Za rozbřesku

USA, (2006–2007), 9 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Tvůrci:

Paul Zbyszewski

Kamera:

Bill Roe

Taye Diggs, Moon Bloodgood, Victoria Pratt, Meta Golding, Ramon Rodriguez, Adam Baldwin, Michael McGrady, Joe Nieves, Mitch Pileggi, Ian Anthony Dale (více)

Epizody(13)

Detektiv Brett Hopper prožívá jeden den stále dokola. Pokaždé se probudí vedle své krásné přítelkyně Rity. Za oknem sedí holub a v televizi hlásí, že se na dálnici převrátil nákladní vůz s plínkami. Vždy je také neprávem obviněn z vraždy Alberta Garzy. Kyž se znovu probouzí do tohoto opakujícího se dne, vše si pamatuje. Díky tomu má o všem, co se stane, přehled a může tak zachránit mnoho lidí. Pokud chce, aby konečně nastal zítřek, musí najít pravého vraha zástupce státního nadvládního Alberta Garzy. (fray)

Daviidesek

Pěkný seriál. Ale po pár filmech je ten začátek opravdu stereotipní. Jinak docela dobrý nápad a docela i skvělé obsažení. ()

floppy4

Mozno po tomto seriali si konecne scenaristi v Hollywoode uvedomia, ze je lepsie pisat scenare na jednu sezonu, lebo potom to zo zaciatku roztahuju a ked zavola vrchny, ze koncime lebo nikto nekuka, tak do posledneho dielu narvu tolko informacii, ze to pokazi cely zazitok, lebo zvraty su sice super, ale vsetkeho vela skodi. Raz darmo, vonku zuri kapitalizmus... Herecke vykony take priemerne, Hopper tam mal taku jednu svetlu chvilku, inak sedy priemer... kolegyna Andrea a jej ustipacne poznamky policajtom boli dost hot :D ()

madline24

Po pár dílech seriálu bylo moje hodnocení za 3, postupně jsem změnila názor. Obecně nemám ráda podobné americké detektivky z LA, ale zápletka byla tak dobře vystavěná a napsaná, že nakonec hodnotím za 4. Nelíbilo se mi jen to, že v některých dílech dojde ke změně výchozí situace, což mi nepřišlo příliš smyslupné a jako druhé minus vidím přílišnou složitost postav a propletenců. Seriál jsem viděla během pár dnů celý, kdybych měla sledovat 1-2 díly týdně, jsem ztracená. ()

TONYNKO

Další skvelí serial, tento krat o Deja vu. Komedialny namet spracovany važne, sympaticky hlavny hrdina a dobra akcia. A finale ma uplne nadchlo. :-) 9/10 ()

Vindemiatrix

Seriál jsem rozkoukal hlavně ze zvědavosti, jak scenáristé naložili se zajímavým námětem. Naneštěstí musím konstatovat, že nijak mimořádně - DayBreak je úmorně překombinovaný konspirační seriál, v němž každá postava skrývá špinavé tajemství a nic není, jak vypadá. Pokud stopy (podle ad hoc podaných indicií) vedou k té a té osobě, buďte si jisti, že za pět minut budou směřovat úplně jinam (podle jiných ad hoc podaných indicií, přičemž na ty první se úplně zapomene, aby se z nich o tři díly později vybralo opět jen to, co se scenáristovi hodí do krámu, atd.). Zákon akce-reakce, kterým se seriál tak ohání, rozhodně není přijímán jako limitující princip... Dokoukal jsem spíš ze setrvačnosti (i když musím uznat, že poslední díl mi náladu lehce spravil). ()

eva.sa

Budu patřit k menšině, ale mě tento seriál nechytl. Zvládla jsem pět epizod ( v jejichž průběhu jsem většinou usínala) a radši trápení skočila. Nedokoukáno. Neustále se opakující časová smyčka mě brzy začala nudit. Přibalování vedlejších zápletek naznačovalo jistou překombinovanost na konci. Ale třeba to tak nebylo. Plus necharismatický hlavní hrdina. Bylo mi jedno jak to s ním skončí... ()