Reklama

Reklama

Ostrov pokladů

  • Francie L'île aux trésors (více)

Obsahy(1)

Poklad ukrytý na opuštěném ostrově v Karibiku. Krvežíznivý pirát s dřevěnou nohou bez lodě. Smyslná baronka bez skrupulí, ale s lodí. Odvážný ale zasněný mladý muž s mapou, vtisknutou do jeho děravé paměti. A jedno skvělé ráno v roce 1700 a něco, kdy tato chamtivá banda vypluje hledat své štěstí na zrádných březích Ostrova pokladů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (35)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pamatuju si Fanfána Tulipána z roku 2003, který také pocházel z Francie. Představte si starého Fanfána a nového Fanfána. Naprosto stejně je to se starým Ostrovem pokladů a tímhle novým. Mě to stejně tak bavilo, ale oba novější filmy dostali daleko nižší hodnocení. Není se čemu divit, plno lidem bude vadit, že si v novějších verzích tvůrci upravili, na co přišli. Každopádně technicky je film natočenej výborně a tak se mu upřít nic nedá. Co je ale důležitější, tak především fakt, že režisér narval do filmu nádhernou Alici Taglioni. V tu chvíli mi bylo jedno, že film je docela i vtipný, technicky zvládnutý a bůhví co ještě. Když se na plátně objevila tahle krasotina, dal bych filmu okamžitě pět hvězdiček. Jenže to by musela hrát ve filmu celých 100 minut v kuse. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Zábavná směska komedie, klasických francouzských dobrodružných filmů s trochou mystiky, trochou vtipu a trochou sexuálních narážek. 1) Tato verze Ostrova pokladů nemá se Stevensonovou předlohou nic společného. Sami tvůrci si z příběhu dělají jakousi komiksoidní srandu. Film je vskutku bláznivý a divák netuší, co se v příští scéně stane, takže se ani nenudí. 2) Překvapivě film provázejí dobré herecké výkony, tempo, spád a fajn hudba. Postavy baronky, opilého lékaře či teplého kapitánova zástupce jsou roztomilé. Pravda, ke konci to autoři s omamnými látkami přepískli a ztratili soudnost, nicméně na celkovém milém dojmu to neubralo. 3) Tělesné vnady zde do nebes vyzdvihované Alice Taglioniové na mě nijak nepůsobí (proč asi?), za to však ocením ostatními komentátory zcela opomenuté pěkné herce: 23letého Vincenta Rottierse (Jim Hawkins) a 34letého Stéphana Metzgera (předák pirátů Bill). ()

Reklama

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

"Výborná komédia", ktorú zachraňujú dve veci. Prvá sú asi dva vydarené fóry a druhá vec, ktorá zachraňuje film je Alica. Bohužiaľ nieje to jej hereckým umením. Neviem, aký podnet dohnal filmárov natočiť tento počin. Možno aspoň niečo vyryžovať na pirátskom šialenstve spôsobenom Pirátmi z Karibiku. Možno pochváliť sa tým, že aj Francúzi vedia natočiť afektovanú zlátaninu. Neviem. Vznikol z toho nevtipný pokus, pri ktorom sa budete viac nudiť ako baviť. Odmietam napísať viac! ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Jestli měl být tenhle film parodií, tak snad jen za to je ta jedna hvězdička... Jestli mi časem dojde, že to byl vážně míněný pokus o komerční vejvar ze starého kulturního pokladu, přepíšu své hodnocení na "odpad". A nespraví to tedy ani bujné prsníky hujné paní baronky Evangelíny Magdalény Elizaběty Marie Jenovéfy Trelawneyové... °-[] - - - P.S. Ale jak tak na to hledím, A.B. d.m.s.n. trošku aspiruje na roli frantíckého Zděnka Trošky. Tož tak asi... :-/ - - - - - (Poprvé viděno 26.2.2011 na českotelevizáckém ostrovu bez pokladů, bohužel s českým dabingem, hodnocení 199., komentář zde jako šestnáctý - 26.2.2011) ()

rikitiki

všechny recenze uživatele

Nemůžu hodnotit, viděla jsem jen kousek, ale nejsem si jistá, jestli scénárista tu knížku vůbec četl. Spíš mu někdo v hospodě před zavíračkou převyprávěl její obsah. Film nemusí otrocky následovat knihu, ale tohle opravdu mysleli tvůrci vážně? John Silver - démonické a svůdně sebevědomé zlo, jak ho popsal Stevenson ,se v tomto filmu proměnil v bačkorovitého osmého trpaslíka od Sněhurky. Kterého Sněhurka vyhodila z chaloupky, protože byl trapný. /26.2.2011/ ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama