Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve vězení s maximální ostrahou vypukne nákaza a infikuje většinu vězňů, návštěvníků a stráží. Z těch se stávají masožravé bestie, které zabíjejí a žerou vše, co jim příjde do cesty. Se zbytkem ještě žijících vězňů se spojí silně vyzbrojená jednotka a snaží se bojovat z hordou hladových stvůr všemi dostupnými prostředky. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (63)

habertek 

všechny recenze uživatele

No tak zdejší hodnocení je trochu drsnější. Neřekl bych, že to bylo zase tak hrozný a řekl bych, že to bylo rozhodně lepší než Experiment zombie, kterej má mimochodem o 5% lepší hodnocení...námět je vcelku dost dobrý, ale režisér zklamal a udělal z toho béčkovej hororek...ale koukat se na to určitě dá!!! ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je kokotina na entou. Já osobně moc zombie žánr nemusím, ale občas se přece jenom podívám i na něj. Do Romera má tenhle snímek mrtě daleko. Spíše než horor mi to přišlo jako parodie, kterou snad nemohli myslet autoři ani vážně. Ty zvratky, litry krve a otřesné masky bych jim neuvěřil ani kdybych byl totálně nasračky. Podíval jsem se a už asi nikdy více. jednou to bohatě stačí. ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

„Do prdele, já fakt strašně nerad střílím zaměstnance!“ To zas někdo nevěděl, co s prachama, tak si pro zábavu natočil zombie film. Ono teda zas tak špatné, že by se na to nedalo koukat (a při troše dobré vůle si to třeba po roce i pustit znovu), to není, viděl jsem už i horší zombie filmy, ale tohle je zářný příklad degenerace zombie žánru. Ti zombíci jsou svým způsobem strašní, jen hystericky řvou, tančí tanec svatého Víta a plivou krev. Jejich proměny jsou neobyčejně fádní. A hlavně – rychle utíkají a to mi k zombíkům prostě nesedí. Takřka všechno, co se v tom filmu děje jste už určitě viděli/y někde jinde. Častokrát jsem si nebyl jistý, jestli koukám na zombie nebo kanibalský horor. Pravda, gore a krve je tady dost, ale to je asi tak všechno, čím je tenhle film schopný ty, kteří/ré na tom ulítávají, alespoň trošku zaujmout. Navíc je to podle mě až moc ukecané. Jediné dvě věci, které bych trochu vyzdvihl je zpočátku hláškující zástupce ředitele a dobrá řízná muzika. Jinak je to pro mě jen další odškrtnutá položka ze zombiemovie seznamu, na kterou si možná někdy vzpomenu, až nebudu vědět, co si roupama pustit. ()

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Začiatok na mna urobil dojem drsnostou,ale že potom,to skĺzlo do roviny totálnej sračky bolo evidentné.A herci,len som na pchybách či to boli herci,alebo režiser zvolal rodinu,alebo ich pobral z ulice.Scenárisicky totálne zlyhal,ale hlavne tam bolo vela debilných situácii,ktoré by sa normálne nemohli stat.Tu zombie nehrýzli,ale pluli na ludi krv.To bola pre mńa novinka a tým pádom to nebola zombie ale lama.Totálne nechutný film,plný neskutočných kravin.Je to velmi drsný film s velmi silným gore.Tie postavy sa neskutočne sprosto chovali aj dialogy boli trápne a spracovane to bolo velmi amatersky. ()

Caelos 

všechny recenze uživatele

Už na začátku mě pleskl přes oči nápis The Asylum a já si říkám, tak to bude buď kravina, nebo to bude kravina u které se zasměju její stupiditě. A světe div se, ani jedno. Ergo kravina to je, ale ne na odpad a zase to není až tak blbé, abych se smál. Prostě normální levná zombie akce, kterých už jsem pár viděl. Jako pozadí k práci ideální. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama