krachman

Řval jsem jak malé děcko. Neuvěřitelně pocitově silný zážitek, u mě znásobený tím, že mám mladšího bráchu, se kterým se moc nevidíme a je tak trochu darebák. Pro mě opravdová srdcovka. Doporučuju...(a určitě v původním znění) ()

Hucocaky

Úžasne a krásne sfilmovaná pútava, športová dráma, ktorá ma neskutočne vtiahla do deja, prežival som to, triasol som sa. Chuť vyhrať, poraziť každého súpera striedaná s citom. Marik Isham naimponoval neskučný hudobný podklad. Film sa tak u mňa vyšplhal na poprednú priečku v obľúbenosti filmov za rok 2011 a vôbec. Záver,, ako bojovú športovú drámu sa už lepšie natočiť ako je Warrior nepodarí. *6 ()

Rodriguess

Velmi dramaticky dej a moje ocakavania sa splnili. A ten zaver bol naozaj famozny. V porovnaní s Fighterom s minuleho roka o par tried lepsie. Vykony hercov absolutne skvele! ()

3dgeorge

Skutočný dôkaz, že aj príbeh o dvoch nabúchaných bitkároch (dokonca bratov) v klietke môže byť dobrým až skvelým snímkom, síce nie som fanúšikom tohto športu no tento film rozhodne stojí za pozretie i tak, avšak myslím, že sú a budú aj lepšie. /škoda, že nie sú pol-hviezdy bolo by 3,5 takto dávam 3/ ()

ArMinO

Perfektné, perfektné dielo, pri ktorom mi v niektorých častiach stuhla krv, a v niektorých som mal guču v krku... Nemá zmysel opisovať tento film. Jednoducho si to pozrite. 92% ()

Fell_Beast

Je to pár minut co jsem viděl něco dokonalého...po skončení závěrečných titulků jsem zůstal několik dlouhých minut civět do monitoru...ještě teď mám husí kůži, tento film odsouvá všechny ostatní bojové filmy na druhou kolej...jsem plný adrenalinu a dnešní noc neusnu, dnešní rozhodně ne.... ()

dawe3

Učitel fyziky páčí jednoho soupeře za druhým v rytmu Ódy na radost, aby nepřišel o dům, dvě auta a nemusel se stěhovat zpátky do bytu... slaboučké. ()

MartCT

Tak sílu a potenciál to mělo velký, ale trošku reálně by to vypadat mělo a já se od toho nemůžu odprostit. *SPOILER* Po tom, co pan bratr dostal nakládačku od východního bloku a poté na začátku finále i od skvělého Toma Hardyho, tak by ho na nohách neudržela ani vidina celé rodiny pod mostem. ()

davella

Váhala jsem mezi 4 a 5 *. Nakonec jen 4, protože jsem film dokázala v polovině vypnout a dokoukat ho další den. Na to aby film dostal 5 * mě musí chytit a už nepustit. Warrior je surový, ne až tak běžný film, ovšem i přesto, děj, který se odehrává mimo ring je opět čistě "americký". Muž potřebuje zachránit svou rodinu, tak udělá vše pro to, aby zvítězil v soutěži a happy end samozřejmě nechybí. Musím uznat, že happy end je udělán dojemně a záběry z ringu jsou dechberoucí. Ráda si tento film s příjemným obsazením ještě jednou pustím :-) a nebo rovnou několikrát. ()

pitrson

Velice silný a poutavý příběh...Výkony všech herců bravurní, bojoví scény v ringu strhující a u závěrečné scény jsem skutečně kompletně vyměkl...Smekám a jsem přesvědčený, že tento film jistě na Oscarech nezůstane bez ocenění. ()

MatZ

Fantastický film. Nie je to len tak nejaká tuctová dráma z prostredia bojového športu. Ak mu chce človek porozumieť, musí vedieť čítať medzi riadkami - pretože pod nabúchaným testosterónovým povrchom sa skrýva oveľa viac - a skutočne sa vžiť do hlavných postáv. A obaja hlavní protagonisti to svojim skvelým hraním umožňujú, spoločne s inteligentným scenárom (na predvídateľnosť vám kašlem, pretože celý film je tak svižný, že mi vôbec nenapadlo rozmýšľať nad tým, čo príde) a veľmi realistickým spracovaním nielen čo sa týka zobrazenia zápasov. Vynikajúco natočené, výborne vygradované, plné emócií - v závere, priznám sa - hoci tomu možno pomohla aj fľaša červeného, ktorú som počas filmu skoro vyprázdnil - i slza z oka skanula. Ten koniec je fakt parádny a môžem si ho púšťať dookola ako večerníček. Jeden z top filmov roku! P.S. Po zhliadnutí Toma Hardyho v tomto filme sa začínam asi ešte viac (ak sa to ešte dá) tešiť na tretieho batmana. Ten chlap je zviera! ()

Wladimir78

Z mého hodnocení je patrné, nakolik se mi film líbil, takže začnu několika zápory. Scénář je vpravdě klišovitý, a mocně patetický. Zpodobnění MMA je ovšem skvělé, s několika výhradami .... neexistuje, aby někdo začal někoho sypat groundandpound 10 sekund v kuse na mountu, dotyčnej nebyl schopnej se bránit, a ringovej rozhodční tam stál a koukal .... dtto neexistuje, že by pustili do dalšího kola bojovníka s vykloubeným ramenem (jasně, Saki v loňský K1 top 8 šel do semifinále s Overeemem se zlomenou rukou, ale věděl to pouze jeho tým - pro šťouraly) ... nástupovka Rusa s stričkem TapouT s CCCP znakem, mno nevím nevím, vůbec ta všudypřítomná reklama na TapouT mi trošku lezla na nervy (sem fanda Venumu :)). Jsou to detaily, leč pro člověka bojovým sportům se věnujícího jsou podstatné, už proto, že utvrzují určité zaběhlé předsudky vůčí MMA .... Ale, ALE až na tyto drobnosti jsou ty souboje skutečně úžasně věrohodný, samozřejmě dynamičtější a akčně sestříhaný, ale věrohodný ---- když si vzpomenu prakticky na jakejkoli film věnující se bojovým sportům - box, Muay, kickbox ..... nikde nejsou tak věrohodně natočený souboje jako tady. A hlavně, o ty souboje tady až tak nejde. Přes ty neuvěřitelný klišé film po emocionální stránce 100% funguje, a ve finále i víc. Herecký výkony jsou natolik famózní (Hardy, Nolte), že i patos a klišé v dialozích zvládají s přehledem .... prostě a dobře .... přes pár výhrad nemůžu - nota bene jako fanda bojových sportů - dát jiný hodnocení než plný. ()

Obchodka95

Úžasný film. Zprvu jsem nevěřila, že by mě mohl tento film až tak příliš oslovit. Herci podali skvělé výkony. Rozhodně jsem ráda, že jsem ho mohla vidět, neskutečný zážitek. A ten závěr, prostě bomba, která každého musí chytit za srdce. ()

efialtes

A vítězem se stává americká rodina,zde vypodobněná jak z dokumentů Leni Riefenstahlové.Jedna hvězda dolů,že jim chyběl ještě pes.Zbytek super. ()

Tony.Frisco

Veľmi pekne natočená snímka . Nie je to žiaden bezduchý film o bitkároch ako väčšina má to dej , pútavý dej . Herci to zahrali výborne , Tom Hardy je pán herec . Silne emotívne zakončený koniec . Dávam tri hviezdy lebo niektoré scénky boli fakt klišé . Napokon mi nedalo pridať ešte jednu hviezdu :D A ešte raz . Film ,ktorý vidím 5 krát si zaslúži plný počet ()

dusa77

Warrior si diváka získá svým perfektním hereckým obsazením, ale jen na to naštěstí režisér nespoléhal a natočil asi nejlepší film roku. Já asi nemám co bych vytknul, podobně jako u Fightera jsem se skvěle bavil. O´Connorův film je i přes občasná klišé nezapomenutelný, myslím si, že na tom má největši podíl stále lepší a lepší Tom Hardy! ()

taupobraf

Z filmov, ktoré som mal možnosť vidieť v roku 2011 je tento zatiaľ v prvej 3 určite. I keď tu niekto môže hovoriť o neoriginalite, alebo o predvídavosti deja.. nič to nemení na tom, že je to natočene geniálne. Ak by som to bral tak, že každý film musí byť zákonite niečím novým, tak je potom zopár desiatok filmov, ktoré sú dobré. 90% ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot