poster

Chlapci a chlapi (TV seriál)

Drama

Československo, 1988, 11x60 min

Kamera:

Alois Nožička

Hrají:

Martin Zounar, Eva Vejmělková, Rostislav Kuba, Kamil Halbich, Milena Dvorská, Zdena Hadrbolcová, Míla Myslíková, Bronislav Poloczek, Jaroslav Moučka, Ladislav Županič, Kateřina Lojdová, Jiří Krampol, Ivana Andrlová, Jiří Štěpnička, Roman Hájek, Jaroslava Adamová, Václav Mareš, Vladimír Javorský, Jiří Kopta, Mário Kubec, Boris Slivka, Peter Pilz, Antonín Hardt, Marcel Rošetzký, Petr Rychlý, Petra Vančíková, Libuše Havelková, Michaela Dolinová, Ivan Vyskočil, Michal Dočolomanský, Monika Žáková, David Prachař, Tomáš Juřička, Mirko Musil, Josef Bláha, Zdeněk Podhůrský, Jitka Asterová, Vladimír Salač, Ludmila Roubíková, Jana Drbohlavová, Klára Jandová, Rudolf Jelínek, Josef Langmiler, Sabina Laurinová, Jan Teplý st., Vladimír Hrabánek, Jan Faltýnek, Roman Hemala, Ivo Niederle, Zdeněk Ornest, Simona Postlerová, Peter Rúfus, Petr Skarke, Hana Militká, Věra Tichánková, Bohumil Švarc st., Věra Uzelacová, Jana Vychodilová, Miloš Zavřel, Vlastimil Zavřel, František Kreuzmann ml., Peter Marcin, Viktor Maurer, Slávka Hozová, Marta Richterová, Svatopluk Schuller, František Švihlík, Tomáš Vacek, Jiří Valšuba, Eva Čížkovská, Ingrid Timková, Miroslav Zounar, Jiří Rumpík, Dana Bartůňková, Monika Schullerová, Ondřej Malý, Věra Koktová, Ján Gubala, Vlastimil Čaněk, Tomáš Sedláček, Veronika Borovcová, Jindřich Hrdý, Stanislava Jachnická, Milan Duchek, Jakub Špalek, Bohumil Švarc ml., Markéta Valentová, Alena Kreuzmannová, Viktor Vrabec, Svatopluk Mikeska, Antonín Molčík, Antonie Valentová, Jana Vaňková, Silvia Petöová, Richard Genzer, Tomáš Borůvka, Katarína Brychtová, Luděk Čtvrtlík, Bohdan Tůma
(další profese)
 • Phobia
  *

  Moje starší sestra seriál s nadšením sledovala ještě při poslední repríze (PRIMA TV - 2008 +/-), já jsem nenašla odvahu ani k letmému pohledu. Nejsem nějaký primární odpůrce zelených mozků, ale tahle propaganda Československé lidové armády pro mě byla neškodná za komančů, když jsem byla usoplené mládě. Nyní, v období pravdylásky, bych se z "Chlapců a chlapů" zgrcala a dost možná i pokálela... a nejsem si jistá, že smíchy. Hvězdička s ohledem na režim, kdy seriál vznikl, odpad by tomuhle seriálu pravděpodobně slušel víc - nejde jen o obsah, i zpracování a herecké výkony stály za táhlý, hlasitý prd. Na druhou stranu, ať se mladí levičáci podívají, jakou dobu by chtěli zpátky...19%(4.5.2010)

 • Radek99
  odpad!

  Ve srovnání třeba s takovým majorem Zemanem naprosto primitivní a špatně natočená televizní propaganda... Politické a stranické práce v socialistické armádě...parafrází lidového pořekadla - uvnitř fuj, navrch fuj...(10.5.2007)

 • Big Bear
  **

  Ať jste byli na vojně či ne, tento zábavný snímek vás musí zaujmout. Samozřejmě se to týká spíš generaci dnešních pětacřicátníků a výše... Je to neskutečná prdka a za tu retro zábavu dávám dvě hvězdy. Pokud to ovšem vezmeme vážně, bylo by vhodnější dát odpad. Každopádně pořád o level výš, než Muž na radnici či Okres na severu...(8.5.2011)

 • Kothy
  **

  Drsný seriál z prostředí socialistické vojny. Šikana byla na denním pořádku. Nejlepší je ale Kyslík.(9.2.2013)

 • Bowser
  *

  Tuto dobu jsem nezažil, ale příjde to na mě jen jako taková upoutávka na vojnu s motem " vojny se bát nemusíte, na vojně je dobře a je zábava."(15.8.2012)

 • - Otce Martina Zounara hraje jeho skutečný otec Miroslav Zounar. (M.B)

 • - Seriál se natáčel v Prachaticích a na Kladně. (M.B)

 • - V současné době již prachatický areál neslouží jako kasárny, ale jsou zde obytné domy. Stále stojící bývalá vrátnice se nachází na křižovatce ulic Na Sadech a Rožmberská. (San Miguel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace