Agent WC 40 Dick Steele se musí vrátit po 15 letech do aktivní služby, protože svět ohrožuje jeden z jeho dávných protivníků, šílený a mocichtivý generál Rancor. Zloduch, o němž si Steele myslel, že ho před patnácti lety zlikvidoval, má dva cíle, chce ho zabít, protože ho připravil o horní končetiny, a pak zničit zemi s pomocí ukradeného čipu do rakety. Zneužije k tomu Barbaru, dceru Steeleovy jediné životní lásky. Proti generálovi však stojí silný protihráč - agent WC 40, který zvládne každou zapeklitou situaci, zlikviduje svého nepřítele a zachrání tím svět. (TV Nova)

otík

Hodně uvalená komedie, ale ještě nikterak trapná jako pár posledních filmů Leslieho Nielsena. Parodovaných filmů je strašné množství, ale děj se dá snést. ()

Noviik

Tady ale Leslie Nilsen šlápl vedle. Trochu pod jeho úroveň podle mého názoru, ale co, zasmějete se i u tohohle snímku :) ()

panMartin

Celkem dobrá a zábavná parodie nejenom na Bondovky. Bohužel, toto je jasně jeden z těch slabších filmů s Lesliem. Oproti Bláznivým střelám slabota. ()

fantoci

Jesltli jste viděli všechny filmy z řady Bláznivá střela a pak spoustu jim podobných jako Vesmírnou prdu a tak, tak se shodneme že ty filmy jsou na jedno brdo, stejná omáčka, nic novýho. Ale každej kdo kdy viděl film s Leslie Nielsenem tak si ho snad musel v devadesáti devíti procenzech oblíbit. Vždyť je to jeden z nejlepších komiků posledních patnácti možná dvaceti let.Jeho nezapomenutelné xichty kdy se mu do nosu zakousne perutýn nebo když ho něco překvapí to je radost pohledět. S jimem Carreym by vytvořili fajn dvojku. ()

Lachtaan

Leslie Nielsen válel ve všech parodiích, kterým se kdy upsal. Kromě ptákoviny Pan Magor, ale tu pokojně ignorujme. I jednoduchý Agent WC40 je oproti ní zlatou komedií. ()

lennyd

Před dvaceti roky Dick Steel (Leslie Nielsen) neprovedl svoji práci uplně dobře, a hlavní nepřítel jedné světové velmoci (hint - kde leží země Kalufornie? :) přežil, pouze s menšími oděrkami (= amputace obou horních končetin). Nyní se musí Dick, zabývající se obstaráváním postarších paniček a destrojováním golfového hřiště, vrátit zpět do služby, aby zákeřného generála Rancora (Andy Griffith) zastavil, a zachránil: Dceru své bývalé přítelkyně, dětského agenta McCluckey (podoba se jménem Kevina ze Sám doma je čistě náhodná :), profesora Ukrinskyho a jeho krásnou dceru, a zbytek světa, a to přesně v tomto pořadí... Leslie Nielsen je i v dnešní době synonymem pro parodii - některé jsou zdařilejší, některé pak méně. Tato patří k těm lepším (i po letech), bere si na paškál většinu filmů své doby (např. Nebezpečná Rychlost, Pulp Fiction, atd) ... ()

Endyis

klasická komedie s Lesliem, je to dobrá klasická taškařice a jedna hvězda je za Raye Charlese jakožto řidiče autobusu, to mě prostě sesekalo... ()

Master19

Co to bylo? Filmový kviz? Když se při úvodních titulcích v pozadí "vlní" 150ti kilová akvabela a kamera vzápětí zamíří do zpěvákovy levé nosní dírky, ještě jsem doufal, že by nemuselo jít o takovou hloupost. No bohužel. Ta jedna hvězdička je za to, že jsem zjistil, jak by to vypadalo, kdyby měl John Travolta bílé vlasy... ()

JohnSmith

Kde jsou časy bláznivých střel. Tahle parodie na bondovky a akční pecky je fakt trapná a úplně blbá, krom pár vtípků. ()

masw

Pár scén je sice vtipných (s Culkinem extra), ale i tak je to to nejslabší co jsem s Leslie Nielsenem viděl. ()

pfa

Tak na smání po celou dobu trpké cesty agenta WC40 to rurčitě je, nic naplat série Bláznivých střel je rozhodně o třídu či dvě lepší!!! [6/1O] ()

P1tr

Leslie Nielsen mimo Bláznivou střelu. Tato parodie patří po Zuckerově dílu k jeho lepším snímkům. Jde přesně ve stopách Zuckerovek, což je jednoznačně dobře. Nielsen předvádí svojí klasiku mířící přímo na vaše bránice. Nutno říci že překvapivě přesně. ()