poster

Těžko ho zabít

 • USA

  Hard to Kill

 • Slovensko

  Ťažko ho zabiť

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 1990, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pajky3
  ****

  Steven hned ve svém druhém filmu pochopil, že na oscary to nebude, tak si z toho aspoň dělal srandu, viz prvních 10 minut. Parádní první bitka, Steven se ukazuje ve velké formě, ostatně jako ve většině jeho starších filmů. Msta je jeho hnací pohon a nutno podotknout, že mu sluší. Bobby Sixkiller v roli záporáka dostal na prdel až překvapivě snadno. Steven hlasí a to dost často, vážně jedna z nejpovedenějších Seagalovek. Třeba scéna u kulečníku je zapamatováníhodná. A proto 70%(4.5.2011)

 • Pecival
  ****

  Chabou akci nahrazuje i na podobný žánr neobvykle velké množství nablbých dialogů (chlap s pistolí honí kluka a řve "poď sem ty spratku" - kluk ječí néee néee - a chlap na to "a proč néee) a taky obsahuje hutný hlášky (di do pr.... a umři ). Jinak seagal vypada drsně a nepřátele likviduje skoro pohledem. A tak to ma být :)(20.8.2007)

 • Satan
  ***

  Seagalový průměr. Tady hrál ještě nad míru dobře, ale je to prostě jedno velké klišé. Těch 100 minut se na to dá dívat, ovšem s malými rezervami. Např. když do jeho domu vstoupí banda borců se samopaly, Seagal má jen pistoli (počítal jsem náboje, než přebil a bylo jich kolem 18-ti), ale to bych ještě bral. Ovšem Seagal vzápětí háže granát (kde se tam vzal) po té bandě a půlka vyletí do vzduchu. Prostě Seagalovka, jak má být :-)(5.7.2005)

 • dopitak
  ***

  VHSková nostalgie, které v té přemíře vypravěčských klišé neodpustím akorát ten les kulek mířících na auto, jenž vyvázlo se třemi čistými průstřely předního skla. Steven v dobách štíhlých a šarmantních. Jeden z trojlístku dobových evergreenů s SS a solidní Štěpničkův dabing. Je to příliš černobílé a tupé, ale velmi, velmi zábavné.(4.10.2017)

 • Dever
  ***

  Soundtrack David Michael Frank: 1. Main Title from "Hard to Kill" ,2. Seven Year Storm ,3. Just Passing By ,4. Workout ,5. Meditation and Training ,6. New Beginning ,7. Escape from Ojai ,8. Nico in Japan ,9. Chicago Heat ,10. Nico's Lament ,11. South Side ,12. Armageddon II ,13. Joy Ride ,14. Nico's Theme, Pt. 1 ,15. House Call ,16. Searching for Richie ,17. Roxanne ,18. In Loving Memory ,19. Steven Seagal Interview ,(13.5.2011)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 19.

 • - Film bol v necenzúrovanej verzii zakázaný v Nórsku (1990 – 2003). (Paldiny)

 • - Herečka Kelly LeBrock ztvárňující ve filmu Seagalovu zachránkyni, do které se herec zamiluje, byla v reálném životě jeho manželka. (korbitch22)