Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

Han22

Blbější námět než hadi v letadle už opravdu být nemůže, ale ono je to celkem zábavný. Film se absolutně nebere vážně, hláška střídá hlášku a Samuel L. Jackson je ultimátní drsňák. Já se bavil. ()

Seti

Největší kokotina co jsem za poslední měsíc viděl! Digitální hadi byli spíš směšní než hrůzostrašní a vůbec celý koncept je... blbý. Kdyby to aspoň nebylo bráno tak vážně:-) ()

Kracken

Vcelku povedená, rodinná komedie. Myslel jsem si, že to bude horší ale byl jsem docela překvapen, průměrný film který na jeden večer postačí. ()

Dargel

Když sestra zapnula tenhle film, myslel sem, že jde o seriózní film. Po tom, co chudák dostal kousanec přímo do žaluda na záchodě (což vyvolalo mojí značnou odezvu v podobě nekontrolovatelného smíchu) sem předohnotil názor a myslím, že to je docela povedená parodie. Další dávky jako had v mikrovlnce nebo gribanec do prdele mě fakt odrovnaly. "Snakes on crack" nebo podpatek zabodnutej do hlavy. Za tyhle vtípky jedna hvězdička a druhá za Sama jako mého oblíbeného herce. ()

Wally

Tenhle film neohromí svou intelektuální stránkou, ale na druhou stranu alespoň baví mnohem víc než filmy, které si na ty intelektuální hrajou....jediný, co mne udivuje, že k účinkování svolil Samuel L. Jackson, ale asi je o role v Hollywoodu nouze, tak proč ne... ()

Sajuska1991

Strašné filmové klišé ... ale hrozné :-) a hlavně mě ti hadi více bavili, než děsili, jelikož jejich animace je vážně úsměvná :-) občas jsem se zlekla, ale jinak nic, dobře to dopadlo, člověk co nikdy neseděl v letadle jako pilot to zase všechno zachránil :-D ()

bruceman7

Sice logika (a v rychlém sledu i fyzika) opět dostala na prdel, ale na druhou stranu - viděli jsme hady kousající do cecků, hady kousající do pindíků, hady drtící statného chlapa, hady plivající humus do obličejů ... prostě plno výsledně efektivních smrtí. Jen by mě zajímalo, kdo měl vlastně v tomhle filmu hlavní roli. No podstatné je, že když máte nalétáno 2000h (na videohrách), tak přistanete i s Jumbo-Jetem. A hlavně snad, že si všichni nakonec zavolaj. 4/10 ()

bari68

Čo to vlastne bolo?... , resp. o čo sa tvorcovia tohto filmu snažili? O horor, ľahkú komédiu, akčný thriller, katastrofický film...? Bohužiaľ veľa týchto aspektov, ktoré sa nijako nedržali pri sebe, ani netvorili jednotnú hmotu, spôsobili nezmyselný a chaotický guláš. ()

HiddenDragon

Digitalni hadi, splachovaci herecke osazeni a jeden S. L. Jackson. Cela ta idea s nasazenim spousty naspeedovanych jedovatych hadu do letadla s cilem aby spadlo, mi prijde nesmyslna. Nevim, jestli byt originalni za kazdou cenu, je fakt nutne. S letadlem a prepravou svedku/penez se toho uz vymyslelo dost, tahle varianta je jedna z nejsilenejsich. Presto je to vsechno strasne predvidatelne. Clovek muze jen hadat, kolik jich prezije, kdy umrou oba piloti, kdo je nahradi, a jestli se jim podari pristat. Ani tim nespoileruju, protoze to napadne kazdeho lehce inteligentniho divaka. Akce tu ale je, i kdyz takovy ten typ "zachran se kdo muzes" a "kde je me dite?", ale aspon se neco deje. Ma to nastesti chutne masky - natekle koncetiny, hryzance do oka, do prirozeni, zkratka kam se da :) Takze v tomhle tomu nemam co vytknout. Ale je tu spousta stupidit, treba hned ta nejvetsi po vzletnuti. K prisne strezenemu svedkovi, kvuli kteremu je blokovana cela prvni trida, jen tak zjistajasna prijde letuska, nabizi mu piti atd. Agent nikde. Sorry, ale takovy fail by neudelala ani ochranka supermarketu, natoz FBI :) Jinak receno, mozek vypnout, pasy zapnout, pojedem z kopce...teda spis z oblohy. ()

iXtr3m3

Neuveriteľná ale svieža popcornová blbostička s Furym v hlavnej úlohe a digitálnou háveďou v úlohe záporáka. ()

Balu...

Hafo hadů a letadlo. Jak málo stačí ke štěstí a zábavě. Béčko pro film nemusí být urážka, teda aspoň v tomhle případě není.. ()

wosho

Na poprvé jsem se u toho nudil a filmu dal **. Když to však nedávno dávali v televizi a já se na to z dlouhé chvíli po otřesně nudné oslavě narozenin podíval, bavil jsem se mnohem líp. Hadi v letadle bych rozsekal na zdlouhavá a nudný úvod-*, pak prvních 20minut útoku hadů-**** a zbytek-** s tím nejdebilnějším, ale svým způsobem zábavným koncem. Navíc S.L. Jackson je machr a producenti mohli být rádi a vděčni, že do takového béčka šel. ()

vorenus

Název filmu odpovídá i celému ději filmu,protože nic jiného se tam neděje.Hadi útočí a Sam. L Jackson je likviduje.To je asi tak všechno,ale digitální hadi působí poněkud směšně,než strašidelně.A to mám fobii z hadu,ale těmhle jsem se musel smát.Sam je sice drsnák,ale sám na celý film nestačí.Jako komedie,to ale nebylo špatný. ()

MareT.

Když od toho nečekáte nic, nic vás nemůže zklamat...Já se těšil, kritika, která se na film snesla, mě kapku zchladila a tak je to takový průměr! Co čekat od názvu Hadi v letadle, než hady v letadle. ()

cab

Beckova ujetost na hady a fuckujiciho (Samuel L. Jackson), coz nestaci ani na prumer, ale co by kdo chtel od tak smesne premisy. 30% ()

Vitoušek

Průměrnej akční film (s hadama v hlavní roli), ''Už mam těch posranejch hadů, v tomhle posranym letadle plný zuby'' :))) ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)