Scénář:
Christoph Wortberg, Ralf Kinder, Jonas Winner, Sven Poser, Katja Töner, Ursula Eva Diebold (více)Hudba:
Stephen KeuschHrají:
Gundula Rapsch, Jophi Ries, Clelia Sarto, Mike Hoffmann, Kerstin Landsmann, Hans-Martin Stier, Manfred Zapatka, Eva Kryll, Moritz Alexander Sachs, Sebastian Hülk, Cordula Stratmann, Julia Malik (více)Epizody(10)
-
Familienbande (S02E01)
-
Oliver W. – Tod eines Schülers (S02E02)
-
Mietsache Mord (S02E03)
-
Zwischen den Fronten (S02E04)
-
Krieg der Sterne (S02E05)
-
Tod am Bau (S02E06)
-
Flinke Finger (S02E07)
-
Frau im Fadenkreuz (S02E08)
-
Blau Rot Tot (S02E09)
-
Das Verhör (S02E10)
Hrají
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Reinhard Mahlberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Maggie Peren
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Hubertus Hartmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Hans-Jörg Assmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Christoph Jacobi
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Katharina Matz
Československo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Adelheid Theil
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Hans Holzbecher
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Orhan Güner
Turecko
Nejlepší seriály:
Nekonečná láska (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lilli Hollunder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
The Outpost (2018) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nursel Köse
Turecko
Nejlepší seriály:
Dvůr v chládku (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vyměněné osudy (2014) (seriál)
Ercan Durmaz
Turecko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Niki Finger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jacek Klimontko
Polsko
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Sema Meray
Turecko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christian Tasche
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rainer Strecker
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nele Hippe-Davis
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Philipp Danne
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)