Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

pursuer

To bylo tak blbý, až to bylo blbý. Jedna nelogičnost za druhou, cliché by se ani na pažích celé Střední Evropy nedalo spočítat a mizerné herecké a scénáristické výkony ani můj nejoblíbenější polobůh Samuel Jackson, jehož přítomnost nedokážu posoudit jako klad nebo nečekané překvapení, nedokáže zachránit. Okořeněno trapnou a průhlednou grafikou, nutno film ohodnotit jako televizní a kazetové superbéčko. Nebýt tam On, asi ty investované minuty neměly cenu, neboť cokoliv v letadle = zaručená klišovitá nuda sama za sebe. Skoro se až divím, že nepilotovala Kristanna Loken. ()

MFZB

Parádny filmík, taký pohodový na Vianočné popoludnie. Uvidíme či aj Hady vo vlaku budú také v pohode... ()

david666

Klíšé přebíjí kliše. Hadi jsou tady asi tak reální jako v kresleném filmu. Pravda, některá ušknutí jsou zajímavá a vcelku hnusná. Ale pro pobavení to stačí ()

Bruce_cz

Brrr... nesnáším hady... ale jinak je to slušná blbina na pozdní večer parného léta noc před odletem na příjemnou dovolenou :-D ()

TheMe

Jak mohl takový borec jako Samuel L. Jackson přijmout roli v takovémhle filmu je mi opravdu záhadou. Ty dvě hvězdy jsou vlastně akorát za jeho účast. ()

LCH

Celkem zábavná záležitost. Letadlo plné hadů...no upřímně nechtěl bych v tom letadle být...už jenom proto, že hady nemám rád :D Vyjde to na (60%), takže ty 3 hvězdy to jsou. ()

joxerveliky

Producenti zdá se už opravdu nevědí, co vymyslet :D Přesto jsem se vydržel dívat až do konce a docela jsem se i nasmál. Jedna hvězdička za tvrďácké scény, druhá hvězdička za docela slušně provedené hady, jejich pohyby a synchronizaci s herci :) ()

PatrikP4

" Na natáčení bylo použito 450 hadů". Nikdy bych nechtěl bejt herec v tomto filmu. Fakt nenávidím hady a i když to bylo "béčko" tak je nemám rád ještě více. ()

SZYslak

Kapitán letadla: "Vypadly přístroje, musím jít nahodit jističe." a sešplhá do podpalubí (při té příležitosti může i přihodit do kamen). Následuje muž na křídle a třetí inspektor Málek. Hadi v letadle, hadi v letadle ... hadi v letadle. Hadi ... v ... letadle. Hadi ............... v ........................ lé tá dléééééé. No nic, jedna za hady ... mmm ... kdééé? ()

Radek273

Jasné vymývací béčko. Ale to bylo jasné snad už od počátku. Pár dobrých prvků a Samuel L. Jackson, toť vše. ()

Igy007 odpad!

Cílová skupina : těžký mentál ... že hellyvůdské konkubíny všech dvaasedmdesáti pohlaví udělají za přeškrtnuté šekely cokoliv, to snad ví každý, to je prostě tak. Ale smutné je, že se na takový grc někdo dívá (a ještě tomu dá 5 hvězdiček - s vysvětlením, že se na takové sračky díval v dětství což je asi ještě větší hrůza než film samotný) ()

Easykill

I kdyby ti hadi nebyli tak trapný(reálných hadů napočítáme na jedné ruce. Kam se podělo údajných 450 hadů ví čert) , tak to stejně moc nepomůže. Ten film je strašně mimo už od začátku. Plný nelogičností, nesmyslů, jednoho za druhým. Samuel je tady jen do počtu a moc toho nepředve(to ani nechci rozebírat, že takovej frajer si nechal vzít zbraň..) , ale i přesto ho oslavují jako osvoboditele. Tvůrci nedokázali udržet snad ani jednu postavu ve své šabloně. Kultovní je na tomhle "TV shitu" maximálně ta jediná a vlastně poslední hláška. ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)