Reklama

Reklama

Džungle rtěnek

(seriál)
  • USA Lipstick Jungle
Komedie / Drama
USA, (2008–2009), 14 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

Hrají:

Brooke Shields, Kim Raver, Lindsay Price, Paul Blackthorne, Andrew McCarthy, Robert Buckley, David Norona, Sarah Hyland, Matt Lauria, Marcia DeBonis (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Tři nejlepší kamarádky patří k padesáti nejúspěšnějším ženám v New Yorku. Jsou na tom ale stejně i v osobním životě? O Wendy má vyjít kniha, která ji popisuje jako špatnou matku, Nico opět podlehne milenci a Victory musí propustit své zaměstnance... Americký seriál od autorky Sexu ve městě. (oficiální text distributora)

Recenze (50)

Sofia 

všechny recenze uživatele

Hodnocení po první sérii - důstojný nástupce Sexu ve městě, který ale opravdu osloví jen málokoho, protože jestliže se s Carrie Bradshaw ještě dalo jakž takž ztotožnit, u hlavních postav Džungle to jde jen těžko (kolik je tady čtyřicetiletých, krásných, bohatých a ještě k tomu profesně úspěšných žen?). Co se týče hereček - zatímco Lindsay Price hrála v Beverly Hills hodnou holku od vedle, tady ztvárňuje pěknou dračici, které byste občas s chutí daly pár facek; Kim Raver, která mi byla ve 24 strašně protivná, si tady získala mé veškeré sympatie (a její mladý milenec také...) a Brooke Shields je zkrátka mizerná herečka, která zkazí jakoukoliv postavu. ()

waits 

všechny recenze uživatele

VIděl jsem tři díly, což je možná na hodnocení málo, ale další už prostě nedám. Poskládat dohromady tak nesympatickou skupinu lidí a připravit tak nezajímaýy a nudný scénář se hned tak nepovede. Zajímalo by mě, proč Prima tohle nasadila na svůj celoplošný kanál a výborný 30 Rock přitom umístila na Prima Cool. ()

Reklama

jess20 

všechny recenze uživatele

Mě se to líbilo. Každá postava má svůj charakter a nudný to není je to ze života. Akorát se na to nedá dívat v českém dabingu v takovém případě je to odpad a narážím u toho ve všech seriálech už by s tím měli něco dělat, protože ty rádoby český herečky udělají z celkem zajimavý postavy uknouranou nánu.... s dabingem 1 hvezdička v originále se nestydím dát 4*. ()

MiCM 

všechny recenze uživatele

Ono je asi brzo to nějak extra hodnotit, i když se dívám, že to se tady málokdo zlekne a zpřehledem dává odpad po prvním dílu.. Zajímavé. Škoda, že tu na takové odpadní experty není nějaká zpětná vazba. :-) To by pak možná měli i o starost míň s komentářema.. Myslím, že téměř nic si nezaslouží hodnocení odpad (a jen pár filmů/seriálů pouze jednu hvězdičku). Ono to nebude úplně sranda natočit takový film nebo seriál.. ()

Queendom 

všechny recenze uživatele

Bože, to je blábol! Asi jsem měla vysoký očekávání, protože Sex ve městě je pro mě kult. Ale s tím má tahle slátatina společnýho jen...moment....jo, už vim. Jsou tam ňáký kamarádky. Zásadní rozdíl mezi partou kolem S.J.Parkerový a B.Shieldsový (je fakt jistý, že neni předělanej chlap???) je totiž v tom, že ač se Sex ve městě odehrává na Manhattanu a holky si žijou docela nad poměry, v klidu a pohodě se s nima průměrná holka ze střední Evropy dokáže ztotožnit. Bráno s trochou nadsázky jsou totiž jejich příběhy reálný. Kdežto tady v tý..... Džungli (to sedí) se realitě nepřiblížil ani jeden dialog, o celým dílu tím pádem nemluvě. A to je teda šílený. Ani nevim proč dávám dvě hvězdičky. Asi proto, že tato záležitost udržela mojí pozornost celý tři díly, než jsem si rtěnku setřela a šla si radši číst. ()

Galerie (343)

Zajímavosti (4)

  • Knihy Candace Bushnell, které vyšly mezi Sexem ve městě a Džunglí rtěnek, adaptovány nebyly. Jedná se o tituly 4 blondýnky (4 blondes, 2000) a Krása na prodej (Trading up, 2003), ty spojuje postava Janey Wilcox, stárnoucí supermodelky. (NinadeL)
  • Seriál je adaptací stejnojmenného románu Candace Bushnell, který v originále vyšel v roce 2005 a česky o rok později. (NinadeL)

Související novinky

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

28.06.2023

Britský herec Julian Sands byl od 13. ledna tohoto roku veden jako nezvěstný poté, co se vypravil na turistickou trasu zasněženými horami v oblasti Baldy Bowl přibližně 45 mil na východ od města Los… (více)

Reklama

Reklama