Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

M.i.k.e

poměrně příjemné překvapení...sice pořád dost brutální,ale podobně jako pětka srozumitelné a celkově zábavné (což pro trojku a čtyřku neplatilo).Na úroveň jedničky už se sice Saw asi nikdy nedostane,ale v případě pokračování podobného trendu by to bylo snesitelné.Hodnocení uděluji v rámci žanru a hlavně v rámci celé Saw serie a ty 4 jsou zasloužené...70% ()

Chen

Opět zběsile brutální, ale naštěstí je přítomen děj, který člověk pochopí, i když nezná nazpaměť všechny předchozí filmy. Jistě, že nějaké souvislosti takto uniknou, ale příběh není natolik překombinovaný a zmatený, aby vám jeho pointa nedošla i bez pečlivého nastudování původních titulů. 50 % ()

HappySmile

Čtverka a pětka byly katastrofa, tohle už se vrátilo aspoň na laťku průměru. Holt max. 3 díly by stačily, ale obávám se, že se brzy dočkáme Saw XVI, pokud na to teda konečně diváci nepřestanou chodit (ale z vlastní zkušenosti musím říct, že člověk je holt tvor zvědavý a chce vědět, co teda vymysleli dál). Tenhle díl byl normální průměr. Tvůrci opět trochu pozměnili pravidla hry, což mě ale ze všeho nejvíc irituje, protože Jigsawovou filozofií bylo všem dát šanci přežít, což už se neděje. Chápu, že je potřeba dělat inovace, aby to nebylo pořád to samé, ale takhle ta série už dávno ztratila to, o co v ní původně šlo. STOP PLEASE! ()

rakovnik

Čekal jsem jen nechutnosti, kterých se mi dostalo bohužel hned na začátku. V postavách jsem se už po všech těch dílech moc neorientoval, ale mnohé flashbacky mi pomohly. I když mi spíše vadily, každopádně k doplnění příběhu se hodily. Myslím si, že film by fungoval i samostatně. V průběhu filmu nic nového, jen obměny způsobů možného usmrcení. Konec filmu byl překvapivý a rozhodně potěší, i proto slušné 3 ***. To je na šestý díl toho samého dokola stále dobré. ()

SallyZen

Tento díl se mi líbil více narozdíl od SAW 4,5. Ale dávám tomu stejné hodnocení, protože mi přišlo, že tady už vraždí lidi, kteří si to nezaslouží". SPOILER --> Například těch 6 pracovníků z firmy. Ano sice byli součástí hry toho Wiliama, ale oni vlastně za nic nemohli. Sice, to byli oni, kteří hledali ty chyby kvůli tomu pojišťění, ale celý to řídil ten Wiliam, stejně tak zbytečně zemřela i právnička apod... .KONEC SPOILERU. SAW mě takřka baví všechny díly, protože mě baví tahle série. Jináč Costas Mandylor je skvělý záporák, vůbec mi nesedí a to je dobře. 60% ()

Martin741 odpad!

Opat porcia bezmeznej brutality a dejova linia takmer ziadna. Vymena reziserov seriam neprospieva : ako dokaz nech sluzi Friday 13th - o rezii a hereckych vykonoch nema zmysel pisat. A Kevin Greutert je taktiez lama. Vysledny dojem : srajda. 0 % ()

O´Neill

Konečně můj první Saw na velkém plátně. Byl jsem velice natěšený, bohužel to na více než tři hvězdičky stále nemá. Všechny Pily (kromě jedničky) mají hodnocení stylem, že dáte tři hvězdičky, a nemůžete dát méně, ale ani více. Saw 6 toho není opakem. Děj ubíhá skvěle, hudba opět perfektní, bohužel však nco ztratilo z původní atmosféry ztratilo. ()

Petoss1

Možno menšie zmŕtvychvstanie, tejto už neoriginálnej série. Samozrejme, nástrahy sú to najlepšie, ale tentoraz aj samotný, zamotaný príbeh je pozerateľný a vyústi do zaujímavého konca. Po posledných dvoch spackaných dieloch viac než slušné. 65% ()

Attta

Pro mě velká nuda a musím říct, že tohle je druhý nejhorší díl celé série hned po 7. dílu. Nic nového a nic nečekaného už tu pro mě nebylo, a tak se vytratilo i kouzlo celého nápadu. ()

bourec

Tady se nebudu moct rozepisovat.Stejně jako u Nezvratnýho osudu je to už takový vyčpělý a hlavně,už je to pěknej guláš,protože režiséři se neustále vracej k předešlejm dílům.40%. ()

DruidKarel

847. hodnocený film: Je jasné. že stávající trend se snižující se kvalitou každého dalšího dílu, nenezastavitelný. Ale po totálních propadácích v podobě předchozích dvou dílů, je tohle docela milé osvěžení. hLAVNÍ NEPŘÍTEL A VRAH JE POŘÁD STEJNÝ ()

Juto

Saw 6 je oproti poslednému obrovským zlepšením. Príbeh bol zaujímavejší a zvraty boli celkom pútavé. Ako vždy sú pasce krvavé!!! 6/10 ()

c.tucker

Zajímavostí a obsahem se mi to líbilo stejně jako dvojka, ale jelikož se zde už poodkrývá hodně dalších částí skládačky, tak se přikláním k vyššímu hodnocení. Pastičky jsou povedené a příběh vcelku zajímavý a hlavně nenudí, sice je plno věcí předvídatelných, ale to je snad jasné, když už jsme viděli 5 předchozích dílů, na tom už není co vylepšovat. Ale i přes tento zásadní problém se scénáristi dokázali posunou na jinou úroveň a ta se mi zamlouvá. ()

Maty85

Řezničina úplně ve stejném stylu a ve stejném poměru jako u dílů předešlých... a dle závěru usuzuji, že sedmý díl už je pomalu na cestě :-( ()

blitzer

Nechuťárna pěkná, ostatně tak jak jsme zvyklí z celé série. Ale už mi leze krkem, jak se snažej Jigsawa div ne ospravedlňovat a dělat z něj obět systému. Např. tady na případu pojišťováka to bylo dost vyhnaný do extrému. Inu, v době ekonomické krize, se scénář lacině svezl na kamenování "vykořisťovatelů". Alespoň, že flashbacky nebyly tentokrát tak nepřehledný, a naopak pár věcí z předchozích dílů dovysvětlily. Takže průměr - 3*. ()

WolfR

Saw 6 mě tedy hrozně zklamalo. Co to tvůrci k čertu provedli?! Vypadá to, že Jigsaw byl jasnovidec a věděl všechno, co a jak se stane. Také dokázal připravit nekonečně mnoho pastí, jedna důmyslnější než druhá. Navíc, podstata jeho pastí vždy byla, že každý má šanci. Tady ovšem musí někdo někoho vždy nechat zemřít, což je zas úplně něco jiného, než jak to bylo na začátku série. Ano, linie s pojišťovákem je sice solidní, ale způsoby pastí a rozhodovaní jsou prostě v rozporu se Skládačkovou původní myšlenkou. Navíc flashbacků s Tobinem Bellem je tady zatraceně málo, ale když už nějaký, tak stojí za to. Jinak jsem uvítal návrat Shawnee Smith do role Amandy, jejichž pár flashbacků bylo také slušných. Ovšem Saw 6 sice pár věci vyřešilo, ale spíše nastolilo další otázky. Jinak co se týče závěru, tak ten opět zklamal stejně jako v pětce. Je totiž snadno prokouknutelný. 2 hvězdy. ()

Blackros odpad!

Poslední díl který jsem viděl byl 3tí. Doufal jsem, že se to za tu dobu trochu zlepšilo když už máme venku 6tý. Opak je ale pravdou. Brutalita, která již postráda jakékoli morální opodstatnění, nesympatický hlavní hrdina...prostě hrůza. ()