Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

swamp

"Enough is enough! I have had it with these motherfucking snakes on this motherfucking plane!" No jo, o tomhle filmu se víc namluvilo, než že by byl nějaký výjimečný. Přesto se jedná o příjemné béčko, při kterém se pobavíte více (i když někdy ne záměrně), než u leckteré rádoby komedie. ()

Zodd

Tohle je taková konina, naprosto nelogická a afyzikální (had v hajzlu XD), u které si myslím, že Samuel vzal roli s plným vědomím, o jakou hovadinu vlastně jde a že si z toho hlavně udělá pořádnou prdel. XD A já jsem vlastně měl záchvaty smíchu skoro celou dobu. Někomu to nesedne, chápu, ale brát cokoli vážně je spíše na škodu. Koneckonců je to jen film. ()

Slarque

Poctivé béčko, které si na nic nehraje. Všichni zúčastnění věděli, že točí blbost, ale viditelně je to bavilo. Tenhle pocit se bez problémů přenesl i na mě (70%). ()

Rocky62

Nemohu se ubránit podezření, že v animaci hadů měl prsty "legendární" Asylum, neboť takovéto paradigitální srance patří mezi jeho obvyklé jevy. Pokud divák zrovna nesleduje přerostlé žížaly, jejichž vizuál má stejnou grafiku jako první díl Dooma, dostává záchvat smíchu nad ostatními parametry. Nebýt několik zdařilých hlášek, je to jasný odpad. Je znát, že se film nebere vůbec vážně a místy si dělá srandu sám ze sebe, nicméně jeho imbecilita je příliš vysoká. Celkově je tento hnůj stravitelnější po několika vypitých pivech. 10% ()

FrodoF

Je to sice béčko, ale přiznané a ještě k tomu velice zábavné. A Jackson je jako vždy kurva cool, stejně jako hadi. ()

klerik

ANAKONDA+PREPADNUTIE VO VLAKU :) David R. Ellis má pre žáner pochopenie (a možno aj úchylku). Neprináša absoútne nič nové, ale mordy sú také absurdné, že som sa musel smiať. Samozrejme je tam aj pár zbytočností a vaty, ale vtipný záver to vynahraďuje a naškrabal pre film 3*. Niekedy aj tony klišé dokážu pobaviť... ()

SeBig

Dřív to lidi kritizovali, teď se pouští v kině ještě větší hovna. Zábavně trapná sračka s nahláškovaným Džeksnem. ()

korbitch22

Vůbec nic sem od toho nečekal,ale ten film mě naprosto vcucnul a celou hoďku a půl sem se královsky bavil.Perfektně zvládnutá práce režiséra a skvělý výkon Samuela L Jacksona dávají tomuto filmu pekelně lekající,brutální ale i komickou jiskru.U scény jak týpek jde na záchod a vykoukne na něj trošku jinej had než má v gatích mě celkem zvedala v kině ze židle a ta scéna jak tam spadne ta vobrovská obluda jak z časopisu přítulná příšera je geniální....stim psem bych udělal to samé.Jen mě mrzí malá navštěva v kinech,sedm lidí v kině kam se jich narvou tři stovky mě mrzí.Tupé oddychové béčko,které nemůžete brát vážně,ale máte se jen bavit.Tak se neposerte ;) 60% ()

Chrustyn

No, docela zklamání. Od začátku mi bylo jasné, že nemůžu čekat nějaký vysokorozpočtový nářez nebo inteligentní horor ale spíše akční zábavu. Tu jsem sice dostal ale myslim, že to mohlo být klidně lepší. Jen kdyby to mělo větší grády. Ale i tak se mi dostala slušná podívaná kde pasažeři letadla poměrně originálně skonávají (hadi se zakousávají do oči, ňader, přirození občas se někdo na něco nabodne a scéna s podpatkem v uchu byla také docela zajímavá:)) a Sam Jackson chrlí jednu hlášku za druhou. ()

LaciLC

Zatiaľ všetky predošlé režisérove filmy sa mi páčili, páčia sa mi aj Hady v lietadle. Jedná sa o veľmi roztomilé béčko: fuckujúci Samuel L. Jackson a lietadlo plné hadov, ale to už asi viete. Fakt na vypnutie mozgu je to výborná záležitosť. Nič viac však nečakajte.***a 1/2 ()

Crocuta

Hodně blbý film, ale rozmanité způsoby, jimiž hadi likvidovali jednotlivé cestující byly vymyšleny se značnou invencí a chvílemi byly skutečně k popukání! ()

Marze

Warner Bros pěstuje pověst snímku tím, že nepořádá pracovní předpremiéry – Hadi v letadle prý patří k dílům, jejichž věhlasu slouží spíše "šeptanda" než publicita. Možná roli hraje i strach z nevalných kritik, ovšem taktika se vyplácí. Zvláště když film provázejí tak stylové horory jako historka o dvou chřestýších, které prý kdosi vpustil při projekci Hadů v letadle do hlediště kina v arizonském Phoenixu. Psalo se o panice v sále, leč podle místní policie bylo na celé senzaci "zrnko pravdy": chřestýš byl jen jeden, dostal se jen do vstupní haly kina a dorazil tam "po svých". Film nestihl: odborníci ho chytili a vrátili do pouště. ()

heyda

Tak já vám teda nevím. Zrovna jsem to dokoukal a je to celkem prča :-D Takový trochu komedy-horror. Ale abych byl vážnej, tak nejvíc jsem se soustředil na scény s hady, tam se ukázalo jestli jde o poctivou práci s hady nebo jen digitální zpracování a musím říct, že to bylo tak půl napůl. Něčemu jsem věřil, něčemu ne. Bylo tam i pár fajn hlášek, hlavně na začátku a na konci. Takže jako na 1 zhlédnutí fakt prča, ale dalo se z toho vymáčknout určitě víc. Udělat poctivě a důvěryhodně scény s hady je určitě dost těžký, těžko hada vycvičíš, ale myslím, že by se to dalo nějak udělat. Víc pečlivosti a důvěryhodnosti a šel bych s hodnocením určitě víš. ()

honajz odpad!

Ty krávo, co to bylo? Kluk se jede náhodně projet na motorce, vidí vraždu a zdrhne - a zabijáci nejspíš z otisků pneumatik zjistí, kdo to byl a kde bydlí (protože ho ani nestihli zahlédnout)? A nejen zabijáci, i agent FBI? A korunní svědek cestuje letadlem a všem cestujícím kolem sebe vypráví, že je korunní svědek? A jinak celá ta zápletka je hodně na hlavu postavená... Korunní svědek je takový ňouma, že se muselo najít x jednodušších možností, jak se ho zbavit, než si hrát na film Letiště s hady navíc... Ach jo, nesnáším, když ze mě autoři filmu dělají pitomce. Výborný komentář má maverick10. ()

SOLOM.

Tento akční kousek jsem už viděl několikrát a nikdy mě jeho sledování neomrzí. Jde sice o průměrné béčko se všemi neduhy a zápory v nichž figurují nebezpeční hadi, ale zas na druhou stranu je i dost zábavné.Digitální úpravy hadů sice v některých situacích za moc nestojí, ale alespoň s nimi byla sranda. Přesto byl jejich ultra rychlý pohyb stejně nedůvěryhodný, jako výkony některých (ne)herců. Objevila se tu celá řada známějších tváří, ale tvůrci museli pracovat i s několika „nováčky“ a ti nepodali bohužel zrovna moc přesvědčivé výkony. Naštěstí Samuel L. Jackson (ten byl mimochodem dost dobrý), Elsa Pataky a Lin Shaye zachraňovali situaci, co to jen šlo. Našlo se zde však několik humorných pasáží, které mě docela pobavily ( viz. scénky na WC). Právě tyto momenty často zachraňovaly svízelnou situaci, do které nás občas scénář dostal. V tom by se dalo najít děr jako v ementálu, ale tak nikdo není dokonalý. Tvůrci chtěli natočit svižní akční thriller, který trošku koketuje i s hororovým žánrem a to se jim povedlo. Takže ve finále docela spokojenost. Každopádně bez Samuela bych si Hady v letadle nedokázal představit. 50% ()

becki_tu

"Už mám těch po*ranejch hadů v tomhle po*raným letadle až po krk!" No já taky. Béčková blbina, kde nechutně drsné scény střídají trapné a kde se vyskytuje víc nesmyslů a nelogičností než samotných hadů v letadle. Některé hlášky byly vcelku úderné, ale některé typu "To bys nevěřila, co na mě vylezlo z palubní desky..." , ty mi nějak neseděly. Stejně jako po deseti minutách boje s "neznámými" živočichy nám jeden bystrý cestující objasnil situaci slovy: "To jsou hadi!!!". Ehm. Triky nepatřily mezi silnou stránku filmu, někteří hadi vypadali spíš jako gumové hračky pro děti. Když "došli" piloti, přišel na řadu kultovní dotaz: "Není někdo z cestujících náhodou pilot?" a to, že se dá boeing řídit se zkušenostmi ze simulátoru na PlayStationu už asi nikoho nepřekvapí. Ale vcelku to bylo docela zábavné. ()

Bauer

Nesnáším hady a při pohledu na ně se je mi opravdu špatně po těle. Mám rád letadla. Takže v tomto filmu najdu protiklady a jak se říká, protiklady se přitahují. Hadi v letadle je celkem příjemný thriller s prvky komedie, ale především je originální, což mně zaujalo asi nejvíce. Měl jsem možnost zde najít akci, thriller a dokonce i nějaké vtipné scény, kdy jsem se i smál. A dokonce i nějaké ty nechutné scény, které já rád (např. hád v mikrovlné troubě). U hereckého obsazení stojí za zmínku snad jen výborný Samuel L. Jackson, jenž se tváří jen drsně a občas nějakého toho hada paralizuje a pro role drsných týpků se snad narodil, protože mu sednou. Ovšem celkový dojem díky kterému samozřejmně srážím i počet hvězdiček, tak to je jednoznačně předvídatelný konec. I když je pravda, že jsem si myslel, že přistane s letadlem letuška. Nebude psát nic víc o konci abych nepsal spoiler, ale kdo to viděl, tak ví o čem píšu. Něco málo přes hodinu a půl jsem se skvěle bavil! ()

MáŠa

Takové béčko mezi filmy, které chtěly hrát tu hru, že mají na víc. Pochopitelně, že tenhle film nemá. On už ten nápad je v dnešní době docela ohraný a nevěštil nic dobrého. Zkrátka je zde Samuel L. Jackson, je zde kupa hadů, kteří by furt něco napadali, a je tu ledatlo, do kterého jeden mafián tyhle "nadržený" hady umístil, protože letadlem cestuje jeden moc důležitý svědek. Musím se přiznat, že jsem do tíhle doby netušil, kolik existuje hadů, kteří mají v puse víc zubů než náš pes. A už vůbec jsem netušil, že když takovým hadům dáte feremony, že se nezastaví, dokud jen tak bezdůvodně nepokousají všechno nepokousané v letedle. ()

mm13

Vydarene hlasky (hady na cracku) sa striedaju s vyslovenymi trapasmi (nastastie si uz nespominam), dockame sa aj jednej alebo dvoch neocakavanych zapletiek, ale inak ubohost az to boli (digitalne su nie len hady ale aj batolata)... to uz radsej mohli natocit totalny koktejl, kde by sa niektori pokusani cestujuci menili na zombikov, dalsi na duchov a hlavny svedok mohol byt hlavnym zloduchom a vobec by to nemalo debilny dobry koniec... ani neviem preco som dal **, asi kvoli tym hadom na cracku, tu som sa aj vdaka trefnemu vyrazu Samuela L. Jacksona (preco tu rolu vlastne bral?) fakt z chuti uchechtol. Inak bieda! ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)