misik95

Achjo, no vlastně jsem ani nic nečekal, takže sem nebyl tak zklamaný, ale mohli si tvůrci aspoň dat trochu více záležet. V některých momentech mi přišlo, že se jedná spíš o pokračování od nějakých studentů střední školy. 40% ()

Marys

Ono kvalitou to možno ani nie je horšie, než prvé 4 diely, už to ale s odstupom času na mňa akosi ťažšie dolieha. Nemyslím si, že by 5. Scary Movie v poradí bol úplnou nutnosťou, naopak, bol dosť zbytočný. Neviem, na čom som sa mal baviť. ()

Esgalnor

Tahle série je jako na houpačce. První díl byl originální a zábavný, druhý byl moc překombinovaný, třetí díl byl zase na úrovni prvního, čtvrtý zcela nejhorší, tak jsem očekával, že pátý se povede. Paranormal Activity a Mama nabízí spoustu dobrých a poměrně chytrých způsovů na parodování, avšak Scary Movie 5 je parodie jenom nudná, neoriginální a nezábavná, kdy se zasmějete jen párkrát. Herci tentokrát přehrávají až příliš, scénář je tupý a roztříštěný, že jako celek je pak prostě hloupý a nesmyslný. Celkově to je jen o trochu lepší, než čtvrtý díl. ()

wampire23

Totálna zhovadilosť. Nechápem, ako toto mohlo ísť vôbec do kín. A ako tomu niekto tu môže dať viac ako dve hviezdičky. Ani tá jedna hviezdička odo mňa nie je úplne objektívna. Za celý film som sa usmial (nie pukal od smiechu) asi 4-krát. A Ostatok bola megatrápnosť, akú som už dlho nevidel. Haunted House poráža tento paškvil na plnej čiare. ()

Steel32

Bez Cindy a Brendy už to sice není tolik "Scary Movie", ale i tak je to mnohem lepší než čtvrtý díl a nedělá celé sérii ostudu. Jako plus beru, že je zpátky Simon Rex a Ashley Tisdale, která konečně hrála něco pořádnějšího a jinýho než blbou nánu. Mnohem povedenější a vtipnější než sem čekala. ()

Silviaxx

S vínom v kine sa tento film pozerá celkom dobre, čo bol asi aj dôvod toho, že som sa v rámci normy aj pobavila a na základe toho aj ohodnotila :) ()

andio

Zatím nejhorší díl Scary Movie - vtipy převážně trapné nebo až smutné - naprostý nedostatek humoru tak z parodie dělá tragédii. ()

maty39

Americká verze Kameňáku. Nejlepší na tomto díle je potitulková sekvence s Charlie Sheenem a Lindsay Lohan. Z nějakého důvodu jsem film zvládl bez pocitu nevolnosti, nebo nutkání odejít (bohužel i bez nutkání zasmát se), takže budu shovívavý a dám 40% ()

Flopik

Scariy Movie 5 konečne . Ďalšia dobrá komédia v tejto rade.Celkom som sa nasmial no chýbal mi tam Charlie Sheen vo väčšej úlohe.Vtipy im vychádzali , nebolo to nudné bol to proste taký úlet. Ale nemala to už takú tú iskru ako ostatné diely pre mňa 4* a 70%.Chcem nové horory , chcem ďalšiu paródiu :) ()

toi-toi

Toto malo rozpočet 50 miliónov? Oproti ostatným snímkam to pôsobí ako zostrih z Funny or Die.. teda hlavne tých Die.. Diletatntské dielo, ktoré kazí legendárnosť série a topí sa až na pár vtipov v úbohosti a strihu sťa retardované šesťročné dieťa s nožničkami a prílohou z Fifíka. ()

arcticsky

Je škoda, že spousta skvělých nápadů je zde shozena nějakou blbou fackovací nebo srací pointou, ale bod navíc za scénky se Snoopem (budeme potřebovat žraloka) a opravdu skvělou část s parodií na Evil Dead... ()

Košoun

Mám sérii Scary Movie fakt rád, vždycky to byl výplach kombinující trapný humor s několika geniálními vtípky, kvůli kterým se na to dalo dívat. Navíc tam byla Cindy, Brenda nebo i nezapomenutelný prezident Leslie Nielsen... Z původního Scary Movie však nezbylo vůbec nic, jen ten trapný humor. 1* za asi 3 vtípky, kvůli kterým jsem se za všechny tvůrce a herce nestyděl tolik, jako u zbytku filmu. Každopádně NEkoukejte na tento film, ani jestli jste fanoušky série Scary Movie. Možná jedině když vám je -náct let a dáte si před tím adekvátní množství alkoholu..... Ale na některý věci je i alkohol krátkej! ()

fisus odpad!

Pravá nefalšovaná komedie k zblití!!!!!Tahle série měla po třetím díle radši skončit.Ale pořád se radši podívám na čtyřku než na tenhle humus!!!PROSÍM,už žádná další pokračování téhle kdysi tak vtipné komediální série!!!! ()