce a napětí. Přišli mi strašně cool, a v televizi mezi 7:00-7:30 nic lepšího neběželo, takže paradní koukatelná jízda před odchodem do školy ;) ()

Luboshmir

Hodnocení je velice subjektivní, záleží jen na tom ,v jakém období života jste daný snímek sledovali. A tohle byla v dětství naprostá pecka. Kdybych to viděl dnes, tak dávám odpad. ()

maseer2

nostalgie jako prase.. všechny díly úplně stejné až na to, že tam pokaždé byla jiná obluda.. ale v dobách, kdy jsem tomuto seriálu holdoval, mě to vážně netrápilo :) ()

malylada

Až moc hejtovaný seriál, který jsem v mládí docela hltal. Pořád dokola stejná šablona, ale na druhou stranu pestrost monster byla unikátní. Na postavy dvou exotů, čarodějky a plno přidrž tašek se nedá zapomenout. S odstupem budiž, není to nic valného, ale jako dítě jsem to miloval a budíček na pět hodin jsem měl vždy připraven.....6/10 ()

jh666

Když jsem nedávno viděl pár ukázek na youtube, viděl jsem jaká to byla s***a, ale z nostalgie, protože jako malej harant jsem o víkendu nemoh dospat, ty 3* dám, ()

Marek1991

Týchto šašov, čo morfovali som sledoval, bavil som sa na tom, aj keď to z istej časti bol menší primitivizmus. Dobro tu víťazilo nad zlom, aj keď to malo dospelejší a akčnejší charakter, skôr ako pre malé deti, by som to púšťal takým starším mladistvým, ale na nich to je zas už dosť hlúpe. Takže ťažko tomu nájsť vhodnú cieľovú skupinu, je to divoké a občas trápne. ()

corpsy

Nostalgická spomienka na moju mladosť ( bol som trošku starší ako vekový priemer diváka tohto seriálu ), áno amatérske a trápne, ale neviem si pomôcť. Pred 16timi rokmi som nevynechal ani jednu časť. Go Go Power Rangers!!! ()

Ajinka126

Je to sice hloupost na entou, ale já jsem to jako dítě občas sledovala a do teď si některé scény pamatuji, takže něco v tom asi bude ;) ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)

Fincher a zombíci?

Fincher a zombíci?

12.08.2016

Strážci vesmíru v celovečerním filmu

Strážci vesmíru v celovečerním filmu

08.05.2014

Pokud je vám pod 30 let, těžko jste vyrůstali bez Strážců vesmíru. Původní seriál z roku 1993 se za poslední dvě dekády dočkal obřího množství bláznivých inkarnací, jeho celosvětový úspěch jej… (více)