Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

Hanys_

Průměrné béčko, které v době vzniku ještě docela pobavilo, ale napodruhé už to bylo o dost horší. Nakrknutý SLJ ale vždycky potěší. ()

dopita

Film jehož název je všeříkající. Prostě spousta živých a digitálních hadů. Je to béčko jak hrom, ale aspoň se nesnaží o nic jinýho. Film nenudí a uteče jak voda, což je u takovýho filmu to nejdůležitější. Je jen dobře, že se tvůrci nakonec rozhodli film nevystříhat a nechali tam i ostřejší scény, protože jinak by to byl průšvih. Některé z hadích zakousnutí, sou fakt hnusný! ()

thorewi

Já se jen divím, že se do něčeho takového nechal uvrtat zrovna Samuel L. Jackson. Jinak kdo ví něco o hadech určitě nebude potěšen. ()

Reckon

Všechna filmová klišé umístili tvůrci na palubu letadla. Dopadlo to tak, že kromě L. Jacksona si všichni zaslouží nějaké to kousnutí od hada včetně hadů. Další projekce budu muset absolvovat pouze s dvojkou krvi, minimálně. (3/10) ()

Roman Albach

Thriller? Já myslel, že je to komedie. Způsoby úmrtí pasažérů osudného letu zřetelně ukazovaly na to, jaký je vkus diváka. Ti, se totiž mohli ještě před natočením filmu vyjádřit ke scénáři a ději. Poznání je to smutné, ale ne překvapující. ()

F.W.Colqhoun

I want get this motherfucking snakes out of this... Znáte to. Vyčítat Hadům v letadle blbost je pitomost. Lze jim však vyčíst nižší úhrn blbosti, než budila úporně navozovaná očekávání. Nejeden ošlehanější labužník vkusem nezatížené produkce musí být zaskočen krotkostí, řídkostí a neobratnou těžbou potenciálu, který téma plazů na palubě 747 skýtá. Skutečnost, že tvůrcům stálo zato dotáčet do filmu hlášky na základě podnětů fanoušků, je příznačná. Jistě, jsou tu povinná klišé a bizarní úmrtí, ale celou šaškárnu by oživilo víc karikaturních scén typu vysávání jedu ze zadku zjevně homosexuálním stevardem. Nejpříhodnější herecký výkon nepodal ani tak Samuel L. Jackson, držící se při zemi, jako role správně se chápající David Koechner, představitel co-pilota, známý jinak především z eskapád Willa Ferrella. Zábavné, ale míle za očekáváními. Škoda, že knipl netřímal (někdo s podobným smyslem pro exces jako) Rodriguez. ()

Haymar

Ukázkovej příklad filmu, kterej se dost těžko hodnotí... zaleží na úhlu pohledu, který sou v tomhle případě jen DVA: BUĎ máte slabost pro klasická béčka + drsnýho-hláškujícícho-macho-hrdinu + "non-brain" zábavu (a s tím související všechny ostatní ingredience - debilní scénář, debilní herce, logické nesmysly)... A NEBO zkrátka vše výše zmíněné neskousnete!!! Výsledek je jasný: Možnost A) - 5 bodů... Možnost B) - odpad... Suma-sumárum: průměr! ()

D.i.d.i.

Po prvnim shlídnutí sem dal 3*, ale po druhym musim dát prostě 4. Těch debilit a hlášek tam je prostě moc na to, aby to byli jenom 3* :-D ()

Greny

klišé, které tu bylo mýváno už mnohokrát, ale bavil jsem se dobře...zajímavé hadí kousance..,,orální sex,, od chřestýše a ještě k tomu mu pomočit hlavu:-) nebo sladké zakousnutí hada do milujících se milenců je opravdu originální a samuel L. Jackson opět prokázal jaký, že to je vlastně drsňák :-) ()

ThomasL

Béčko, béčko, zkurvené béčko. Ti hadi byli na první pohled digitální až hanba. Excelentní příklad, jak zkurvit výborný námět na film. A Samuelovi se divím, že vzal roli v takovéhle hovadině. ()

Foxhound#1

Tak takhle má vypadat zábavný béčko/céčko. Atraktivní prostředí letadla, naprosto ujetej způsob jak odklidit nepohodlnýho svědka formou sjetejch hadů, co koušou úplně do každýho místa (včetně ptáka a koz) a dokonce můžou nic netušící cestující poskytnout vzrušení. A do toho všeho hláškující a nasranej Samuel L. Jackson, co už těch posranejch hadů v tom posranym letadle má dost. Hozeno do shakeru a řádně protřepáno vznikle zábavná blbinka na sobotní večer. ()

chaometic

Moc šancí jsem hadům v letadle nedával, říkal jsem si jak by se vůbec dalo časově zaplnit a dát slušný děj, přece těch možností přeci moc nebude... Samuel L. Jackson má talent, vyniknout i v totálním béčkovém filmu. Na film se určitě do budoucna podívám, maximálně však dvakrát... ()

Prochy38

Ježíši, to byla kravina. Řekl bych, že všichni, kdo se jen trošku zajímají o hady musí šílet vzteky. Nejsem žadný znalec, ale tohle byla opravdu katastrofa. Takto se nikdy v životě hadi chovat nebudou, to garantuji! Drsné bylo asi to, že živí hadi byli pro člověka minimálně nebezpeční, páč šlo hlavně o malé škrtiče (užovky, korálovky, ...) a ti jedovatí už byli natočení digitálně. Každopádně myšlenka zajímavá. Je to natočeno v takovém tom stylu, kdy je velmi tenká hranice mezi thrillerem a komedií. Protože o hadech malinko vím, neužil jsem si to. * za S. L. Jacksona a * za všude nádhernou E. Pataky. Už se na to nikdy nepodívám, slibuji. ()

lucijelucije

S. L. Jackson to nezachránil. Hadi v letadle, budiž. Ale všechno ostatní? Nepřekousnutelné. Zlatí slimáci z osmdesátého osmého.=) ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)