Zombie přichází

Dead Men Walking

Horor

USA, 2005, 82 min

Je to dost zajímavý film, na začátku je znázorněná střelba chlapa proti více zombím, když už je všechny zabije chce se zabít sám, ale najednou tam vtrhle zásahovka a pošle ho do vězení.On je nakažený virem a ve vězení se brzy přemění v zombie, nakazí se tím většina věznů a ti e začnou žrát navzájem z mříží čouhají ukousané ruce,nohy a střeva.Film přežije jako vždycky žena, ale tu záhy zastřelí sniper ze střechy, který má eliminovat nákazu.Z hlediska brutality si tento film získal mé simpatie,ale mám radši jiné zpracování tohle v některých situacích vypadalo dost lacině.(14.8.2009)

• Jino

Vcelku směšné... Obal klame, zápletka je jednoduchá.... Živé postavy postupně rychle umírají, ale přesto je to pro svoji celkem krátkou délku strašně zmateně natočené. Efekty nic moc. Navíc mě lezlo na nervy to vykrádání G. A. Romera a jeho zombies vytahující vnitřnosti z břicha oběti. No nejvíc mě asi potěšil úplný začátek, který je prostříhán titulkama. Jinak tento film nedoporučuju nikomu, dokonce ani skalním fanouškům tohoto žánru.... Jen na vlastní nebezpečí!!!(13.2.2007)

Tak zle bych to v žádném případě neviděl. Od začátku do konce je to brutalita a nechutnost žádná nudná omáčka než se začně něco dít. Do přísně střežené věznice přivezou vězně ,co před tím vyvraždil nákou rodinu ,ale pro sebe mu už nezbyl náboj. On tvrdí že byli nakažení nákým toxinem a stali se z nich krvelační zombi. Moc mu to nikdo nevěří až na úřad pro náký zvláštní záležitosti. Který to má na svědomí ,tak ho pro jistotu dají převézt do oné věznice ,jenže on je jaksi mimo pořád kašle až začně blít krev. Pohledná blondýna z onoho úřadu ho přijede vyslechnout ,ale už ho nezastihne živého. A rázem je jisté že nákaza se neskutečně rychle šíří a nezbývá než vyhlásit karnaténu. A začíná boj kdo z koho Vězni se začnou měnit stejně jako dozorci a vzájemně se požírají . Místy opravdu brutalita. Jsou tam i civilisté ,ale ani ty neujdou ochutnávce zombi a tak tu máme i zombi děti. Konec je poměrně solidní a dle mého hodně povedený a hlavně bez happy endu.(3.2.2008)

• SOLOM.

Tak tohle je kokotina na entou. Já osobně moc zombie žánr nemusím, ale občas se přece jenom podívám i na něj. Do Romera má tenhle snímek mrtě daleko. Spíše než horor mi to přišlo jako parodie, kterou snad nemohli myslet autoři ani vážně. Ty zvratky, litry krve a otřesné masky bych jim neuvěřil ani kdybych byl totálně nasračky. Podíval jsem se a už asi nikdy více. jednou to bohatě stačí.(12.11.2009)

Nejlepší film od Asylum, kterej jsem viděl. A to je co říct. Sice tu máme dohromady asi osm herců, rozpočet cca dvanáct dolarů a jednání hlavních postav se rovná stařecký demenci proložený alzhaimerem, ale taky tady jsou docela ucházející zombíci, pár dobrejch scén a místama něco jako atmosféra. 50%(18.8.2011)