Holky to chtěj taky 2

Baby to chcú tiež 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

• Djkoma

Je to blbost, ale Karoline Herfurth je moc hezká :). Němci by se měli přestat opičit po amerických teenager-trapných komediích a vymyslet vlastní zábavný způsob jak rozesmát lidi i starší 15 let.(15.12.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $4,529,728(6.6.2010)

• Dever

// Production Companies: Bayerischer Banken-Fonds //(14.12.2013)

• Tuxedo

Slabší než jednička, a taky mnohem méně vtipnější, což znamená skoro vůbec. Pár scén potěší, ale to je tak všechno.(25.2.2005)

Jeden z případů, kdy se opět plně neztotožňuji se zdejším většinovým příšerným hodnocením a podobně laděnými komentáři. Film se mi líbil, a to rozhodně nejsem žádná infantilní puberťačka se zájmem v typově podobných filmech. Toto pokračování je obsahově méně výraznější, slabší a i docela poklidnější. Ne tolik komediální a nezávazné jako úvodní díl. Více dospělejší. Děj stále obsahuje množství vtipných scén, občas i s (lehce) trapným zafoukáním, ale celkově vyzní poněkud rozvážněji. Německé komedie jsou kapitolou samy o sobě. Většina z nich, co se takto titulují, jsou dementní, trapné a všelicos ostatní, jen ne slušnou a příjemnou zábavou. Očekávala jsem, že Holky to chtěj taky 2, budou strašným, vulgárním a nesledovatelným odpadem. Dostalo se mi nečekaného překvapení. Pravda, děj není sice nijak převratný, a scénář už vůbec ne, ale průběh filmu je víceméně bez jakýchkoliv vulgarit či nechutností. Myslím, že jen kvůli slabšímu ději, ho házet až na úplné dno, je zbytečné. Tam mají u mně své pevné umístění Kluci to taky chtěj. Což si myslím, že oproti tomuto hnusu, jsou Mädchen, Mädchen 2, lehce stravitelné. Celkově by si zasloužily přece jen o trochu více, než být ocejchovány černou barvou.(27.8.2010)

• sud

Na stejné úrovni jako první díl. Tím myslím na stejně nízké. Jinak jsem už všechno napsal k jedničce.(7.12.2005)

• castor

Každý, kdo považoval spojení německá komedie za protimluv, musel ocenit první trable téhle trojice dívek, které to chtěj taky. Divák nebyl zhnusen, otráven ani se necítil trapně. Holt vlnu, kterou vyvolal úspěch Prciček a jeho prvních sexuálních pokusů i omylů, chtěli chytnout také v Německu. A napoprvé se to docela povedlo, respektive tehdy to poměrně fungovalo. Nikdo nečekal propracovanou psychologii postav, úderný scénář nebo seriózní pohled na dané téma. Každopádně dvojka z toho nemá takřka ani špetku.(16.8.2017)

• Hrabka

Jednička se ještě dala, ale toto už je hrozná sračka. Ubohé scény, žádný děj a samotné dialogy jsou totálně marné. Ještě že tam je ta sympatická Karoline Herfurth. 15%(25.12.2007)

Dvě hvězdy za dvě věci. Za bulimickou Francouzsku a za pěknou přírodu na konci filmu. a po čtyřech letech přidávám třetí za Sebastiama(29.11.2008)

At si kdo chce co chce rika, mne se tohle v ramci zanru libi. Je to usmevna oddychovka prosta vsech oplzlosti, ktere hyzdi vetsinu teenagerovskych komedii. Diana Amft se podstatne zlepsila, svou nesikovnosti je vazne roztomila a nektere jeji obliceje jsou k popukani. O dalsi zabavu se postara slecna "Aoj" ("loupy ans") a soused, co ma rad svazovani. Romanticka rovina taky neutrpi zadnou vetsi ztratu, misto zpivajiciho Nicka tady mame Sebastiana hrajiciho Beethovena. Je to jeden z mala nemeckych filmu tohoto razeni, na ktery se kouknu rada.(26.8.2010)

• WANDRWALL

Něco pro jistý druh dospívajících dívek.***(5.10.2010)

• swamp

Toto pokračování se snaží vyhnout nechutnostem prvního dílu, což ho skutečně o něco málo vyvyšuje. Ovšem to nestačí! Tím, že natočíte film o ničem, se opravdu nic nevyřeší. Povětšinou nudné a předvídatelné, ale zkouknout se to dá.(16.1.2006)

Nemůžu jinak, ale narozdíl od prvního, vážně hodně moc příšerného, trapného filmu bez příběhu či humoru, se mi tohle líbí. Přijde mi, že už nejsou tak pitomý a já se vážně smála. Nevěřila jsem tomu, ale jo. Hlavně když je Inken se svým šamstrem na tý lodi a ona vytáhne ten čudlík:-) neřikám, že by to byl vrchol kinematografie, ale někdy na volné odpoledne, proč ne...(16.8.2008)

• nash.

Tak jako první Holky překvapily příjemně, překvapily druhé Holky spíš nepříjemně. Kouzlo i humor se vytratily, zůstala jen bezradně působící nuda a marná snaha najít a zopakovat to, co jednou fungovalo. Jedno z mála plus je myslím rozhodnutí vydat se k poklidnější vztahové oddechovce než ke snaze nahnat body trapnou vulgárností. ale to na dobrý film nestačí.(16.7.2012)

• Slarque

Hlavní hrdinka se celou dobu chová jako pitomá kráva a v podstatě z toho nevychází žádná humorná situace. Trochu to zachraňují alespoň obě kámošky, ale i tak jsem se dost nudil (jednička se mi líbila).(9.12.2005)

• Nancy

Podle mého názoru, je to povedenější, než jednička nebo se to alespoň vyhýbá nechutnostem (kterých je stále ještě v prvním filmu mnohem méně, než v odporné obdobě Kluci to chtěj taky). Snímek je tentokrát založený zejména na nešikovnosti kamarádek (zejména Inken v podání mě již docela protivící Diany Amft). Herecké obsazení opět průměrné - jako v každé teenagerské komedii. Obyčejný film, který zabaví, ale hlubší myšlenkové prozkoumání zrovna nedoporučuju.(9.3.2005)

• heyda

Vo ničom. Ale Diana Amft má své kouzlo.(18.5.2009)

Pokračování těžké blbosti ale musím se smát.(28.9.2018)

• rikitiki

Veledílo to není, ale pár vtipů se vydařilo. Některé i tragikomické, třeba, když si dívka myslí, že je paní domu, vítá tak hosty, aby ji v závěru večírku usadila do správných mezí pravá snoubenka. Pak je to až smutné. ___ Slušné herecké výkony.(18.5.2016)

• eraserhead666

Z hlavní hrdinky prvního dílu tady udělali pěkně nesympatickou megeru. A někam se jim ztratil humor. Z komedie se tak stala jen lehce postpubertální romanitka. Karoline Herfurth ale zase pěkně vykvetla.(22.2.2016)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7