Biohazard 4D: Executer

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor
Japonsko, 2000, 20 min

Jednotka elitních vojáků je vyslána do Racoon City za účelem najít data tajného výzkumu pro společnost Umbrella. Mysleli si, že to bude lehký úkol, ale co když kromě výzkumu najdou i něco, s čím nepočítali? (SonG)

drankeryth

Prijemne osviezenie pre moje oci, len ta zastarala grafika v dnesnej dobe bije do oci. Akcii tam bolo pozehnane na kazdom kroku, comu davam zelenu. Chcelo by to dnesnu, modernu grafiku a aj dlhsi cas by mi nevadil :) ()

Bollek

Počítačové hry Biohazard jsem nikdy nehrál, možná se k nim někdy ještě dostanu... Příběh je hezký, animace a "kamera" už jsou na tom hůř. Dobře, že se to nepokoušeli dělat delší. Takhle to splnilo svůj účel: jen o něco málo rozšířit celou herní sérii. ()

Hellknight12

Dnešná premiéra. Je vidno, že to je použitá grafika ešte z PS2. Pozrieť sa na to dá, keďže tá 20 min nie je nič extra. Kamera je miestami slušná a miestami odveci. Príbeh tam je ale v skratke je to príbeh blchy. Celkové hodnotenie za mňa je 20%. ()

m.xFuck

Průměrná záležitost, ale úplně špatný to není. Skalní žánroví fandové by si neměli nechat ujít, ti ostatní zase o tolik nepřijdou... ()

blondboss

Možno mnoho ľudí ani nevie, že celá séria Resident Evil sa začala práve týmto krátkometrážnym snímkom, ktorý na počudovanie bol aj pozerateľný. Ako výsek z počítačovej hry to na tú dobu muselo byť fajn, avšak ako filmový snímok to pokulhávalo hlavne, čo sa týka animácií. Príbeh celkom fajn, ale tak u Japoncov sme si už tak trošku zvykli, že sú jemne mimo a podľa toho to aj vyzeralo. Ale ako doplnok ku slávnej sérii sa to dá pozrieť. 45 % ()

spawnxp

Inu, je to starší, ale koukatelný. Žádná animační ani scénaristická extáze... prostě další den v Racoon City. ()

Hookins86

Musí se to brát podle data natočení. Já to teda viděl až dnes a když si vzpomenu na tu dobu, tak to není úplně špatnej animák. Jasně, mohlo to být lepší, ale jak říkám beru to. Hned jsem si u toho vzpoměl na X hodin strávených u Resident Evil, tehdy ještě na PS1. Kdybych to nehrál, tak bych dal odpad... ()

jenspifa

Na to, že film vznikal mezi 2. a 3. dílem hry je grafika průměrná své době, ale příběh a pointa dává na zadek možná všem hraným dílům. 65% ()

wistar

Jako taková lehce hororová demonstrace 4d je to na dobu asi Ok, ale i dodnes má film desivou animaci a fajn atmošku, jen by se mohlo víc mluvit ()