ogi1 odpad!

A je to tu schovejte své psy,děti, babičky a dědečky. přehlídka nevkusně trapného humoru začíná ale pod taktovkou nového režiséra i scénáristy. Po pravdě musím tento díl označit jako nejhorší z celé série...i když žádný díl nebyl nějak zvlášť dobrý ale tento díl posouvá kvalitu ještě o pár stupňů níže. Jo jasně někteří si říkáte vždyť už to ani níž klesnout nemůže já říkám... ano může sice se tu nevyskytují tak trapné fóry jako projetí penise uchem ale zato tu jsou vtipy typu šukání s židlí a nebo pro fajnšmekry fláknutí dítěte o roh zdi opravdu užasné vtipy :D. Víte tento film se nedá brát ani jako odpočinkový jelikož je tak blbí že budete pracovat na tom abyste na tento film zapomněly jak je strašný a debilní. Jediní kdo tento film ocení jsou malé děti na sklonku 8-14 let. Za mě jasný odpad ! :D ()

Tomasson93

Po sedmi letech se může člověk těšit na další díl a pak se v průběhu filmu musí neustále ptát co to má kurva bejt? Vzhledem ke zdejšímu hodnocení jsem od toho nečekal radši vůbec nic, takže prvních cca 10 minut filmu mě v dobrém slova smyslu překvapilo, ale poté se film bohužel zvrhnul do uplných hoven..1* za nejlepší scénku, kterou mají na svědomí Snoop s MacMillerem, jinak je to hrozná pičovina! ()

klapqua odpad!

Tento film nestojí nestojí ani za p*ču vody!!! Prepáčte mi tu vulgárnosť, ale nedá sa mi skryť rozhorčenie nad tým, že niekto dá čo len jeden dolár na natočenie tejto žumpy! Scary movie som mala vždy celkom rada, ale toto je úplne od veci! Žiaden vtip, gag, žiadna súdnosť, nulové herecké výkony, jednoducho děs běs (najmä príšerná Ashley, ktorá nie je ani dobrá herečka, ani dobrá speváčka a nemá ani jeden dobrý film). No a Lindsay, to je už len smutná ozvena kedysi fakt peknej a aj celkom talentovanej herečky...škoda. ()

martin5504

Nový Scary Movie bohužiaľ už nebol taký dobrý ako staré dobré minulé časti, ale napriek tomu ma film celkom pobavil. Ktovie možno sa dočkáme aj 6-teho dielu no dúfajme, že už bude lepší. ()

blekekeke

Není čmoud, není Faris, není to co už bylo. No, ale jo, zasmál jsem se. A to i přes fakt, že jsem předlohy vesměs neviděl ... ()

BaffoSK odpad!

Podľa traileru to vyzeralo naozaj vydarene. Škoda, že 95% vtipných vecí vo filme nakoniec nebolo. Jedine som sa zasmial, až keď som odchádzal z kinosály, pretože táto hovadina sa nedala vydržať! ()

Hellhajzl odpad!

Kam ten svět spěje? Nejenom, že je v poslední době nesmírně těžké nafilmovat horor, ve kterém by každou vteřinu neprolítla před kamerou slezina nebo někomu proletěla mačeta skrz zadek a vylétla uchem, ale už i parodie na tyto filmy stojí tak maximálně za vyzvracení staré bačkory. Kvalita Scary Movie jde od prvního dílu exponenciálně ke dnu a pokud se tímto "skvostem" nezastavila na nule, nechci ani vidět tu srajdu, která přijde za 2 roky (pokud ovšem filmaře neosvítí duch svatý a na natáčení podobných volovin se už vykašlou). Vtipy jsou ubohé a nechutné, že i střízlivému se mi dělá špatně. Byly sice asi 2 scény, kdy jsem se lehce pousmál, ale pokládám to spíše za křeč ve tváři ze strnulého a znechuceného výrazu. ()

dom1niq

Ak by existoval nejaký rebríček najtrápnejších filmov, tak tento by bol veľmi vysoko. Strašna kravina a to som mal predchadzajúce Scary Movie veľmi rád. ()

Mydlivoj odpad!

MOŽNÁ mě nejvíc pobavil pohled na kouřící a posilující opice. A pak MOŽNÁ parodie na Počátek. Kor se snícím psem na konci. A MOŽNÁ největší herecký výkon podala ta malá blonďatá fenka. Neskutečná chujovina. ()

notozjano

Takže: mám za sebou celou řadu Scary Movie díl po díle. Nebudu pochopitelně komentovat každý díl, jelikož se jedná v podstatě o to samé a tím jest parodie na horory. Až na ten poslední díl, který si mimo klasiku bere na paškál i současné vnímáni světa a to si myslím je velice aktuální téma. Samozřejmě si toho ne každý všiml, že jsou tam určité narážky, ale minimálně bych čekal, že si toho všimnou aspoň místní elity. Na co si to tu hrajete vy držky???? To už jste tak rozmazlení, že tu odstřelíte film, který pobaví, potěší oko a ještě ukáže, jak směšně se dnes ten svět natřásá??? Vsadil bych krk, že se tu většina (a teď myslím tu hybridní skupinu odpadů a jedné hvězdy) ani nedodívala. V tom případě nemáte vůbec právo hodnotit!!! A vůbec, dávám tomu 5, ignoranti. ()

nicolePavs odpad!

Být po mém, tak tenhle film smažu z povrchu zemskýho. "Vtípky", které jsou, řekla bych, velmi přepísklé a nevkusné, těmi se to tam jen hemží, pokus o rádoby příběh velice zmatlaný. Já nemám, co bych tomuhle filmu aspoň vyzdvihla, když už jsem se pustila do psaní tohoto velmi negativního komentáře. Ale jo předci jen.. smekám před herci, kteří tuto roli přijali. Protože, za mnou přijít někdo s takovým scénářem, abych v tom hrála... No prostě nenechala bych si za to zaplatit ani vším zlatem na planetě. ()

Izmo123 odpad!

Jestli jste si mysleli že u druhého a čtvrtého dílu komedie nedává smysl tak to se mýlíte, tady komedie už vyloženě nedává smysl, možná čtvrtí díl měl nelogický humor ale i tak se občas našli momenty kde sem se zasmál ale tady už vůbec ne, postavy hloupé a ploché, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10 ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 0/10. ()

PeteBuck

Štvorka ešte zarobila, a tak bola päťka. Je neskutočné, že to padlo takmer na dno úplnej debility. Ak by celý film bol ako úvodná scénka, bolo by to aspoň za priemer, lebo tam som sa párkrát pousmial. Potom som ale iba neveriacky krútil hlavou. Prvýkrát som to videl pred 10 rokmi, a takmer nič som si nepamätal. Už viem prečo, bola to obranná reakcia mozgu, aby mi z toho nešvihlo. Tak toto nie. Toto bolo takmer nepozerateľné. Dej nudil, zúfalo nevtipné, nepomohli ani cameá viacerých známych hercov či iných hviezdičiek (Tyson, Snoop Dogg). Čistá kravina. Nečudujem sa, že sa odvtedy nenatočilo žiadne pokračovanie. Toto sa už nikto neodvážil vzkriesiť. ()

Film2

Bolo to krátke ako všetky časti a chýbala tam Cindy, ale stále to nestratilo na kvalite, nechápem tak nízke hodnotenie... Nejde o vážny film ale o paródiu, tak by sa to tak malo brať ()