Brazilský masakr

všechny plakáty

Po úděsné autobusové nehodě zůstane v brazilském městě poblíž pláže bez pomoci skupina dobrodruhů. Zatímco čekají na příchozí pomoc, rozhodnou se zajít do místního baru a užít si tak alespoň nějakou party s místními. V baru si dají několik piv a několik sklenek caipirinha a seznámí se s milým místním mladíkem Kikem. Vše se příjemně vyvíjí. Ráno už není tak pozitivní, když cestovatelé zjistí, že jim chybí všechny věci a peníze. Nejen to, všichni, kteří s nimi v noci popíjeli v baru, se chovají odtažitě a nikdo jim nechce pomoci. Jediný Kiko jim pomoci chce a nabídne jim pobyt u jeho strýce v domě, který leží v hluboké a temné džungli a kde mohou v „bezpečí“ počkat na pomoc... Postupem doby zjišťují, že bělostná písečná pláž a nepropustná džungle kolem ukrývají temné, zatím neodhalené tajemství. (oficiální text distributora)

Rathalos

Tak toto bola poriadna nuda,ziaden masaker sa nekona,takmer hodinu sa viac-menej nic nedeje a az potom to zacne byt ako tak zaujimave a akcne,cize jednu hviezdicku dam za zaverecnu pol hodinu a druhu za krasne zeny...:-) ()

Rockerman

Film ztratil mou důvěru ve dvanácté minutě, kdy mladé muže pohoršila blonďatá kočka, která se chtěla koupat v moři "nahoře bez" a musela si obléct tričko. Pak se dlouho nic neděje jen slyšíme obvyklé jalové kecy. Poslední půlhodina nabídne jakés takés drama s hláškami: Jsi v pořádku?, Co budeme dělat a Musíme se odtud dostat. Horor ani náhodou, velká slabota - zcela určitě! ()

kohut

bieda, bieda, bieda. Film nie je ani natolko zabavny aby sa mohol zaradit medzi slashery, ani natolko seriozny, aby sa dal povazovat za thriller. V podstate je to zbytocny film, ktory nikomu chybat nebude, ak ho neuvidi. Prvu polovicku filmu sa nic nedeje. Ak by ste cakali, ze za ten cas sa aspon nejakym sposobom vyprofiluju postavy, tak smola. Na nikom vam tym padom nezalezi, takze ostava len druhu polovicku filmu sledovat ako postupne odumieraju ludia, ktori su vam vlastne ukradnuti, kvoli zapletke, ktora je vam tiez ukradnuta... ()

Étienne

Nech si každý hovorí, čo chce, ale až keď bude v podobnej situácii ako títo turisti, môže uvažovať, čo by urobil. ()

towstit

Skoro ako Hostel len s tym rozdielom ze tu si nikto krajinu neprekrisluje k obrazu svojmu. Skvela atmosfera, napinave a herci sympaticky. Co viac mozte od Horroru chciet. ()

Pekisan

Citam diskusiu a tam same: lepsie ako Hostel, horsie ako Hostel. Pre mna? Urcite lepsie. Preco? Tak za prve nehra sa to na horor len pretoze tam odleti nejaka ta koncatina a tomu zlemu typkovi efektne ustrelia hlavu. Je to prvotriedna drama, akcna drama, na ktorej vlne sa zveziete od krasnej brazilskej plaze po nedostupny prales plneho (ne)prijemnych prekvapeni. A za druhe to proste neni tak debilne hlupe hlavne co sa tyka situacii, ktore sa mozu prihodit komukolvek z nas:)) a potom spravanim "hercov". Myslim, ze okrem jednej situacie (bez kamosa neodidem a sup ho spat do domu plneho zloduchov, ale s tomu sa vyhnut asi neda) sa akteri spravali celkom logicky. Mimochodom herci - herci hrali vyborne. Skoda toho melodramatickeho konca. ()

helraiser

No abych řekl pravdu tak jsem čekal mnohem víc, bohužel celkem nuda, kterou jednoznačně zachraňuje až závěrečná čtvrthodinka a to bohužel nestačí. Při tom to mohlo být opravdu dobré, potenciál tam na to byl, ale bohužel nebyl využit. ()

Nail

Ale jo, bylo to zajímavé, krvavé a chvílemi i napínavé. Líbila se mi moc písnička na konci filmu :-) ()

E lan

Pro fanoušky drsných preparačních hororů určitě dobrý film, určitě lepší než Hostel. Pro mne jako nefanouška takovýchto hororů šílená muka ve druhé části filmu. Úvodní část a honička v jeskyních jsou na druhé straně dobře propracované a napínavé. ()

serena88

Námětem se Turistas go home podobá Hostelu jak už tu i většina napsala,ale tenhle snímek od Johna Stockwella mě mile překvapil.Film má celkem dynamické tempo,nemá tolik drastických a krvavých scén jako ostatní horory(teda já osobně ani tento film nepovažuji za horor,spíše thriller),ale má dobrý námět ,nenudí a odehrává se v hezkém prostředí .... ()

bakeero

Dost slabej odvar. Hrozně dlouho se to rozjíždí, a když vám řeknu, že finále se odehrává pod vodou, tak to možná zní originálně, ale věřte mi, že si na konci budete klepat na čelo... ()

Petulka88

Průměrný horůrek, kterým se ale dá zkrátit nějaký delší (nejen) zimní večer, protože pobavit vcelku dokáže. Záleží ale na tom, jestli Vám k zábavě stačí nějaká ta brutalitka, trocha krve, holky v plavkách a jedno ukazování koziček. Pravda ale je, že ke konci už je to docela nuda. ()

Kingjiri

O horor vážně nejde, spíš je to dobrodružnej thriller. Jinak teda fakt dobrý propagační video pro Brazílii a tamní autobusový společnosti:) Zdejší partička už ale určitě znova na dovču do Brazílie nepojede. Má to sice trochu delší rozjezd, jinak je to ale docela napínavý a neni to tak stupidní, jak by se mohlo zdát. Navíc je to i po technický stránce pěkně natočený (jenom ta závěrečná honička v jeskyních byla díky tmě dost nepřehledná). Když už nic jinýho, tak je tady pěkná příroda a Olivia Wilde, takže jednou se to v pohodě vidět dá. Docela mě to mile překvapilo, tři silnější hvězdy. ()

kwaicheng

Hezký holky v hezkejch plavkách, naprosto reálné téma, napínavý děj. Dávám čtvero hvězdiček, filmy s podobnou tematikou mám moc rád. ()

vozralec

V pohodě film. Kreténské chování sníženo na minimum. Honička v jeskyních občas lehce nepřehledná. Pěkné prostředí. ()

dannyd14

Klasický "teenagerský boj o prežitie". Nič viac, nič menej a ešte s príšernou kamerou (to jest, niekedy som nemal poňatia, čo sa počas akcie deje) a dogabaným záverom. Pokus o navodenie atmosféry funguje dobre, niekedy to bije do očí. Ale na nudný večer fajn chuťovka. Na 1 zhliadnutie. ()

chlebo

Exkurzia za pásku v jaskyni s nápisom "zákaz vstupu" (samozrejme brazílsky) by mohla vyzerať asi nejako takto. Ale musím uznať, dobré lákadlo pre brazílsky turizmus - fajn pláže v lone prírody, erotické služby pár metrov od baru, možnosť zdravotnej pomoci brazílskym deťom pre dobročinnosť milujúcich samaritánov, no škoda nevyprobovať. Cena zájazdu - podrobenie sa menšej zdravotnej prehliadke s odobratím nadbytočných orgánov grátis. V skratke povedané, inak nesmierne zdĺhavé a často nudné. Siahodlhého filozofovania nad hodnotením ma mohli ušetriť hlavní protagonisti jednoducho, ostať sedieť v autobuse a zjebať sa dole zo svahu. Dve rany z milosti. ()

Najt

Není to horor, ale thriller a docela dobrý thriller a to hned ze 2 důvodů. 1) herci - konkrétně Josh Duhamel a Olivia Wilde a 2) dobře natočené- konkrétně kamera a prostředí, obzvlášť scény v jeskyni. Verdikt je jednoduchý- kdo chce horor bude zklamán, kdo chce napínavé drama z exotického prostředí, bude víceméně potěšen. ()

Narkobaroni jdou po krku Owenovi

Narkobaroni jdou po krku Owenovi

31.12.2008

Jižní Amerika je v kurzu. Včera jsem se rozplýval nad mimořádně šťavnatě obsazeným Stalloneovým The Expendables, které se brzy začne natáčet v Riu, a dnes je tady Cartagena. To není jen název… (více)

Béčkové horory útočí

Béčkové horory útočí