Zombie přichází

Dead Men Walking

Horor

USA, 2005, 82 min

Je to dost zajímavý film, na začátku je znázorněná střelba chlapa proti více zombím, když už je všechny zabije chce se zabít sám, ale najednou tam vtrhle zásahovka a pošle ho do vězení.On je nakažený virem a ve vězení se brzy přemění v zombie, nakazí se tím většina věznů a ti e začnou žrát navzájem z mříží čouhají ukousané ruce,nohy a střeva.Film přežije jako vždycky žena, ale tu záhy zastřelí sniper ze střechy, který má eliminovat nákazu.Z hlediska brutality si tento film získal mé simpatie,ale mám radši jiné zpracování tohle v některých situacích vypadalo dost lacině.(14.8.2009)

jelikož mám ve filmech slabost pro zombíky (a že jich tu bylo, fešáků uslintaných) a vězeňské prostředí, možná trochu nadhodnocuju, ale už za ty superhlášky a superšavle prostě pod tři jít nemůžu... obrnit se proti tuposti několika scén a je z toho šedesátiprocentní béčko jak vyšitý. [3. PFF Čakovická Be(´)čka](15.8.2010)

• Jino

Vcelku směšné... Obal klame, zápletka je jednoduchá.... Živé postavy postupně rychle umírají, ale přesto je to pro svoji celkem krátkou délku strašně zmateně natočené. Efekty nic moc. Navíc mě lezlo na nervy to vykrádání G. A. Romera a jeho zombies vytahující vnitřnosti z břicha oběti. No nejvíc mě asi potěšil úplný začátek, který je prostříhán titulkama. Jinak tento film nedoporučuju nikomu, dokonce ani skalním fanouškům tohoto žánru.... Jen na vlastní nebezpečí!!!(13.2.2007)

• habertek

No tak zdejší hodnocení je trochu drsnější. Neřekl bych, že to bylo zase tak hrozný a řekl bych, že to bylo rozhodně lepší než Experiment zombie, kterej má mimochodem o 5% lepší hodnocení...námět je vcelku dost dobrý, ale režisér zklamal a udělal z toho béčkovej hororek...ale koukat se na to určitě dá!!!(4.9.2010)

• Likan7

Natáčení musela být sranda. Třeba scéna v jídelně musel být dobrej bordel. Nejlepší věc z celýho filmu je hláška policajta, když zastřelí doktora i kolegu: "do prdele můžete mi říct co se tu děje? Já fakt nerad střílím zaměstnance!" Tvůrci...no...nevím jestli se jim dá říkat tvůrci, se soustředili jen na to, aby to byl co největší humus a prasárna. Ona to prasárna taky je, i na dnešní dobu, jen je to prostě šíleně nudný. Gore dneska nikomu nestačí. Strašná ptákovina, která je hnusná nejen množstvím tělesných tekutin, ale i způsobem natočení.(9.10.2016)