Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

Vajonek

Když mi bylo asi tak 16, pouštěla jsem si stále dokola scénu se společným tancem na Nořině oblíbeném místě, viděla jsem to tak tisíckrát. A nejen tu jednu scénu, ale i řadu dalších... Nevím, možná je v tom právě i velká dávka nostalgie, ale tenhle film, a jsem z toho vlastně trochu překvapená, na mě funguje i po letech. I když by se na tom jistě daly najít mouchy (místy křečovité dialogy, vcelku jednoduchý předvídatelný děj se spoustou klišé atd.), zároveň má tenhle snímek z mého pohledu tak nějak vše, co má správné hudební/taneční romantické (americké) drama mít - působivá taneční vystoupení, chytlavé písničky, spoustu pohybu a dynamiky, chemii mezi ústřední mladou, krásnou a talentovanou dvojicí, sympatické i méně sympatické kamarády oné ústřední dvojice, lásku jak blázen, co musí překonat nějaké ty překážky, tragická místa (chudák Skinny) i trochu toho hollywoodského kýče a hraní na city. A samozřejmě happy end... Člověk se u toho filmu trochu dojme, trochu uvolní, nadchne, pobaví, je mu s ním prostě dobře. A o to tu podle mě jde a rádi kvůli tomu odpustíte i některé nedostatky. 80 %. ()

joshula

jasne nudny scenar, dej ktery se da predpokladat a nezajimave prostredi. ale dobri herci, fajna hudba a skvely tanec!!! ()

cab

Tanecni snimek podle roky nezmeneneho mustru, jak se rebel dokaze napravit a vytrit vsem zrak tanecnimi kreacemi s oslnivou partnerkou. 55% ()

Tydlidáš

5/10 - Z filmovýho hlediska to nic moc neni. Herecký výkony sou bídný, scénář neoriginální, kamera nijak neohromí a s režií to je stejný. U některejch částí filmu sem se však celkem pobavil a taneční scény splnili očekávání. Celkem hezká hudba krásně seděla pro žánr i když bych možná malinko přitvrdil, ale to už je detail. Step Up je průměrnej taneční film s dokola omýlanym míchánim baletu a street dance. A nezkutečná záhada s česko-anglickym překladem názvu...=) ()

bloodline

Rýchly, jednoduchý a ľahko predvídateľný dej, tak ako moja ranná stolica :) Niektoré pasáže pôsobili príjemne, ale film ako celok nestojí za veľa... Umeleckú hodnotu a verím, že aj morálnu, v ňom budú vidieť hlavne násť-ročný. ()

kwoky

Americky blboucke, ale jinak prekvapive stravitelne. A presto, ze nesnasim hip-hop a rap, tak tady mi to nevadilo. Zaplat panbuh, ze neziju v USA. Byl bych tam na dne spolecenskyho zebricku, protoze nejsem dostatecne hustej. Tohle me na filmech hodne stve. Snazi se mi vnutit jakysi ideal "hustoty". Coz byla vlastne asi jedina vec, co me vazne vadila. ()

jasiska

OK - strašne otrepaná zápletka. Ale ako to vyzerá, ako to znie... Nie som ten typ, ktorý si film zamiluje len preto, lebo sa v ňom tancuje, ale tu sa mi to veľmi páčilo. Guilty pleasure:-) ()

Radim

Ne že bych čekal nějaký zázrak, ale takto nepovedený scénář se jen tak nevidí. Základní dějová linka naprosto předvidatelná po 10 minutách; to mi až tak navadilo, ale dialogy a některé situace byly k uzoufání. Přesto dávám průměrné tři hvězdy, protože taneční muzikály mám prostě rád, skvělá hudba, dobré choreografie a (pro mě) skvělý Tyler v podání Channinga Tatuma. ()

Káronoš

step up je teen movie pro širokou veřejnost. Je to taková ta hollywoodská vidělávka. Fanoušci moderních tanců (hlavně tedy hip-hopu), si určitě najdou svoje. Já k ním taky patřím, hip hopu moc fandím, to je možná důvod mého nadprůměrného hodnocení, které si tento film asi ani nezaslouží. Typická zápletka, ničím vás příběh nepřekvapí, je nalajnován hrozně okatě. Přesto se mě líbil a mám k němu velkou slabost. Projekci jsem viděl tolikrát, že jsem si zapamatoval už i text na zpaměti. Tyler (Channing Tatum) měl obrovské charisma a to sem si na něm oblíbil, jeden z nejsympatičtějších představitelů. BTW: Jenna Dewan je pěkná, ale Drew Sidora nádherná! Hodnocení: 7/10. ()

VonoXX

Ano tento film se nebude řadit mezi filmy s nejoriginálnějším dějem, ani mezi filmy překypující hvězdnými jmény. Ale i tak tento film mám rád kvůli muzice a tanci a o to tady hlavně jde. Pohodový film, který by měli vidět všichni milovníci hudby a tance. [65%] ()

Angelino

Všetky klišé teenagerského filmu krásne pokope, veľmi chabý pokus o určitý morálny odkaz, zbytočne pretiahnutá stopáž pár nepotrebnými scénami, ale inak výborný soundrack, pekný tanečný výkon (viac ma oslovil ten Channingov) a veľmi dobre zvládnutá a zaujímavá kombinácia break-dance-baletu a hip-hop-klasiky. ()

ThomasCrown

Zvláštne, že som Step Up videl už druhý krát a hoci sú filmy s podobnou tematikou stále o tom istom, nenudil som sa a vcelku som sa zabavil. Tatum tancuje fakt dobre (hoci bije sa o niečo lepšie:), teda nie som žiadny odborník, ale ako hudobno-tanečný film to celkom ujde. ()

Xavi6

Opravdu tohle nebude nový Hříšný tanec. U toho se dalo aspoň přemýšlet, ale u tohohle ne. Ale na to, co jsem čekal, jsem byl poměrně mile překvapen. Nemám rád filmy o tanci (o hudbě a zpívání ale ano!!), ale tohle mělo celkem slušnou pointu, takže lepší než nic, to určitě ano. ()

J*A*M*A*L

Nejsem buzerant, ale ty taneční filmy nejsou tak hrozné. Já mám vlastně hudební filmy docela rád a Let's Dance se docela hodně povedl. Hodně dojemné a dobré, ale někdy i dost drsné a nemilosrdné drama, které skvěle vrcholí. Herecké výkony taky slušné. Mě se to líbilo. ()

Angie91

Ještě tak před 3- mi lety bych se rozplývala nad originálností filmu. Léto plynou jako voda a já si mnohem více uvědomuju, že taneční scény nejsou všechno... o klišé mi zas tak nejde, tomu se stejně nevyhneme v žádném tanečním filmu, ale mně jako tanečnici jde o mnohem víc a tím myslím příšerné taneční scény, které se nám tu snažili naservírovat. Některé jsou vážně dobré, ale závěrečný tanec mi šíleným způsobem vyrazil dech... Jenna tu ztrácí tempo jako kdyby běžela maraton a žádný kousek choreografie na sebe nenavazuje! Situaci zarchárnil jen Chaning Tatum, a to je pro dobrý taneční film sakra málo... ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)