Cabin Fever

• USA Cabin Fever (více)

Pětice vysokoškoláků se o svých posledních prázdninách vydá do opuštěného srubu v lesích. Poté, co potkají pár vyšinutých vesničanů, zjistí, že s místem plánovaných mejdanů není něco v pořádku. Pálí je pokožka, dělají se jim puchýře. Jednoho po druhém napadá masožravý virus. (Magic Box)

LEATHERFAC

Vážení přátelé...Proč všechny americký horory z poslední doby musí být o bandě nesympatických pubertálních idiotů...? ()

BlackTom

Absolútne nesympatickí herci (zvlášť odporný arogantný blondiak) mi náladu našťastie nepokazili a v konečnom dôsledku vlastne ani nie je moc čo vyčítať. Roth sa blysne v dvoch miniroličkách (pričom tú druhú si tuším strihol aj v 2001 Maniacs), týpek pobaví historkou o masturbácii a psovi, a celkovo je jeho snaha pobaviť diváka veľmi milá, no bohužiaľ neúspešná. Pekný pokus. ()

KoRner

Taká sprostosť, kde snáď najblbejšia vzorka americkej mládeže čaká v zrube na svoju smrť a absolútne nerobí nič na svoju záchranu. ()

BlueZero

Ďalší z rady teenagerských hororov. Uznávam, tento vie celkom dobre vystrašiť. Ale len ľudí so slabšou povahou. Ja sa proste do toho vcítiť neviem. Ak mám spočítať scény, pri ktorých som sa naplašil, tak mi výjde číslo 1, no a to nie je dobrá vizitka pre horor. Nebyť toho fakt hlúpeho konca, tak tomu dám aj 3 hviezdičky. ()

Theraphosa odpad!

Děj je prakticky o ničem, krom zvracení krve a rozpadávání těl... a co tím chtěl básník říct? Film je naprosto nudný a bez hororové atmosféry. Pokud by snad někdo čekal, že by se lekl nebo si snad i cvrk, bude víc než zkalmán. 10% ()

MareT.

Moc příjemná vyvražďovačka, kde mi bylo po dlouhé době opět obětí líto... a vrah už taky konečně nasadil jinou "masku" než je zvyklé! ()

Pussycat18

Fakt je, že horor má buď vyděsit (což u Rotha asi nehrozí) nebo znechutit (v takové míře, aby zobrazený humus měl styl a zdařilé provedení), což Roth v Cabin zvládnul lépe než v Hostelu. Zatímco Hostel nám ukazuje hromady plastových odřezaných orgánů a údů, polemtaných kečupem, v Cabin je humus alespoň o kapku vkusnější. Ráda bych zmínila větičku běhající v traileru: "Catch it!", což je u filmu o masožravém viru originální pozvání do kina :-D. Musím říct, že u některých scén jsem odvracela oči od obrazovky a trochu rychleji polykala, abych zahnala to hnusný pálení v žaludku :-D a docela často jsem odcházela se napít, odskočit si, nebo se prostě jen podrbat na zadku :-)), hlavně abych se zdánlivou statečností mohla uniknout některým scénám :-). Dějově žádný zázrak, situačně žádná originalita, ale hororově fuj, blééé, vrh :-) ()

Orthank

Neexistuje nič horšie, ako trápne natočený krvák.Žaludočné problémy sa síce dostavili ,avšak tento raz nie z nechutností vo filme, ale z filmu samotného.Horor zabudnuteľný,so všetkým čo k nemu patrí......treba dodávať niečo viac??:-) ()

wosho

Hostel 1 a 2 se mě líbily, ale Cabin Fever vůbec. Děj stojí za hovno, režie je umaštěná, herci bez čehokoliv co by se mě na nich líbilo. Atmosféra trošku je, ale až takové terno to není. Dost podprůměrný horor s troškou koz a pár litrů humusu. ()

POciSEM odpad!

Ani livance tuhle trapnost nezachranej pred propadem do hororovy zumpy. Nechapu jak si Tarantino mohl oblibit toho amatera Rotha ()

Haymar

Eli Roth je hovado bez špetky talentu, který má plnou držku siláckejch keců a dělá kinemtografii jen ostudu... Což dokazuje zodpovědně každou svou novou slátaninou. Cabin Fever byl aspoň (narozdíl třeba od takového Hostelu) tu a tam trošičku nápaditej a vtipnej (i když zas kradl kde mohl) ()

kollis odpad!

Roth ocituje co se dá, ale zapomněl to zakomponovat do soudržného celku, který by nebyl otravně nudný už po pár minutách. A navíc zoufale nevtipný. ()

jurasino

Poměrně povedený horror se zajimavým námětem, chvilkama i docela sranda. Dobrý vtípek s těmi "niggers" a fakt legrační byl ten policajt. Nicméně následky toho viru mohli udělat o něco brutálnější, nějákých pár škrábanců na zádech fakt člověka nevyděsí, to je ale tak jediné co bych vytknul. Samozřejmě chování těch hlavních postav a jejich hloupost je zjevná a dá se čekat vzhledem k době kdy byl tento snímek natočen. Kdyby se to natočilo v 80letech, šel bych možná s hodnocením i výš. ()

Schuldiner odpad!

Jedna z těch záležitostí pro něž je hodnocení ´´ODPAD!´´ ještě hodně moc lichotivé! Batemane, ty mi to snad děláš schválně:-) Dobře, dobře, jen kvůli Tobě nebudu rozebírat detaily a nechám veškeré mé komentování tohoto díla jen v první větě. ()

J*A*M*A*L

Před shlédnutím Rothova známějšího Hostelu jsem Eliho Rotha s jeho samotnými filmy až příliš moc podceňoval. Po shlédnutí jeho Hostelu, tří minutového traileru z dílny Grindhouse s názvem Thanksgiving a jeho docela solidního výkonu v Tarantinových výborných Hanebných panchartů jsem na něj hodně svůj názor změnil. Dneska jsem se konečně dostal k jeho staršímu dílu a opět mě Eli nezklamal. Oproti hostelu je to fakt slabší, to uznám, ale i tak je Cabin Fever perfektní a hlavně zvláštní horor plný odporných efektů. Roth chtěl už odmala točit horory a na můj názor je točí zatím skvěle. Eli pokračuj! ()

lukasd

Stupidní dialogy, nulové hrecke vykony a postavy, ktere tak 2x-3x v prubehu filmu zmeni sve charakterove vlastnosti. Ale abych filmu nekrivdil jsou zde i celkem povedene sceny(napr. ta ve vane),. ()

Martin_W

Hloupý horor s naprosto nevyužitým konceptem. Hloupé a nesympatické postavy a naprosto debilní konec, bez kterého bych snad jednu hvězdu navíc dal. Každopádně druhému dílu jsem ochotný šanci ještě dát. 37% ()

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti