Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

LukeSharp

Ano je to totální kravina a ano víme od začátku o čem to bude a jak to skončí,ale koho to sere,když je to docela zábava!!!Jsou tady totiž hadi!!!Lépe řečeno hadi ''na cracku''.A je jich tu opravdu hodně.A je tady taky Sam Jackson s dobrýma hláškama,jsou tady pěkné holky(a nechávají se kousat do velmi intimních míst) a tak je tady typická popcornová zábava,která si opravdu na nic nehraje a zasloužila by si Oscara za nejlepší béčko roku.Jen ti hadi vypadají značně CGI.Jo a jestli se chcete naučit lítat se 747čkou tak si kupte Playstation.65% ()

Cortesz

Už jsem zjistil, proč Samuel L. Jackson není v mé TOPce oblíbených herců, ikdyž by tam měl být, protože patří k mým oblíbeným hercům. Důvod je ten, že vleze do každé pitomosti, kterou mu snad nabídnou, tahle patří mezi ty největší. Děj vystřihnutý jako z nějaké staré 80-ky, ale je zde, ale to co se poté ve filmu děje je spíše k smíchu, sice hadi po digitální stránce jsou celkem koukatelní a některé jejich útoky stojej za to ( například, když se hned někdy na začátku zakousne had jedné slečně do jednoho z vnadů, nebo močícímu týpkovi do přirození ), ale jinak jde o opravdu trapnou kravinu s nulovým scénářem, některé výroky z úst všech zůčastněných byli opravdu k pokukání, čekal jsem tedy aspoň kupu hlášek od Samuela, ale jestli jich za celý film vysypal snad 4, možná méně, tak je to moc. ()

Burrows odpad!

Lidi, co blázníte s takovým vysokým hodnocením? Vždyť je to doslova trapný film. Sám se divím, čemu se Samuel L. Jackson upsal. Odpad. Inteligentní hadi, kteří útočí na lidi a jejich zadky, bradavky a přirození opravdu ne! ()

nula87

Co byste čekali od filmu s tímhle názvem? Hady v letadle? Správně. A dočkáte se jich bohatě. Navíc budou ukrutně zlí, zfetovaní, a umějí výborně skákat na několik metrů. Do toho vcelku vtipně namíchaný mix postav(iček) a máte film přesně sednoucí do kategorie typické béčko. 55% ()

JackO.

Nečekal jsem žádný zázrak a i přesto mě film zklamal, celkem nezáživné a ti počítačový hadi a ty způsoby zabíjení, kam se všude dostali a kam a jak zaútočili byly až trapné. ()

uodevr

"I HAVE HAD IT WITH THESE MOTHERFUCKIN' SNAKES ON THIS MOTHERFUCKN' PLANE!" ...a Sam je jedinej člověk, který vypadá drsně i při tom, když vytáhne bouchačku jenom proto, aby jí po dvou vteřinách zas schoval. ()

radys.v odpad!

Proč se výborní herci (v tomto případě S.L. Jackson) potupně snižují a nechávají se obsadit do takových hodnotově nulových a hloupých filmů, jako je např. tenhle. Jestli má S.L.J. a režisér D.R.E. nějaké svědomí, tak se musí stydět, že tohle natočili. ()

Kimkong

Banda cestujících se snaží ubránit hadům v letadle pod dohledem policajta Jacksona. Pár lidí umře, a pár dostane za odměnu letušku. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 5,4/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 69% (?!), Audience Score - 49% | FDb.cz - 59.9% | Totální blbost! Ale hraje tam S. L. Jackson a chvílemi to je naopak vtipná nálož + samozřejmě kultovní hláška o hadech, kteří Samuela serou. Ale 3* by byly fakt VELMI moc! Viděli jsem to před týdnem a už nám ten film slušně vyšuměl. 40% ()

cinema_cz

"Jsem klasický béčkový film, který si nehraje na nic jiného, než říká jeho titulek, tak po mně nechtějte víc," vzkazuje čestně tenhle hororový hadí opus všem zájemcům. Má to tu výhodu, že když už se rozhodnete, víte, do čeho jdete. 60 % (Michal Šobr, Ci 10/2006, str. 54) ()

PlysovyMacko

Neškodná hlúposť. Oceňujem slušnú klaustrofobicku atmosféru-akože není kam ujsť a bola som zvedavá akým originálnym spôsobom sa s hadmi vysporiadaju. Samuel hra svoj štandard. ()

zlopocasna odpad!

Necekala jsem nic, ale bylo to jeste horsi. Pravda nekolikrat jsem se dokonce i zasmala, napriklad v pripade pana s kondomem na hlave, ale on to byl vlastne obrovsky pocitacovy had, ktery ho polykal. A vubec hadi opravdu vedeli, do jakych mist na lidskem tele se zakousnout... ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)