rsimonyi

Další z parodií, co se mi dřív nelíbila. Ale teď se u ní docela bavím, i když s tímto námětem mohla být ještě daleko lepší. ()

arcticsky

Myslím, že je to dost dobrá komedie. Úplně mě dostala scéna ve které Van Helsing v podání Mela Brookse provádí pitvu pro studenty. Necelých 50% je podle mě hodnocení nespravedlivé....a po více než 4 letech koukám, že se hodnocení zvedlo - BRAVO! ()

Jiu

Mne sa proste Nielsenove paródie páčia. A Vám čo píšete, že sa pri tom nedá zasmiať odkazujem jedno: Nemáte zmysel pre humor ! ()

Emzet

Podíl trapných a dobrých vtipů je asi tak půl na půl, s menším příklonem k té vtipnější straně barikády. Takže... ()

werewolf69 odpad!

Keby ešte Bela Lugosi žil a videl by akú si s prepáčením urobili piču z Drakulu, tak by mu ani fľaša formaldehydu nepomohla. ()

Flopik

Scéna, kde Van Helsing spolu s Jonathanom idú zabiť Lucy je legendárna a aj po neviem koľkom pozretí sa pri nej schuti zasmejem. No a Renfield, ktorý na konci nakreslí smajlíka do popola a povie: "majstre, už zase vyzeráte ako na vrchole síl" je tiež topka. ()

Auteuil

Vynikající parodie, která je snad i lepší, než Coppolova předloha. Leslie Niesen a Vladimír Brabec jsou ve formě. Lepší už je jen Utopenec na útěku. ()

KosiR_ksr

Drákuloviny jsou mou srdeční záležitost z kategorie filmů k nenáročnému odreagování (stejně jako před lety mě tento film zase dobře pobavil). Ačkoliv se zde Leslie Nielsen objevuje v trochu méně "ztřeštěné" roli než je tomu ve známějších Bláznivých střelách, nemyslím, že by to bylo na škodu. Milým překvapením je ovšem MacNicol - ztvárnění šíleného Renfield považuji za jednu z jeho životních rolí. Nemohu než hodnotit 3* (Mimochodem, už jste si všimli, jak se uživatelé CSFD v hodnocení většiny komedií liší víc než u jiného žánru?) ()

godycz

Brooksovi filmy, zvlaste ty po Spaceballs, nelze uspesne aplikovat na nekoho, kde neovlada dobre anglictinu, potazmo britstinu a nezna kontext a popkulturu doby. prekladem to kurva ztraci. ale kurva. nicmene fanousci monty pythonu, atkinsona ci black bookse, budou pobaveni. ()

totalySICK

Naprosto vynikající parodie na filmy o Drákulovi. :D Denní můra je skvělá. "Ale dámy.. Co to děláte s tím nábytkem?" --- "Řekl jsem: Jděte!" ()

*Colorado

Opravdu mě překvapuje tak nízké hodnocení, já se u toho výborně bavím pokaždé. Není to taková ta parodie, která se snaží být vtipná stůj co stůj v každé scéně, ale vše se děje podle předem daného příběhu a vše je pečlivě vyváženo. Co se týče Leslieho, tak také žádné výhrady, udělal z Draculy opravdu vtipnou postavu a o to šlo ;-) ()

Hapretor

Nepřišlo mi to zas tak vtipné ... k popukání ... ale moc se mi líbil takový divadelní nádech, kterým to na mě působilo ... A některé dialogy byly vážně brilantní ... a asi nejlepší byl Peter MacNicol - z něj sem fakt nemoh ...je to něco úplně jiného než stupidní a sprostý např. Scary Movie ... apod. ()

Pořez

Na tomhle filmu jsem byl dvakrát... Proboha, to jste mi někdo před před druhou návštěvou nemohl nafackovat, abych se probral? ()