poster

Džungle rtěnek (TV seriál)

 • USA

  Lipstick Jungle

Komedie / Drama

USA, 2008–2009, 14 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

Hrají:

Brooke Shields, Kim Raver, Lindsay Price, Paul Blackthorne, Andrew McCarthy, Robert Buckley, David Norona, Sarah Hyland, Matt Lauria, Marcia DeBonis, James Lesure, Adriane Lenox, David Alan Basche, Rosie Perez, Christopher Cousins, Shannon McGinnis, Julian Sands, Carlos Ponce, Vanessa Marcil, Mary Tyler Moore, Ronald Guttman, Edward Kerr, Melanie Mayron, Maria Thayer, Lorraine Bracco, Ben Huber, Noah Bean, George Aloi, Reg Rogers, Anastasia Griffith, Cheyenne Jackson, Dan Lauria, Michael Aronov, Christine Ebersole, Leven Rambin, Adam Trese, Dan Hedaya, Florencia Lozano, Damian Young, Jason Antoon, Rosanna Arquette, Bobby Cannavale, Holley Fain, Charles Busch, Marsha Mason, Sara Bareilles, Rondi Reed, Leia Thompson, Kathie Lee Gifford, Chris Riggi, Jaime Tirelli, Hoda Kotb, Ewa Da Cruz, James Blake, John Keating, Matthew Walker, Greg Keller, Jicky Schnee, Lucy Walters, Pepper Binkley, Joe D'Onofrio, James P. Anderson, Kim Allen, Neal Bledsoe, Jackie Moore, Keith Patterson, Marlies Pinto, Matthew Risch, Katherine Dickson, Jennifer Butler, Danny Boushebel, Mark Vincent, Quarles Antoine, Angela Jeanneau, Gabriel Liotta, André De Shields, D.K. Bowser, Dj Nino Carta, Chip Zien, Vincent De Paul, Tom Degnan, Seth Barrish, Skylar Gaertner, Frank Converse, Julia Barnett, Stacey Maltin, Ira Hawkins, Mark DiConzo, Geoffrey Nauffts, Jake Siciliano, Sylvia Kauders, Bhavesh Patel, Shirley Rumierk, Kerry Butler, Ivan Hernandez, Julie Claire, Bradley White, Jennifer Ikeda, Natasha Bedingfield, Bill Geary, Jacqueline Antaramian, Nathan Clarkson, Emily Kincaid, Aimiende Negbenebor Sela
(další profese)

Komentáře uživatele NinadeL k tomuto TV seriálu

 • Džungle rtěnek (TV seriál) (2008)
  *****

  20/20 + preair Ideální alternativa pro někoho, kdo zas až tak nevyznává Sex ve městě a chtěl by, aby ty hrdinky byly zralejší a svým způsobem reálnější. Je to dokonalá kombinace moderní doby a klasického melodramatu. Civilní herectví, serialita i epizodičnost. Velké romance i seriózní kariéry, tady najdete vše. A ano, předloha má také svá plus. Má poklona.(2.2.2015)

 • Série 1 (série) (2008)
  *****

  Trojice nepravděpodobných hrdinek v podání Brooke Shields, Kim Raver a Lindsay Price žijí své životy poněkud jinak, než partička kolem Carrie. Ale je to skutečně tak jiné? Jedna si prochází umělým oplodněním, druhá je módní návrhářka a další má už poměrně velké děti. Takže ano, potenciál oslovit publikum Sexu ve městě bych velký, protože ty ženy jsou opět zralé a mají vkus a věnují se s velkým gustem samy sobě. Některé jsou romantické, jiné své city skrývají. Ale celkově Džungle rtěnek není tak agresivní. Ledy netají, nejsme na HBO. Ale i tak je čas na atraktivní problémy filmové produkce, módní kolekce a hrátky s panem Božským (tentokrát Andrew McCarthy) a vztahy se zajíčky. První série byla rychlá, takže pro skutečný verdikt musela přijít ještě jedna.(20.2.2019)

 • Série 2 (série) (2008)
  *****

  Všechno to, na co nebyl čas v úvodní krátké řadě, se spokojeně rozvíjí zde. Vztah s místním panem Božským není sladkobolně lineární, ani moderně nečitelný, je jen... realistický. Proto není snadné tento vztah naplnit pro žádnou ze stran. Bývala bych byla ocenila alespoň ještě jeden návrat do nových příběhů podle Candace Bushnell, ale éra legendární stávky scénáristů tomu nepřála. První série proto neměla ani těch předpokládaných 13 dilů a konkurenční seriál Cashmere Mafia byl zrušen hned po první sérii, takže je vlastně zázrak uzavřený příběh v pouhých 20 dílech. Myšlenka na natáčení třetí řady byla definitivně zrušena po nástupu Lindsay Price do Eastwicku.(20.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace