Reklama

Reklama

Přání smrti

  • USA Death Wish (více)
Trailer 2

Lékař Paul Kersey (Bruce Willis) má všechno, co si jen člověk může přát – zajímavou práci, krásnou rodinu a nádherný domov. S násilím se setkává pouze na operačním sále pohotovosti, kde pracuje jako chirurg. Jednoho dne se však všechno změní. Po brutálním napadáním v jeho vlastním domě, manželka (Elisabeth Shue) umírá a dcera (Camila Morrone) zůstane v nemocnici ležet v kómatu. Hroutí se mu celý svět a policie jen bezmocně krčí rameny, protože podobných případů řeší desítky denně. Poháněný touhou se pomstít, Paul vezme zákon do vlastních rukou a ozbrojený vyráží do ulic, aby nevinným životy zachraňoval a zločincům je bral. Chicago má nového hrdinu, který věří, že spravedlnost ještě existuje. (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ještěžiju

Tak schválně, co je horší. Nová verze s Willisem nebo dalších 385 pokračování Bronsonova Death Wish, kterých Charliemu zabili dceru, manželku, uklizečku, osobního bankéře, prodavače z koloniálu na rohu, dodavatele hajzlpapíru a tramvajáka?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Lacike

ještěžiju

ještěžiju (hodnocení, recenze)

Už aby začli natáčet remake Smrtonosné pasti, aby si to Willis sám zažil a pochopil, že todle se nedělá. Koukat se na filmy, kde už dopředu víme o co jde a jak to dopadne? Naštěstí se toho točí tolik, že si soudný člověk může vybrat.... Ale ať si každej kouká na co chce .. Nicméně na starý Přání smrti se vždy kouknu znova a znova ... toto bude stačit jednou. U mě to tak fungovat bude ...

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

nejak nechapu, co je spatnyho na tom mit raci fondu a eastwooda, ale holt kazdej ma nakej vkus a stuntmanMIKE byl dycky hovado :-D

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Vypadá to hodně fajn, Willis se snaží (ikdyž toho výrazu "je mi všechno u prdele" se zbavuje dost těžce), takže by konečně mohl mít i něco koukatelného a to u tady nebylo řadu let.

 

A náhodou tady ten remake i celkem jde, to téma neschopnosti policie platí i v současnosti. Bude záležet jestli z toho udělají jen akčňák nebo drama jako klasiku s Bronsonem.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Ellmariachi

jednoznacne... mel tam samozrejme bejt eastwood, jako v dolarovy trilogii a sedel by tam paradne, bronson tam pusobil dost nepatricne a nezbyvalo nez fandit asi tak trilionkrat charismatictejsimu fondovi...

a v tech 7 statecnejch se vedle brynnera se stevem taky ztracel, coz mu ale za zly nemam, tem dvoum se tezko dalo vyrovnat :-) 

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

ach jo, dalsi zbytecna predelavka, ten starej film preci staci, to uz fakt nikdo neumi vymyslet nic novyho? a namirenej prst se mi fakt nelibil, bronson to udelal daleko lip... skoro bych rek, ze ta role mu tenkrat sedla ze vsech nejlip, v tenkrat na zapade byl uplne mimo, v 7 statecnejch byl do poctu, ale v tomhle se docela nasel... zato bruce tam teda vubec nesedi, mel raci udelat die hard 8

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No, ale objektivně vzato ten snímek si bere název toho starýho filmu i jeho dějovou kostru, takže srovnávání se prostě neubrání, ale ten Wilyžův namířenej prst se mi líbil to byl přímo loženej odkaz na originál s Bronsonem :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

p.a.douch

Přesně lidi furt srovnávají filmy s 40 let mladšími filmy :) to je prostě na palici :) člověk se na to má podívat objektivně a né že to bude celý film srovnávat

p.a.douch

p.a.douch (hodnocení, recenze)

Jo, to vypadá dost dobře. Jsem o něco starší než originální film a zdá se mi, že srovnávat film natočený v roce 1974 a v film natočený v roce 2017 je nemožný. Situace ve společnosti i ve filmovém průmyslu je někde jinde.

na příspěvěk reagoval Kincl

Reklama

Reklama