Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

mysiak

Veľmi som sa tešil na horor, kde je cooler Samuel L. Jacksona, a rozdáva hlášky ako na bežiacom páse...a bolo dobré len vďaka nemu, ináč sú to len vykradnuté nápady, ale je tu Samuel....Somebody kill this mothefucking snakes on this mothefucking plane...to je už legendárna hláška ()

Asgy

Občas se sice objevila nějaká ta vtipná scéna, ale jinak je to prostě typický akční béčko. Zápletka stupidní a celkově nic nového pod sluncem. Ale jako jednohubka je to poživatelné. Skoro i ty tři hvězdy. ()

Jillen

"B"éčko jako svi*a. Jackson mi nevadí snad ve všech srajdách co kdy natočil...toho prostě nezkritizuju i kdyby mi za to nabízeli prachy. A tohle není vyjímka. Ovšem Jackson je tak jediné pozitivum, které tahle konina má. Vše ostatní je odpadový shunt. Ještě, že to má jen 105 minut a tak se člověk neztihne moc nudit. Mimochodem proč mi ti hadi připadali tak umělí? Dávám 35% ()

Ridick

tak prave taketo filmy nemozem a hlavne neviem teraz ani posudit ci si tvorcovia sami zo seba nestrielali, ale toto co som videl bola jedna velka katastrofa - uz len ten B-ckovy namet bol strasne nudne spracovany a okrem samuela l. jacksona vsetci stali za staru belu,a este tie digi hady mi boli skor na smiech. 35% ()

Sandiego

Hadi mi nevadí, ale zase mi vadí létání. Film je zcela zahlcen různými klišé, ale některé scény byly fakt nechutné a někdy mi i mírně nadzvedly žaludek. To vše však dává dohromady velmi příjemnou, typicky hollywoodskou podívanou, která rozhodně neurazí, ale ten konec nemusel být tolik přitažení za vlasy a závěrečné "jiskření" mezi postavami mi fakt nesedlo. ()

Laxik

Naprosto debilní. Prostě krása... Ze začátku je to vážně vtipný, pozdějc to ale začíná být na jedno brdo, prostě samý kousání, "nečekaný" útoky hadů... Konec se ale zase polepší a přidá novou porci "To jako vážně?" momentů, a tak se to prostě nedá strhat. ()

MikO_NR_1909

Otravná záležitosť vraždiacich hadov bez jediného momentu prekvapenia. Teda jedna erotická scénka potešila (v trinástich určite) ale zvyšok je extrémne blbý. R. Ellis je rutinér a od tohto filmu to platí dvojnásobne. A Samuel?! Wtf... ()

Freemind

Podle mě to měl být původně normální akční film, který si producent neohlídal - když se pak podíval na výsledek, nezpanikařil a rozhodl se to prezentovat jako roztomile zmrvené béčko. Ok. Až na to, že tohle není roztomilé, jen prostě stupidní a nudné. ()

Orlau32

Tak copak jsme tady ještě za katastrofu ve filmech neměli ? V letecké branži, myslím už došlo na všechno. Snad jenom Hurvínek nebo Mickey Mouse s revolverem neběhali v letadle a nepáchali přepadení. Chápu, že režisér založil film na přirozeném odporu a respektu člověka před hadem - a ještě k tomu hrůza, že mu jedovatí hadi padali v letadle za krk. Ne, že by se na to nedalo koukat, ale některé scény (krajta požírá politika) byly přímo k smíchu ! Samozřejmě nechyběly děti, aby divák řval hrůzou a obával se o bezbranné mimino. To také byla jediná scéna, která mě nepatrně rozhodila. No jinak dobrý, laskavý průměr. ()

blackrain

Originální způsob jak odstranit nepohodlného svědka. Proč ho nechávat zastřelit? Existuje i jiný způsob. Stačí přece smrtící hadi v malém prostoru. O důvod víc neletět letadlem. Tam nemáte kam utéct, ani na záchod. ()

topi

Škoda, že spousta těch hadů bylo digitálních, jinak je to vcelku zábavné béčko plné klasických dialogů. ()

Damiel

Výtečná béčková šleha, která si s naprostým přehledem utahuje z omletých a trapných klišé. Svižný, vtioný, drsný, cynický - třeba jak se ten had line ze záchodový mísy... 4* ()

YURAyura

2/10 Takova sracicka (nastesti kratka) splacana jeste z horsich filmu a klise. Hadu je mnoho a peknych, naproti tomu scenar je jeden a hrozny. Ceckovy film za cenu ackoveho s placatymi karaktery. Nebyt tam te silikonove swlecny na zachode a par peknych pohryznuti, tak to nestalo ani za zlamany dollar... ()

MATADOR

Jóó, pokud pominete všechny ty absolutně nereálné události, a vlastně pokud celý film neberete zrovna nijak vážně, tak z toho můžete mít solidní podívanou. Podívanou, u které Vám není líto ztráty času, protože Hadi v letadle jsou takovou nenáročnou, spíše nereálnou jednohubkou na flámový večer, u kterého Vám je stejně jedno na co zrovna koukáte. Bylo to fajnové, stopáž ušla a nuda nepřišla, což je hlavní. ()

Derek

wow podla mna je to sleha, rozjazd to ma celkom slusny hned od zaciatku, pasazeri lietadla su klasicke stereotypy beckovych filmov (coz nie je ziadne minus), hadov je dost a ked su unleashed tak zacina ten spravny masaker a je na co sa pozerat!!! a hlavne je to slusne a pekne krvavo-gore nakrutene, to ze ellis nema strach ukazat krv predviedol uz vo final destination 2 a tu tiez neubral nohu z plynu! mozno to nie je najlepsi film roka ale je to pecka ktora nebude chybat v mojej dvd zbierke! no a ano sam jackson je momentalne najviac cool mothafucka herec na tejto planete:-) ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)