Ve vězení s maximální ostrahou vypukne nákaza a infikuje většinu vězňů, návštěvníků a stráží. Z těch se stávají masožravé bestie, které zabíjejí a žerou vše, co jim příjde do cesty. Se zbytkem ještě žijících vězňů se spojí silně vyzbrojená jednotka a snaží se bojovat z hordou hladových stvůr všemi dostupnými prostředky. (oficiální text distributora)

Dr.S

Nouž ten začátek toho filmu člověk vykulí oči, jestli tohle někdo myslí vážně a tohle si říká po celý zbytek filmu.. Otřes ale dvě hvězdičky za to, že sem to po prvních 10 minutách nevypl a za naprosto směšný a amatérský herecký výkon :D ()

Pejryn

No asi takhle..dokoukal jsem to,ale tady někdo zase vyhodil prachy z okna! Zombie filmy a kousky z vězení mám rád,jenže herecké obsazení,efekty i hudba jsou na bodě mrazu a k tomu ty stupidní hlášky a řešení situací je prostě na úrovni C filmů! Určitě by to šlo udělat lépe,kdyby...jenže na kdyby se nehraje! Prvních pět minut asi nejlepších z celého filmu..bohužel! Ale co mně pobavilo bylo že věznice s maximální ochranou má hlavní bránu na kolečkách a vězni v pohodě všude bez pout!! ()

Ospalek

Je to jeden z těch slabých zombie filmů, ale pořád tam jsou zombíci a to mi stačí. Dialogy jsou příšerné, ale pořád tam jsou zombíci. :-) ()