Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

Sawy

Vyčítat tomuhle filmu,že je jenom o hadech v letadle je jako vyčítat Spider-Manovi,že umí střílet pavučiny.Já čekal zábavné béčko a dostal jsem zábavné béčko.Nic víc,nic míň.65 % ()

Morholt

GP jak blázen. Po nezbytném představení potenciálních i nepotenciálních obětí a uvedení zápletky to hadi rozjeli a místy to byl fakt masakr. Nevím, nakolik se bral či nebral Ellis vážně, ale místy si film uchoval ceněný nadhled a plusem je i přítomnost Jacksona s Juliannou Margulies. Čekal jsem podstatně větší hovadinu, takže jsem docela spokojen. 60% ()

Lucasion

Zábavná blbina. Je to přesně o tom, co byste čekali. Samuel L. Jackson jako agent FBI zachraňuje letadlo, ve kterém mafiánský boss vypustil mnoho hadů. To, že to mnohdy užovky a korálovky ani psát nemusím že? Navíc ve valné většině jsou digitální. A přísahám, že jsme tam viděl i krajtu. No prostě nic, čeho byste se měli bát. Samozřejmě taky musejí se zakousávat do penisů, bradavek a jazyka. S tím by měli každý cestující počítat. Nesmíte očekávat, že tenhle film bude solidní anebo vážný. Ne, je to čistokrevné béčko. A je to zábavné. (50 %) ()

Shaqualyck

Adrenalinová akce pravidelně prokládaná podařenými hláškami a nezbytný černý humor v klaustrofobickém balení tvoří sympatickou popcornovou oddechovku, ve které mj. zjistíte, co všechno se může přihodit na toaletě dopravního letadla. A když tomu celému šéfuje Samuel L. Jackson, který je jako herpetolog amatér vskutku ukrutně cool, není co řešit. Jasně, je to béčko, ale má to něco do sebe. ()

Handle odpad!

Cituji komentář od uživatele badajajuak: ''Proboha! Jeden had do kozy, druhej do péra...'' - Ano asi takhle jsem chtěl napsat komentář i já, k tomu není ani snad co dodat, to mě vážně pobavilo. Ten film byl extra trapný, překvapuje mě plno kladných hodnocení od uživatelů s větším počtem bodů.. Já jsem se na film ani nechtěl dívat protože mě hadi hrozně děsí, ale u toho filmu jsem se vážně ani trochu nebál, bylo to hrozný, bylo strašně vidět jak to je nereálné a vážně mě nějaké záběry přišli úsměvné, např. scéna když paní zvracela do pytlíku a z pytlíku jí uštknul had, nebo když šel pán na záchod a mezi nohama bojoval s hadem a nebo když had sežral pána úplně celého, občas jsem se musel smát.. Vážně trapná kravina, tohle už nikdy víc. Každopádně u takových filmů by mě VELMI zajímalo, jak se natáčejí, to musí být celkem zajímavé :) Takže jako komedie by to několik slušných hvězdiček posbíralo, ale jako to, co to mělo být - odpad! ()

maseer2

první polovina slabší, pak se to konečně rozjelo.. béčko jako hrom! proč ale proboha ten šikmookej do toho letadla nacpal hady, když tam mohl dát cokoliv jinýho? :)) ()

Tommassi3

"Tak a to už stačilo !! Už mám po krk těch zkurvenejch hadů tady v tom zkurveným letadle !! Zapněte si všichni pásy !! Trochu tady vyvětráme.." ;) ()

bouncer

Béčkový horor, který se proslavil už svým názvem...bohužel ono to je velice komerční béčko a horrorových prvků je tam taky málo. Ideální pro nenáročného diváka na sobotní večer na Nově, ale pro normálního diváka či fanouška béčkových skvostů dost slabé. ()

Terva odpad!

"Pohodlně se usaďte, připoutejte se a užijte si vaší nejhorší noční můru..." a řeknu vám, já opravdu trpěl. ()

SEVERUS22 odpad!

Prepáčte,ale toto nie.Otrasný film,v ktorom majú hady odpútať pozornosť od srdcervúcich nedostatkov pána rejžu a ostatných,ktorí sa na tejto chujovine podieľali.Z kina som vtedy odišiel,bolo to druhý a posledný krát. ()

Padme_Anakin

Herdek. Hadi. Hádám husté hazardérství. Háček! Hned hryzne hrubý hák holé hýždě. Herectví handicapováno, hrůza hrbatě hraná, houževnatá háďata halířová. Hrudník hmatatelně hyne. Hodnotím hloubavě, hledám hájení. Hnutím hebounké hnátky: hanebná hmota. ()

Torision

Do žánrů by se tu mělo konečně přidat i "nechtěná komedie", protože jsem to už u pár filmů zažil a tenhle Snakes on a plane to akorát stvrzuje. Už úvod se svědectvím vraždy je odfláklej, ale když se začne nastupovat do letadla, tak se teprve roztrhne pytel s nelogičnostma a stupiditama. Po tom, co nám režisér představí celé klišoidně napsané osazenstvo letadla a konečně dojdou na řadu podivně vypadající hadi už je to plný je klišoidních scén a klišoidních dialogů plnejch klišoidních záchran životů konče nejklišoidnějším odřízením letadla na runway. Navíc to celý působí hrozně levně a někteří hadi díky nezvládnutejm trikům skoro až směšně. Nicméně sranda to byla a S.L. Jackson i tady působil furt jako frajer. ()

corpsy

Ako tak pozerám, dosť veľa divákov nepochopilo tvorcovský zámer. A ak to nepochopilo, je to podobne zbytočné vysvetľovať. Ja som sa bavil ( v niektorým momentoch náramne ) a bol okúzlený filmom, ktorý dokazuje, že ak sa dostane podobný materiál do správnych rúk, má právo byť uvádzaný aj na veľkom plátne, kam takéto béčka skĺznu v dnešnej dobe už iba sporadicky. ()

DDT

Po shlédnutí Shyamalanovy "Ženy ve vodě", která se snažila být vším možným, jen ne filmem o ženě ve vodě, jsem si spravil chuť "Hady v letadle", což je film, který není a nechce být o ničem jiném než o hadech v letadle :-) V historii filmu "Hadi" nezanechají sice žádnou stopu a to ani ve svém žánru, přesto bylo pro změnu zas jednou příjemné užít si v kině trochu té bezduché zábavy. Víc béček do našich kin ! ()

ladko

Super komédia plus Samuel-ja som sa naozaj veľmi bavil. Za 5, aby som trochu vylepšil priemer filmu, lebo také hodnotenie si nezaslúži:(. ()

Krt.Ek

SPOILER R.I.P. Mary-Kate (k tomu jedním dechem dodávám: díky Bohu, že nejsem jediný, komu ten z**d Paul Oswald leží v žaludku!!!). SPOILER ___ Mou protilátkou vůči této kapitální békovině nutno hledat v tom, že ani zbla nerozumím herpetologii (mají vůbec hadi žaludek?), reálné moci havajských mafiánů, natož konstrukčním principům letadel, tedy si snadno nechám nakecat, že tohle - konkrétně že zdrogovaní hadi mohou bez problémů unést dopravní letadlo, a že k odpilotování tohoto letadla stačí mít nahráno stovky hodin na herní konzoli - se klidně může stát! ;-) Přistižen při lži - pokolikáté už? -, ve skutečnosti mne Ellisův film neotrávil (sic!) a dopravil na místo určení (relativní spokojenost s výběrem filmu) skrze to, že očividně sám sebe nebere vážně, že často sám sebe shazuje (vzpomeňme např. legendární Flynnovu repliku: "To už stačilo! Už mám po krk těch zkurvených hadů v tom zkurveném letadle! Zapněte si všichni pásy. Trochu tady vyvětráme." či likvidaci hada v mikrovlnné troubě atd.), a to mám rád (když jen si vzpomenu, jak jsem právě pro absenci lehkosti druhého dne trpěl při sledování Godzilly), jen škoda, že film namísto Američanů nenatočili kupř. Uzbekové, přese jejich kinematografickou nevyzrálost (kontra k špičkovému americkému řemeslu a castingovým možnostem) by film musel být (nezáměrně) ještě vtipnější. 55 % P.S. Takový Petr Zelenka nebo kterýkoliv jiný velký český mystifikátor by mohl natočil extra-, super- volné pokračování, Hádci v letadle, v němž by Matěj s Kryštofem unesli Tupoleva a pro záchranu civilizovaného světa by inspirováni 11.9. nabrali kurz Moskva, Kreml! ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)