poster

Ostrov pokladů

 • Francie

  L'île aux trésors

 • anglický

  Treasure Island

 • Slovensko

  Ostrov pokladov

Dobrodružný / Komedie

Francie / Velká Británie / Maďarsko, 2007, 95 min

 • baaaja
  **

  Podle mýho je to hodně slabej nesmysl - viz barončina nepochopitelná schizofrenie a její tajemná zabijácká rukavice, to jsem trošku nepochopila. Chvíli hodná a milá nevinná baronka a pak je z ní psychopat, kterej vesele zabíjí chlapi? Proč to tam jako bylo? A závěr taky nic extra.. no prostě žádná sláva, už bych na to znovu nekoukala na rozdíl od starší verze Ostrova pokladů.(12.2.2011)

 • Kosmik 1
  ****

  Docela dobrá komedie. Pár vtípků, kterým se určitě zasmějete. Já se popadal za břicho, když se pirátovy zabořila ta jeho dřevěná noha do písku a se slovy: "Jdeme chlapi!" se pokoušel vymanit z jeho sevření, ale nakonec mu stejně museli pomoct. Pak chodil po ostrově s kusem kokosu na té dřevěné noze, nebo co to bylo. Nízké hodnocení zde mě proto vůbec nevytrhne. :-) A na krásku Alice jde koukat furt. 70%(19.2.2013)

 • slunicko2
  ***

  Zábavná směska komedie, klasických francouzských dobrodružných filmů s trochou mystiky, trochou vtipu a trochou sexuálních narážek. 1) Tato verze Ostrova pokladů nemá se Stevensovou předlohou nic společného. Sami tvůrci si z příběhu dělají jakousi komiksoidní srandu. Film je vskutku bláznivý a divák netuší, co se v příští scéně stane, takže se ani nenudí. 2) Překvapivě film provázejí dobré herecké výkony, tempo, spád a fajn hudba. Postavy baronky, opilého lékaře či teplého kapitánova zástupce jsou roztomilé. Pravda, ke konci to autoři s omamnými látkami přepískli a ztratili soudnost, nicméně na celkovém milém dojmu to neubralo. 3) Tělesné vnady zde do nebes vyzdvihované Alice Taglioniové na mě nijak nepůsobí (proč asi?), za to však ocením ostatními komentátory zcela opomenuté pěkné herce: 23letého Vincenta Rottierse (Jim Hawkins) a 34letého Stéphana Metzgera (předák pirátů Bill).(10.1.2018)

 • brooklyn73
  *

  Film Ostrov pokladu nema s knihou Poklad na ostrove od Roberta Louise Stevensona nic spolecneho.Pouze si autori vypujcili Jima Hawkinse, Johna Silvera a nekolik dalsich tvari z svetozname knihy, neopomeli take hlavni pointu a tou je poklad.Nevim jestli se snazili parodovat tuto knihu,ale dle meho nazoru se jim zdaril dokonaly paskvil ,rekneme gulas. Tvurci mi zdarile poslapali muj detsky cen a za to jim vice nez jednou hvezdou nemuzu zaplatit! Jedinym plusem pro mne zustalo modre more,palmy a nadherne plaze.(5.9.2008)

 • igi B.
  *

  Jestli měl být tenhle film parodií, tak snad jen za to je ta jedna hvězdička... Jestli mi časem dojde, že to byl vážně míněný pokus o komerční vejvar ze starého kulturního pokladu, přepíšu své hodnocení na "odpad". A nespraví to tedy ani bujné prsníky hujné paní baronky Evangelíny Magdalény Elizaběty Marie Jenovéfy Trelawneyové... °-[] - - - P.S. Ale jak tak na to hledím, A.B. d.m.s.n. trošku aspiruje na roli frantíckého Zděnka Trošky. Tož tak asi... :-/ - - - - - (Poprvé viděno 26.2.2011 na českotelevizáckém ostrovu bez pokladů, bohužel s českým dabingem, hodnocení 199., komentář zde jako šestnáctý - 26.2.2011)(26.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace