Pepper Dennis

• Slovensko Pepper Dennisová
USA, 2006, 9 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Hudba:

Danny Lux

Rebecca Romijn, Josh Hopkins, Brooke Burns, Lindsay Price, Rider Strong, Alexandra Barreto, Sara Paxton, Jordan Belfi, Eric Winter, Pooch Hall (více)

Epizody(13)

Rebecca Romijnová ako mladá, krásna a ambiciózna televízna reportérka Pepper Dennisová robí všetko pre to, aby sa presadila v prestížnom večernom spravodajstve, na ceste za úspechom však musí prekonávať množstvo prekážok... (oficiální text distributora)

genetique

'Pepper Dennis' je úžasne inteligentný seriál, ktorý vo svojom zaradení do komerčného prostredia konkuruje seriálovým velikánom ako napr. 'Murphy Brown'. Rozmanité časti majú hlavný spoločný bod - inteligentný scenár. Hlavný náčrt dejovej štruktúry možno vyzerá naoko trošku jednoducho, jednotlivé však diely ponúkajú množstvo dokonalých situácií a ucelených myšlienok. Jemný romantický nádych s dramatickým kontextom dopĺňajú klasický komediálny žáner. Predovšetkým ale ide o satirickú formu jemného humoru s tým správnym, triezvym nadhľadom; vždy tak, aby z daného námetu nevznikla fraška, ktorú som pôvodne očakával. Aj to je dôkazom, že seriál bol v správnych rukách. Hereckých, i autorských. 85%. ()

mysiak

To čo mohlo byť výborný základ na skvelý ironický seriál...to Shawn Levy pokašlal, ostal len priemerný komediálny seriál, ktorý chodí v správnom čase na Slovensku....Rebecca Romjin vyzerá stále dobre, aj keď to nie je Mystique z X-Menov, ale celkovo tento seriál stojí za nočné vstávanie, chýba tvrdší humor, ten je len silený a nevyužitý...Damn You Shawn Levy! ()