Fajn serialik - ale genialne nadabovany ... Slovensky dabing Lindsay Price je skvela teraz uz pani herecka Zuzka Porubjakova - gratulujem :-)(29.7.2008)

To čo mohlo byť výborný základ na skvelý ironický seriál...to Shawn Levy pokašlal, ostal len priemerný komediálny seriál, ktorý chodí v správnom čase na Slovensku....Rebecca Romjin vyzerá stále dobre, aj keď to nie je Mystique z X-Menov, ale celkovo tento seriál stojí za nočné vstávanie, chýba tvrdší humor, ten je len silený a nevyužitý...Damn You Shawn Levy!(25.7.2008)

'Pepper Dennis' je úžasne inteligentný seriál, ktorý vo svojom zaradení do komerčného prostredia konkuruje seriálovým velikánom ako napr. 'Murphy Brown'. Rozmanité časti majú hlavný spoločný bod - inteligentný scenár. Hlavný náčrt dejovej štruktúry možno vyzerá naoko trošku jednoducho, jednotlivé však diely ponúkajú množstvo dokonalých situácií a ucelených myšlienok. Jemný romantický nádych s dramatickým kontextom dopĺňajú klasický komediálny žáner. Predovšetkým ale ide o satirickú formu jemného humoru s tým správnym, triezvym nadhľadom; vždy tak, aby z daného námetu nevznikla fraška, ktorú som pôvodne očakával. Aj to je dôkazom, že seriál bol v správnych rukách. Hereckých, i autorských. 85%.(14.6.2009)