Kluci v akci

(pořad)
všechny plakáty
TV spot

Kluci v akci jsou pořadem, který chce divákům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Rádi bychom, aby celý pořad byl pro diváky atraktivní – vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Divák si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni. (oficiální text distributora)

baltik

Abych se přiznal tak jsem se občas zasekl a čuměl na ně... ale celkově asi tyhle pořady o vaření nejsou moje parketa ()

Maxmilian

Docela pohoda. Je to rozhodně lepší, než se dívat na Zounara a ostatní tlusťochy, jak jen čumí a pak žerou. Kluci jsou super, cestují po světě, umí jazyk a to je ta pravá brána do světa. Jen tak dál. ()

LuNaj

Nechápu takové negativní komentáře. Když vás to nebaví, tak se na to nedívejte. Je to pořad pro ty, kteří se chtějí naučit vařiti něco lepšího a originálnějšího než klasická jídla. ()

yaqwsx

Eh, to jsou mi nesympatičtí kuchaři. Ech, to je divné prostředí. Eu, to jsou teda komentáře u toho vaření. Ep, to je teda znělka. Er, proč já vlastně u toho ztrácel čas? ()

kubilov

Dva nudný homouši v pořadu o vaření, kterejch je tu tři prdele, ale skoro žádnej nestojí za řeč, což je přesnej obrázek právě tohohle "rodinného" a "zábavného" pořadu o koz(u)lech vaření. ()

subic

Tenhle pořad je v podstatě druhým pořadem o vaření na českých televizích po Prima vařečce (2001), která ovšem utrpěla častým střídáním kuchařů-moderátorů. Tady to jedou od začátku Filip Sajler a mě sympatičtější Ondřej Slanina. Kluci jsou rychlí, vtipní, má to hlavu a patu, občas podle jejich receptů něco dělám, třeba dnes vánočku. ()

Plastík

Po tolika letech pořád stejný rytmus a spád. Vytýkat by se mohla miliarda věcí. Tohle je jistota. Je dobře, že to pokračuje. Mám z toho radost. Večer v sobotu, pohoda před zprávama. ()

Klemi

Slušný pořad o vaření, který je o něčem. Při vaření se spíše inspiruji na internetu, ale tato forma vstřebávání kulinářských inspirací má také něco do sebe. ()

sidcom

Asi se budeme muset smířit s tím, že se český Jamie Oliver (nadvakrát) opět nezrodil, ale pořád je to 100x lepší než patlal Babica a jeho "dobroty" ()

route60

Všichni rádi jíme že? a tito dva kuchaři ovládají své řemeslo skvěle, člověk se lecos přiučí ale jen někdy ta jejich čeština je na pováženou. Zajímavý komentář flanker.27. ()