Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

Merggie

Najlepší film o hadoch a pre hadov, aký som kedy videl. Viac k tomu nemám čo povedať. Raz za čas môžem byť aj ja pop-cornistom:-) ()

Ronyk7

Vynikající snímek, který předčil, co se kvality týče, moje očekávání. Po hooodně letech natočil Samuel vynikající film. 1.5.2007 ()

Barak

Těžce béčková záležitost. Název filmu doslova vystihuje film samotný - hadi jsou v letedle a všechny chtějí zabít. Nechápu, jak na to Jackson tak lehce kývl, jak se říká - kdyby nad tím aspoň chvíli popřemýšlel, tak by to nevzal. Svědek, kterého má ochraňovat, letí do Los Angeles usvědčit nějakého chlápka. Ten se ale nechce jen tak lehce nechat usvědčit, takže na palubu letadla propasuje spoustu hadů, hafec, dá je do nějakého "obalu" a po nějaké době se to otevře a oni vylezou a jdou všechny na palubě zabít. Na začátku se hned ptám, jak tam sakra ty hady do toho letadla dostali? Že by rychle, potichu a naprosto jednoduše a nikdo si toho nevšim? Asi. Ellis se snaží diváka seznámit s pár lidma, kteří asi budou v průběhu budoucí situace nějak důležití nebo by mohli eventuálně přežit, ale moc se mu to nedaří - záběr, pár vět, konec. Pak všichni nastoupí do letadla a může se letět. Hadí útok na sebe naštěstí nenechá dlouho čekat a jakmile to vypukne, tak už to nepřestane. Hadi jsou strašně inteligentní a přitom strašně blbí (na někoho útočí, na někoho ne - bez důvodu - a přitom přesně ví, který drátek mají ukousnout, aby z toho bylo letadlo na kaši), jsou krutě digitální, je jich tam spousta a vypadají ohromně bojivě. Celou hodinu jen sledujeme, jak se tam různě plazí a kroutí, a kousají pasažery, kteří jsou ještě naživu. Dostanou se ze zavazadlového prostoru až ke druhé třídě, ale skrz malinkou stěnu ze zavazadel projít nedokážou? Asi ne. A přeživší se stahujou, protože hadi se dostávají čím dal blíže k nim. A to, přátelé, se děje celou tu hodinu. Ale nejsou to jen malincí hadi. Objeví se tam taky jeden obrovský, ale fakt obrovský, ale ten je tam jen na moment - zřejmě aby to nebylo takové chudé, tak tam šoupli něco většího.. na pár okamžiků. A aby to ještě nějak "ozajímavnili", tak tam šoupli pohledy z první "hadí" osoby - chtělo by to víc promakat, nejde tam skoro nic vidět. Jinak teda je to dost nudné. A závěr - byl docela trapácky.. a taky dost ohraný. Od Hadů v letadle jsem čekal mnohem víc, než tady tuhle trapnost.... 4.5/10 ()

Yancl

Film o hadech v letadle? Proč ne...Myslím, že z celkového pohledu se jedná o vydařený hororový thriller, který bohužel není příliš vyvážený a proto se zde najdou tichá místa, která jsou zde spíš jen pro doplnění děje. Například první třetina, která je hodně nevýrazná, jednoduchá a co se týče samotné zápletky, tak i docela přihlouplá. Poté se ale rozjíždí opravdové hadí orgie a i když plazícím tvorům někdy chybí do reálnosti, musím uznat, že jsem se místy slušně polekal a koulel oči z "nechutností". Myslím, že účel filmu splnil očekávaní pouze z části, navíc se zde vyskytují i povedené vtipné složky(playstation:)) Jako bonus S. L. Jackson, který působí sebejistě a tvrdě, což také přidává ke kvalitě. [65%] ()

lxbch

Tak tohle mě naprosto dostalo, je to poctivé béčko, které si to plně uvědomuje a dokáže si ze sebe vystřelit. I want to get these motherf***in' snakes out of this motherf***in' plane! 4* ()

Torgal

Kým hadi nezačnú v lietadle robiť mejdan, tak je tento film dosť nezáživný. Od tohto momentu ale začína solídna béčková zábava, kde (okato digitálny) hadi hryzú ľudí do všetkých možných aj nemožných častí tela (do zadku, vtáka, oka, prsníka, jazyka... proste všade). Mohla to byť síce väčšia sranda a je to v podstate stále len taká drahšia verzia Pytóna, no čas mi pri tom ubehol celkom rýchlo. 5+/10 ()

Stíba

Příjemná popcornová zábava, která se navíc celkem dobře vyvarovává všemožných blbostí, kterými podobné filmy trpí. ()

HonzíQ odpad!

Hodnocení odpad! u tohohle filmu bylo už od začátku evidentně jeho největší aspirací a mně nezbývá než mu ho udělit. Není to ovšem odpad! záštiplný, ani odpad! udělený s rezignovaným povzdechnutím, nad čím jsem to zase strávil dvě hodiny svého života, tohle je odpad! udělený se spokojeným úsměvem, který by si tvůrci filmu měli pokládat za čest. Vrcholy snímku budiž had, zákeřně se jedné slečně přicucávající na bradavku a 'Enough is enough! I have had it with these motherfucking snakes on this motherfucking plane!' ()

Jeand´Boa

Bylo tam vše, co má být v poctivém béčku...drsňák; nebezpečí; zlobivý pán, co umře; dítě, které musí přežít; kůzlátka venku; apod. ...akorát by to nesmělo být myšleno vážně... ()

helraiser

No a mě se to zas dost líbilo. Letadlo napěchované všemožnými hady nebyl vůbec špatný nápad a provedení nedopadlo vůbec zle. No prostě akčňárna s hady, která rozhodně má své kvality. Ten kdo ovšem čekal horror tak je jasné, že musí být zklamán, protože s horrorem to nemá opravdu nic společného. ()

Bollek

Čekal jsem tak trochu blbost a taky jsem ji dostal. Pokud máte chuť na něco nenáročného, tak tenhle snímek asi obstojí. Nevím proč, ale jednoho večera jsem dostal chuť na takovou tu hloupou vyvražďovačku - a když si přečtete tenhle název, tak zní vskutku originálně - takže jsem se do toho hned pustil. Provedení už vypadá bohužel trochu nudněji, ale pořád to není žádná tragédie, u které byste si museli vytrhat všechny vlasy. ()

AbelXavier odpad!

Whooah had, ktery dokaze sezrat prumerneho americana? Tohle je vice nez film, tohle je zhovadila bestialita, obalena v trojobalu, vydavena osobnim trenerem Pavola Habery. ()

marshall odpad!

Vypadá to, že hned svým prvnim komentářem se ani v nejmenším neshodnu s většinou. Film byl poměrně slušným lákadlem, všude jsem se dočítal, že se jedná o jakýsi průlom ve světě filmu a samotný Samuel L.Jackson měl být slušnou zárukou, že se bude jednat o kvalitní snímek. Bohužel opak byl pravdou. Již po prvních několika minutách a prvních útocích hadů jsem litoval, že jsem za něco takového utratil peníze (v kině jsme byli se známým sami), a tak se záverečnými titulkami jsem rozrazil dveře a spěchal domu, aby mě nikdo neviděl. Nepotřebuju být herpetolog, abych věděl, že tunová anakonda, která slupne člověka jako malinu, stejně jako barevní hadi, kteří člověka pomalu neuštknou jinde než do jazyku a do přirození, je naprosta blbost. Vím, že bych podobné filmy měl brát s nadsázkou, ale zkrátka to nejde. Jediná dobrá hláška, která zazněla ve filmu, byla :„He's my brother from another mother", která v daném kontextu byla jediným světlým bodem v celém filmu. Jak se ale říká, že vše zlé je k něčemu dobré, tak jsem si jistý, že se plánovanému pokračování obloukem vyhnu. ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)