Austin Powers: Špionátor

• Česko Špionátor (více)

Děj této komedie začíná v podzemním bunkru dr. Zloducha v Las Vegas - sešli se tu největší zabijáci na světě, aby se poradili, jak zlikvidovat britského agenta a zároveň světově uznávaného fotografa Austina Powerse. Ten zatím s pomocí své spolupracovnice paní Kensingtonové prchá před šílenými davy svých obdivovatelek. Jeho dalším úkolem je akce v klubu, kde se údajně chystá řádit dr. Zloduch. Tomu se však podaří uniknout tak, že se nechá zmrazit, a zřejmě hodlá ve své činnosti pokračovat v budoucnosti. Austin se proto rozhodne ho následovat. Po třiceti letech jsou oživeni. Austinovi bude nadále asistovat dcera paní Kensingtonové, půvabná mladá Vanessa. Přestože mezi nimi není právě soulad, musejí vytvořit sehraný tým a zabránit oživlému Zloduchovi v jeho spádech... (oficiální text distributora)

BoPo

Menujem sa Powers. Austin Powers. Mám štýl a budem Vás baviť. A predovšetkým dostanete nezabudnuteľnú postavu menom Dr. Zloun. Skvelé trefovanie do bondoviek, a teda jedna z najviac vydarených paródií celkovo. Sexy Elizabeth Hurley je už len príjemným bonusom navyše. ()

CiTrus007

Věděl jsem do čeho jdu a nic moc mě tedy nepřekvapilo. Austin Powers je vskutku bláznivá špiónská parodie, která zachází s Jamesem Bondem velmi podobným způsobem jako Spaceballs s Hvězdnými válkami. A právě na komické stránce toto dílko nejvíce získává i nejvíce ztrácí. Vtípky sice většinou pobaví, odpustil bych si ale místy trochu toho nechutnějšího humoru, který taky někdy působí dost trapně. Scénář, ač je záměrně překombinovaný, vypadá vcelku solidně a herci fungují na výbornou, zejména pak ústřední dvojka Myers-Hurley. Podtrženo, sečteno, Austin Powers vytěžuje svůj potenciál a spolehlivě rozesměje, nic víc od něj ale neočekávejte. 5/10 ()

Blofeld

Asi takhle: většina vtípku dost hrozná, některé slušné. Myersův dr. Zloun je dokonalý, ale proč proboha Austin? ()

Marek1991

Originálny film, ktorý parodoval filmy o Jamesovi Bondovi. Kedysi sme ako rodina po príchode môjho strýka z Kanady sledovali jeden alebo možno to bolo viac filmov zo série o Austinovi Powersovi, to bol zážitok. Dnes mi však tento film vtipný až tak nepripadal, nie je to až tak nadčasový humor, mnohé z tých heftov a hlášok sa dnes dajú považovať za trápne klišé, naviac napríklad scénky s oznamovaním úmrtí pozostalým vtipné neboli. Elizabeth Hurley a Fabiana Udenio z tohto filmu urobili film s riadnym sexuálnym podtónom, nie iba ako, ale naozaj. Tento film je oproti svetu mierne podcenený našimi divákmi momentálne, ale mal niečo do seba, trápne to nebolo, je to nezabudnuteľné, vrátane 60. rokov, hippies a hudby. ()

corpsy

Myerovský humor v turbulentnej špionážnej komédii, kde nieje nič isté. V zmysle, že kedy vás zaskočí nejaký nezvyčajný vtípok. ()

Kryton

Celou sérii Austin Powers mám opravdu rád. Je to dáno tím, že mě Bondovky opravdu baví a rád se na ně dívám (všech 20). Parodování hlavně klasických Bondovek a následné převážně audiovizuální vtípy M.M. opravdu na mě zapůsobily. Nezlobte se na mě, ale dr.Zloun je k sežřání! ()

Desiree

Představte si, že znám člověka, opravdu živého a inteligentního člověka...nebudu jmenovat..., kterému se tento styl "humoru" líbí!!! Neuvěřitelné. Jestli se mi z něčeho ježí chlupy, tak je to zvuk polystyrénu, skřípání tvrdé křídy na plechové tabuli, vypsaná pastelka jezdící po papíře a Austin Powers a jeho odporné dialogy. Ta 1 * je za barevnost a celkovou výpravu, to muselo stát hodně práce i peněz. ()

SaNcHeZ_cz

Pár naprosto geniálních momentů, které bohužel končí nekompromisně naředěné v moři trapnosti, bídy a debility. Chápu, že to je hlavní záměr filmu, avšak všeho s mírou. ()

Vojcl

Další americká komedie, která moc chytrého humoru nepobrala a řídí se heslem, čím více nechutností tím větší zábava. Mike Myers si tu zahrál asi X rolí a ve všech je proklatě odporný!!! Pár dobrých gagů, se ale přeci jenom najde, takže jestli máte dostatečně odolný žaludek možná že se budete i bavit. ()

Bat55

Na jednu stranu uznávam, že tvorcovia chceli vzdať poctu bondovkám a iným špionážnym filmom, a aj sa im to sčasti darí, na druhú stranu ide o takú debilitu, kde aj záporák je srandista ako hrom (a to ešte nehovorím o hl. hrdinovi, ktorý je pre mňa vrcholne nesympatický, ale tak vydržal som to). Musím ale uznať, že niektoré scény ako tá na záchodoch sú absolútne skvelé. Akcia o ničom, záchodový humor ušiel, herci celkom fajn, len ten Austin Powers alias Mike Myers je tak nanervylezúci, až ma to dráždilo. Jeho mini slipy s vlajkou Veľkej Británie sú však geniálne. A Elizabeth Hurley sexy. Znesiteľná blbosť, na ktorú si na druhý deň už nemám šance spomenúť. /45%/ ()

kaylin

Tak jsem ani nevěřil, že se k téhle sérii ještě někdy dostanu. Nakonec se ale zadařilo a já jsem se na tuhle komedii konečně podíval. Je to místy docela vtipné a některým hláškám jsem se skutečně zasmál, hlavně proto, že ten humor je krásně dětinský, což mi chvílemi prostě sedělo. Jako celek je to ale prostě strašná blbina. ()

Aiax

Říkejte si, co chcete, ale ještě nikdy nebyl primitivní, fekální, hloupý a nevkusný humor tak sexy, inteligentní a stylový jako v podání Mika Myerse. Jeho komika je jedinečná, osobitá a originální a zároveň i kulervoucí (alespoň pro mě). Mám pro něj slabost a neváhám to vyjádřit i hvězdičkově. Go Mike, oh yeah baby! ()

Mr.Pumpkin

Já vim, že je to hrozně ujetej film, ale já se u toho vždycky tak strašně pobavim. Mike Myers mě fakt dokáže rozesmát... 75% ()

Anglie

Tohle se Myersovi povedlo. Škoda, že to nelze říct o ostatních - Myers je jasně převyšuje. Slušná zábava. ()