for-com

ruku na srdce, tento film si plné hodnocení opravdu nezaslouží:) Ale... ale jako fanynka seriálu a to opravdu velká, jsem se na nový příběh tolik těšila, že u plného hodnocení zůstanu i přesto, že Carrie je zbytečně moc hysterická a zápletka by se dala naprosto jednoduše vysvětlit (ale chápu, těžko by se to pak natáhlo na dvě hodiny).. každopádně opětovné setkání se čtyřmi hrdinkami, bylo příjemné a uteklo jako voda, takže nezbývá, než se těšit (doufejme) na avizovaný nový film a krátit si čekání každý pátek u opakování:) ()

waska

Na můj vkus moc sladký závěr a hlavně moc dlouhý, i když to mělo docela dobrý spád. Komediální prvky pobaví a někdy je na krajíčku i nějaká ta slzička. Každopádně jsem z toho byl nadšenější než ze seriálu. Bojoval jsem mezi 3-4, nakonec rozhodnul ve prospěch 4 hvězdiček nadržený pejsek :-) ()

Respex

Ou to je, ale zpropadeně dlouhé. Jako konec (více méně kultovního seriálu) (více méně seriálu pro ženy) asi dostatečné. Pro fanoušky povinnost. Za mě 3* PS. ona bude dvojka? :D tak to bych měl možná změnit hodnocení. ()

*JIN

Musím uznat, že dívat se na kostýmy mě baví daleko více než sledovat příběh filmu. V porovnání se seriálem, který taky staví na barevných modelech, ve filmu byl příběh pouhým módním doplňkem, a trošku ohraným. A i když šaty(obzvlášť svatební), kabelky a botičky byly jako vždy úchvatné, maximum co nabízím jsou 3* ()

VeeDee

Jen mě při sledování filmu napadlo, kolik afrických (či jiných hladovějícíh) dětí by se najedlo za všechny ty luxusní věcičky, kterými byly dámy obklopeny... ()

Oonika

Faktem je, že se seriálem se to nedá až tolik srovnávat, seriál mě trochu víc tempa... Ale splnilo to svůj účel, doják jako prase, slzička ukápla, tak co :) ()

GodKnows

Na to ze sa mi serial celkom pozdaval tak toto bola pekna sracka.......krute krute krute prepalena stopaz, boh ochranuj ludi pred DC verziou...... ()

Nekroskop

Opět je to hrozně dlouhý seriálový díl. Bohužel, v tomto případě je to ukrutná nuda a věřím, že i pro ženy, pro které je seriál/film přednostně určen. Vtipných tam je jen pár scén. A ta stopáž je vážně krutá. ()

Wowara

Film mě velmi překvapil. Seriál moc nemusím, i když váhám, jestli se nepodívat důkladněji, protože film mě opravdu bavil. Zasmála jsem se! ()

Issabela

Filmové pokračování jednoho z mých nejoblíbenějších seriálů. Seriálu z prostředí večírků, luxusních kabelek, nádherných šatů, kterému chyběl pouze happyend v podání Carrie a pana Božského. Ten se má dostavit v tomto filmu, jenže pan Božský (božský, nebožský, zkrátka chlap) to pořádně zkomplikuje, když se odmítne zúčastnit vlastní svatby. Zhrzená Carrie... ale, co bych se rozepisovala o ději :-) Důležité je, že na konci všechno dobře dopadne, ne? ;-) ()

Brinkley

Vtipné glosy týkající se sexu a vztahů jsou pryč, takže celá podstata seriálu se filmu vyhnula obloukem. V paměti mi zůstal jen zpomalený záběr padajícího třpytivého růžového mobilu čtyřicetileté zoufalé ženské s šílenou svatební hučkou na hlavě, to vše za dramaticky zesíleného hudebního doprovodu (ideální záběr pro parodii,že?). K smíchu to bylo, ale útrpnému. ()

andrew88

Film je skvělý, holky zkrásněly...pokud jste se zaujetím nesledovali seriál, tak nemá cenu sledovat, protože vás to nebude bavit. ()

Trifi odpad!

Oproti tomuhle je erotický film Sex ve městě bezesporu lepší volbou. Alespoň neztratíte dvě a půl hodiny svého života a určitě se vám dostane očekávaného zážitku... :)) ()

Jonatána

Tak se dneska dívám znovu, byla jsem zvědavá, jestli se mit o bude líbit stejně málo jako v kině. A je to tak. Ale fajn se u toho cvičí, nemusím na to dávat exra pozor. Miranda je hysterická koza a Carrie na tom není o moc líp. Tak jdu zase cvičit. ()

Likan7

Ani zdaleka to nedosahuje kvalit brilantního seriálu. Vlastně všechno, čím seriál bodoval, se tady nezopakovalo, nebo na to Michael Patrick King vykašlal. A upřímně mě tenhle film dost naštval co do scénáře se týče. Seriál skončil brilantně, všechny příběhové linky uzavřel. Jenže film do spoustu věcí hodil doslova vidle a postavy se nechovají tak, jak by se měli chovat. Pořád to jsou ale ty 4 holky, který jsem si zamiloval. ()

tucnak

Vím, že to nebylo dokonalý, ale jak už bylo tisíckrát řečeno- když někoho milujete, tak i s chybama. A já ty holky zbožňuju. Koupila jsem si nový boty, nový šaty, vzala kámošku a vyrazila strávit krásně povrchní dvě a půl hodinky v kině. Jen se smějte cynikové, ale mně bylo po celou dobu prostě báječně... ()