• silentname
  ****

  "What's New, Scooby-Doo?" je pre mňa asi posledná scooby-doo séria, ktorá je ešte relatívne dobrá. Animácie sú o stupeň nižšie než staré epizódy (najmä čo sa týka pozadí), no postavy vyzerajú stále dobre. Má to trošku modernejšiu chuť, ale pozerať sa to dá. Miestami som mal pocit, že niektoré epizódy nedávali moc zmysel, ale nebolo tu nič čo by ma iritovalo. Ako fanúšik Scoobyho hovorím, že je to ešte stále v kategórii okey. Chýbajú mi staré Scoobyho časy zo 70-tych a 80-tych rokov, ale funguje to. Svojich fanúšikov si to našlo a hlavne nemám pocit, že by tieto epizódu pokazili nostalgický feeling seriálu. Ale je smutné, keď animácie spred 30-tich rokov vyzerajú lepšie, než to čo je tu. Ale na druhú stranu je tu zvučka. A pravda je taká, že je jedna z najlepších, čo keby Scooby mal.Hodnotenie: B-(22.5.2019)

 • ostravak30
  ***

  Scooby-Doo ožívá v nové grafice, která je oproti původním seriálům jistě pestřejší. Nicméně se mi z toho tak nějak ztratil ten humor, kterým seriál v počátcích oplýval nebo se o to alespoň snažil. Tak jako tak vidíme jasné změny vyplývající z 21. století. Tvůrci postavy obohatily o mobily a moderní přístroje. Také sledujeme pár nových sportů jako snowboarding, skateboarding a další. V neposlední řadě tým docela cestuje po celém světě, přijde mi, že víc než v původních seriálech, ale to přiznávám, že se můžu mýlit, jen to jen můj dojem. Ale co je nejzajímavější je to, jak se příběhy částečně zaměřily na ekologii - ochranu přírody a převážně tedy živočichů. To vítám jako plus. Tak jako tak musím rychle dodat, že už to ale zároveň, svým stylem vyprávění, druhem epizod a celkovým pojetím, nepůsobí jako seriál pro děti, ale spíše náctileté když už. Řekl bych tři hvězdy s odřenýma ušima za to ekologické vnímání, ve kterém ale tvůrci na pilu netlačí, spíše poukazují. Jinak ale byly původní příběhy zajímavější a humornější.(8.7.2019)

 • unclejack
  *

  Niežeby som bol vysadený voči Scoobymu - hoci žiaden seriál s ním som nikdy neobľuboval a jednotlivé zápletky sú patrične jednoduché a občas riadne naivné - ale Scooby Doo Ako sa máš? predstavuje pre mňa skôr pokus o to čo najviac vyťažiť zo známej značky. Takže seriál radím kamsi medzi Tučniakov z Madagaskaru a Kung.Fu Pandu.(25.7.2014)

 • Potjoc
  **

  Tato série se snaží napodobit původní díly, ale zde je to takové mnohem šablonovitější než ty původní díly. Ty scény honiček s hudbou jsou pro mně takové až monotónní. Jsem rád, že použili ty zvuky z původních dílů. Stále je to lepší než ty ještě novější, kde buď mají úplně jiný design (Shaggy a Scooby-Doo na stopě) či jsou dokonce vážně podané (Scooby-Doo: Záhady s.r.o.).(11.1.2018)

 • Dudek
  ***

  Pomalu jsem se rozbrečel, když jsem se dozvěděl, že v televizi opět poběží seriál s mým nejoblíbenějším hrdinou. Obrovskou radost střídal pocit nostalgie a já nervózně očekával co se bude dít. No nechci psát že je to příšerné, při nejhorším se na to dá dívat, ale chybí tomu strašně moc. Tentam je humor, stejně tak vymizela i alespoň ta malá atmosféra, napětí a hlavně moment překvapení. Nebudu psát, že u klasických dílů překypoval každý kousek originalitou, ale u moderního Scoobyho se jede podle tak jasně zřetelné osnovy až je to hamba. Problém je i v postavách, které se změnily, jejich jednotlivé rysy jsou sice stále jasně patrné, ale už to prostě není ta stará parta. Přesto se i na tyto moderní díly velmi rád podívám, i když spíše z nostalgie a pocitem, že lepší díly stejně jinde nenajdu. 60%(22.8.2006)