Dětská hra 2

Chucky se vrací. Neschvalně proslulá dětská hračka s úsměvem zabijáka ožívá v novém pokračování děsivého souboje mezi chlapcem Andym (Alex Vincent), a démonickou panenkou, která se snaží ovládat jeho duši. Přestože byl Chucky v předchozím díle usmažen zaživa, povstává z popela ve chvíli, kdy ho továrna na hračky znovu sestaví, aby rozptýlila negativní publicitu, která se kolem panenky rozšířila. Chucky - opět v plné síle - objeví svou oběť v dětském domově a nový souboj dvou nesmiřitelných protivníků v ďábelsky povedeném pokračování filmu, který si získal ohromnou popularitu, může začít...
(Bontonfilm)

Kingjiri

Kdyby dvojka byl prvnim dílem celý série, dost možná bych z ní byl stejně nadšenej jak minule. Ale co naplat, zázrak se nekoná a v tomhle případě jde o "standardní" pokračování, který je do určitý míry recyklát předchůdce, moc novýho nepřínáší a napětí o něco ubylo. Akce je však víc a zábavy je nakonec přece jenom dost. Vražda pani učitelky popř. panenky u pěstounů, Chuckyho hlášky nebo správně béčkově vyhrocený finále ve fabrice s téměř nesmrtelnym Chuckym byly hodně fajn momenty, takže prostě musim dát zaslouženou třetí jistou hvězdu. ()

Armin82

Po úspěchu jedničky,se dalo čekat,že přijde další díl. Pokračování je o něco slabší,ale podle mýho ne zas o tolik. Pořád tu máme zápletku v podobě Chuckyho touhy se dostat z těla panenky,drama i nějaký to napětí. A závěrečná bitva, mezi miliony dalších good guys byla parádní--->70% ()

Likan7

Dětská hra 2 je klasické hororové pokračování. Víc akce, víc brutality, víc krve, víc řevu, méně atmosféry. Nechci tím říct, že jednička byla v tomhle směru nějak geniální, ale minimálně ze začátku film nějakou atmosféru měl. Tady se od začátku jede ve vysokém tempu téměř bez zastávky. Není to žádné veledílo (dnes vraždící panenka nikoho nevystraší, i tak jsem ale zvědavý na ty nové díly), v rámci hororového žánru tehdejší doby to je snesitelné. A finále alá Terminátor potěší. ()

Psycho.R

Chucky je zpátky a drží se na stejné úrovni jako jednička. Přímo navazuje na své první zjevení a dává to smysl. Finále v továrně na good guy je dobrý nápad. ()

prochy10

na toho mrňavýho zmetka jsem prostě alergickej.....nechápu, kdo si takovou hnusnou panenku může koupit!!....i když účel to asi splnilo (ten film :D) ()

beso74

Jednoznačne najlepší diel série. Tvorcom sa podarilo skĺbiť veľmi vydarené mechanické efekty, čierny štipľavý humor, Chuckyho originalitu v zabíjaní a výborný hudobný podmaz. Aj keď tá prvá polovica je o niečo slabšia, od príchodu do školy sa to poriadne rozbehne. Chucky je poriadne hnusný hajzel s príliš bujnou fantáziou, ktorá mu dovolí vymyslieť tie najneopozeranejšie killy, Napriek istej deravosti scenára (napr. prečo sa nikto nezapodieva smrťou učiteľky?) je to adrenalinová akčná jazda, ktorá končí niekoľkonásobným zneškodnením plastovej hračky. ()

PROTIVETRU

U starších a kultových hororov alebo celých sérií je to väčšinou trochu inak ako u zvyšku alebo tých nových. Človek pri pojme horor čaká, že by sa mal báť (aj keď mnohokrát sú to pri akejkoľvek snahe tvorcov skôr jednorazové lakačky, poťažmo strach, ktorí sa vyparí chvíľu po skončení), a ťažko čakať že ak si niekto v dnešnej dobe pozrie detskú hru, že ho nejak zásadne rozhodí, možno mu príde dokonca na smiech, ale sú ľudia ktorí maju k týmto postavičkám akýsi nostalgický vzťah (a premňa je charles jednoznačne najkultovejšia a čo do charizmy najobľúbenejšia hororová postavička a ani Freddy ani iné obdobné známe charaktery sa sním nerovnajú). A takí sa k týmto klasikám vždy radi vrátia. ()

Petr59

O něco málo slabší, než jednička, ale stále jde o nadprůměrný thriller. Opět zde není tolik strašidelných scén. Napětí také trochu ubylo, konec už nebyl tak dobrý, jako u prvního dílu. Celkově šlo však o dobrý film. Vraždy byly možná o něco lepší, než u prvního dílu a děj byl také dobrý. ()

djbarrel

Chucky se vrací a je zábavnější než kdy dřív. Rozhodně se mi tedy dvojka líbila víc. Chucky si opět došel pro Andyho a opět odešel s nepořízenou. Většina lidí si smrt zasloužila, takže není důvod je oplakávat a Chucky se snažil co to šlo. Nejvíc se mi líbil finálový match, to bylo opravdu libové. Jinak celkově kvalita asi jako u jedničky, jen se mi prostě tenhle díl zdál zábavnější. 81 % ()

waltosin

Mě teda Chucky opět nezklamal, je to stejnej vraždící blázen jak v jedničce! ( To si snad neviděl nikdy mrtvolu?) :D :D :D ()

elanista1

Je to pochopitelne slabsie ako prva cast. Chucky sa stal viac psychopatickym, je viac zivy, viac rozprava.. no jednoducho povedane je to len klasicka vyvrazdovacka /len nevrazdi clovek v ludskej schranke/ ktora uz nemala ako prekvapit kedze sme charakter babiky spoznali uz v osemdesiatomosmom a tu sa nam vobec charakterovo nerozrastla. Nuda sice nebola, ale na sebe som spozoroval ze som sa nebavil ani z polovice tak ako pri originali. Film neobsahuje ziadnu legendarnu scenu /napr. taku akou bola scena s baterkami, alebo voodoo/, plus obsahuje nechutne natahovany koniec, preto tak slabe hodnotenie. ()

martins

Slabší než jednička, ale i tak velmi důstojné pokračování kultu, zatímco v jedničce Chucky zlikviduje čtyři osoby. Tak ve dvojce počet mrtvých stoupne na šest Hlavně likvidace učitelky je fakt boží. Škoda absence Catherine Hicks. ()