DannyJ

Je to díl od dílu horší (nepočítám trojku ta byla podle mě ze všech nejlepší). Nezachránil to ani Dirt Nasty! Chce to víc Carlose Estéveze! ()

URBAN

Tentokrát se to bohůžel nevydařilo počáteční scéna byla sice fajn jenže pak to šlo z kopce aspon jsem se mohl kochat krásou Ashley Tisdale : ) ( 27.5.13/MAC ) ()

panMartin

Asi opravdu nejhorší díl. Jakožto milovník Scary Movie jsem očekával nějakou pořádnou nálož. Je to však mnohem horší. Ještě teď si pamatuju, jak jsem se u předchozích dílů při prvním shlédnutí smál, a to ne jednou.Bída a utrpení od začátku do konce, už nikdy to nebude to co dřív, je to čím dál slabší a slabší, jde to do sraček. Nevím jak u vás ale u mě film trval něco kolem 68 minut. ()

markyz. odpad!

Těšil jsem se celkem na Charlieho, ale bohužel měli asi peníze jenom na 5min záběru + trailer. Hodně smutný, kam scary movie dospělo. ()

3n3my

Nejakú hviezdu si tento piaty bláznivý úlet zaslúži len za úvodnú polhodinu, potom je to už len odpad. ()

otík odpad!

Zapomeňte na podařenou SM 3 a zmršenou, ale stále koukatelnou čtverku. Tohle je opravdová tragédie, totální výplach a naprostý hnus. Hlavní parodované filmy ještě jakž takž dám (Paranormal Activity, Evil Dead, Planeta opic, Černá labuť), ale v mnohém dalším (hlavně hororech) se totálně ztrácím. Spousta scén byla i solidně strašidelná, ale zároveň strašně nechutná. Nejzábavnější částí tak byla titulková část, což je na parodii sakramentsky málo. Fakt děs. A to, co předvedla Heather Locklear, tak to byl ten největší humus v její filmové kariéře. Fakt nechápu, jak se k tomu mohla upsat. ()

LukeUp odpad!

Proboha....jsem velký zástánce všech Scary Movie a parodií, ale tohle bylo vážně hodně přes čáru. Absolutně o ničem, extrémně fekální a naprostá splácanina bez jakéhokoliv děje. Když se člověk ani náznakem nezasměje, tak je něco špatně. Už radši tuhle značku nechat spát, takhle nedůstojné pokračování si fakt Scary Movie nezasloužilo.... ()

Estrellita

Hele ze začátku to šlo... bylo tam několik opravdu vtipných momentů. Ale víte, co ve Scary movie je a tady to nebylo vůbec? No přece PŘÍBĚH! Takhle to přece nejde, nalákat lidi na osvědčený název a pak nám naservírovat Disaster movie spojené s Epic movie a smíchané s trochou obsahu septiku. Tfuj! ()

Motinski

Už sa iba ťaží z mena značky, ktorá má, tak či tak, pošrámotenú povesť. Tento diel bol asi najväčšia nuda a obsahoval najviac trápnych scén. Zasmial som sa tak 3-4 krát a myslím že je čas to zabaliť. No a nulová charizma Ashley Tisdale tiež moc nepridala. ()

karlik4801

Nejsem zklamaný, ale nejsem ani nadšený. To je škoda, z každého Scary movie se vyštípalo vše do poslední kapičky. V pátém díle už najdeme i normální scény, ale v minulých dílech by při menší slaďárně Dan spadl ze skály. A to, to dělalo Scary movie. Prostě už to v tom nevidím, přijde mi jen jako lepší parodie. Hrozně mě štval vypravěč, prostě proč? A zrychlené scény, takové zbytečnosti, které ani nejsou vtipné. Zachraňují to ale ostatní scény. Různé narážky a samozřejmě stupidní scény. Hrozně mi chyběla Cindy a Brenda, chybělo mi více postav, ale když tam nejsou tyhle dvě, jde to sakra poznat. A po tom co jsem se dozvěděl že se zde mohl objevit i Čmoud, ale odmítli, tak jsem si říkal jestli není režisér kokot, ano je. On si tam radši šoupne Ushera, místo klasické postavy. Ale když vynechám to, co by "mohlo být" je pětka celkem v pohodě. Bohužel jsem se už nepopadal za břicho u každé debility, ale hodněkrát jsem se zasmál a měl dobrou náladu. Ještě že tam byl Charlie a Dan. Možná to i celé udrželi oni dva. ()

Mr.Husts

Anna Faris mi kupodivu nechyběla vůbec a Ashley jí nahradila skvěle, už jenom protože je to velmi erotická dívka (kunda jak sviň). Jinak je to o něco dementnější než předchozí díly, především proto, že rádoby vtípků se tam cpe každou půl minutu deset, působí to místy už přehnaně nuceně, což jsem v předchozích dílech zas až tak nepociťoval. Zase to bylo ale určitě lepší než se zdálo z traileru a několikrát jsem se slušně zasmál. Hodně velké plus dávám navíc kraťoučké stopáži díky které to ten myšmaš tak nějak uteče, ani nevíte jak. Pro fajn večer s dobrou společností a náladou pořád splní svůj účel a pobaví, pokud však čekáte byť jen náznak logiky, či příběhu, zklamání se dostaví. ()

PeterNet

Nebylo to tak zlé, resp. jsou i horší parodie (Tohle je Sparta! apod.) Kino za 50,- Kč, nic jiného v požadovaný čas nehráli, celý sál se smál. Zasloužená 1*. Ještě doplním, že fotografie, která je tady v galerii na ČSFD, kde je opice v kalhotách namalovaná jako ženská a holčička jí drží za ruku (asi parodie na E.T.ho) vyobrazuje scénu, která ve filmu vůbec není! A musím říci, že právě tato fotografie mě přiměla zvážit, zda na toto nejít do kina. ()

kinghome odpad!

Odpad za totálně posranou sérii!!! Tohle nemá se Scary movie nic společnýho. Je to trapnej hnus, kterej se nikdy neměl natočit. Doufám, že to bude propadák a žádný nový Scary movie se už nenatočí. ()

Dado

Fakt, že tie najlepšie vtipy nám autori naservírovali už v traileroch, by sa dal teoreticky odpustiť. Ale to, že ani jedna z týchto scén sa napokon vo filme neobjavila, je skutočne mimo chápania normálneho človeka. Celá séria nebola nikdy vyzdvihovaná kritikmi (tým skôr slúžila na dvíhanie vlastného ega a sypanie trápnych poznámok), vždy však mala nemalú základňu verných fanúšikov, ktorí veľmi dobre vedeli, čo od jednotlivých častí môžu, respektíve nemajú očakávať. Avšak piaty diel musel svojou zúfalou a zároveň neúspešnou snahou o útoky na bránice divákov znechutiť už aj tých najzhovievavejších divákov. Nebyť asi tak dvoch scén, ktoré pomerne trefne parodovali to, čo parodovať mali, išiel by celý film bez milosti do spoločnosti takých skvostov, akými sú filmy Trhni si alebo Malý Herkules. (20%) ()

Bobik9

Asi druhý nejslabší díl, po čtvrtém. Nicméně to má Charlieho Sheena, Lindsay Lohan, Terry Crewse, Snoop Dogga, Maca Millera, Ushera, Mika Tysona! Narvané hvězdami k prasknutí a především, znovu pořádná role pro Simona "Dirty Nastyho" Rexe, který dělá Scary movie tím, čím má být. Ashley Tisdale nebyla špatná, ale Anna Faris je nepřekonatelná, takže i to byl krok zpět. Nicméně trojka je pro mě nepřekonatelná a to především díky skvělému Charliemu Sheenovi a Lesliemu Nielsenovi. Ale za šestu bych se nezlobil. ()

Mrkvič

Víc jsem ani nečekal. Asi tři povedené vtípky jsou na pátý díl scary movie překvapením. Jinak je to přehlídka otřesných herců a opravdu kreténských nápadů na fóry. Sice mi občas něco připomene vtípek z Bláznivé střely, ale holt v podání Leslieho to bylo úplně jiné. ()