Wyorax odpad!

Když nemáš rajčata, dej tam protlak, když nemáš protlak, dej tam kečup a když neni ani kečup, tak se na to vys*r a nech zchladit v mrazáku, dokud z toho není čokoládový nanuk. A přesně takhle voní a chutná tenhle pořad. Babiččiny výtoky. ()

ESNYR

Orangutan české gastronomie, z tak dokonale nabroušeným umem, že dokáže uvařit houbovou polívku i bez hub. Na tomto pořadu je jasně patrné, že kariéru může v naší republice udělat každý. Třeba i prodavač sportovních potřeb, který nás učí vařit i bez ingrediencí k tomu potřebných. Neuvěřitelné. ()

Pajela

Mi se líbí, jak zdejsi odpadáři dávají odpad jen z duvodu, ze Jyrka je kokot. Ano, je to blb, nejspíš chlasta/l první ligu (jak jinak si ten tras rukou vysvětlit), mnohdy placa pate pres devate... Ale nekdy se ty recepty daly. Proto dve * ale co to predvadel na Barrandově se Sapikem. To teda byla tragikomedie, dámy a pánové :-D ()

DonBraso

Jirka je Bohém.Vždyť to celý je recese jak prase a než abych něco z těch blafů vařil,tak jsem to bral jako neskutečnou komedii,která podle mě už zlidověla a o to mě šlo především."Já si to tady teď budu dělat rukou, vy to můžete dělat na válu.“ ()

garry odpad!

Veselý segeďín. Přidáme mleté maso, pórek, ajdam a v zapíkací misce zapíkáme s bramborem. Rád bych znal myšlenkové pochody dramaturga který tento mediální formát uvedl v život. ()

Riker

Nedá se na to skoro koukat, ale asi jsem moc zaujatej vůči moderátorovi... Jedna hvězda za sem tam inspiraci. ()

gruzdej odpad!

Neuvěřitelně umolousaný pořad s umaštěným kuchařem v hlavní roli. Z kuchařského umění dělá cosi podřadného, nechutného, co může imponovat snad jen lidem, kteří o gastronomii nic nevědí. Kdyby byl aspoň žábavný, ale i jako bavič totálně propadá. Chcete-li srovnání se současnou špičkou světové cooking show, nalaďte Channel4 s Ainsley Harriotem, Nigellou, Gordonem Ramsayem nebo Jamie Oliverem - a nekažte si proboha chuť s Novou! ()

Metlosch odpad!

Babica vypadá jako úchyl (za to nemůže) a vždycky, když ho vidím v televizi při tom jeho "vaření", tak bliju (za to už může). ()

TeflonMike odpad!

Tenhle člověk by se spíš měl jmenovat Blbica vážně to je děsnej případ ty jeho komentáře mi připadaj jak kdyby to řikala nějaká hloupá blondýnka. Těžko říct jestli umí vařit ale moderovat určitě ne takovejhle amatérismus už sem dlouho neviděl. Jakožto vyučenej kuchař vyloženě trpim kdyby tohle vyděl můj učitel technologie tak mu vstanou vlasy hrůzou. Na mr. Blbicu vážně škoda slov zbytečný se rozčilovat. ()

Calwen77 odpad!

"Lepší měkký játro než tvrdý játro". To pan Babica asi zná z vlastní zkušenosti. Jeho játra bych teda vidět nechtěla. ()

Royalist Girl odpad!

Křupka... nyva s ajdamem... kečup s ajdamem... troška sole... a kdo nemá ani jiný houby, tak tam nedá vůbec žádný houby... to postaví každýho šohaje na nohy... Jirkovy dlouhý azbestový prsty... vévévé pánvičky cézet... tohle je leda tak prvotřídní HORROR =) --- 10% za hlášky --- ()

ElisD odpad!

To je neuvěřitelné... už v prvním díle jsem zírala na směs vařených taštiček plněných mákem, tvarohem a zelím (ano, opravdu v jednom hrnci, na jednom talíři neidentifikovatelně která je plněná čím), slyšela jsem, že pak doporučoval nejlepší štrůdl sestřenky - z listového těsta z obchodu... Babica je blivajzník. On a Novotný mě jako chlapi připravují o všechny chutě, i na jídlo. Na tento ořad se nemůžu dívat, i když nápad jako takový špatný není (vaření z dostupných surovin bez marné snahy v paneláku na sporáku potit high cuisine...) ()

Gorybanshee odpad!

Pride Babica a mysli, ze ked nieco uvari tak si dobre skore vytvori, ale nie, kucharsky povedane je to neslane, nemasne a je proste odpad kucharskych relacii. ()

MTA odpad!

,,Kdo nemá žampiony, tak ať si tam dá nějaký jiný houby. A teď důležitý, kdo nemá žádný houby, tak ať si tam nedává vůbec žádný houby..." řekl Babica. Takový pořad by mohl dělat prakticky kdokoliv.. Výsledek by to mělo stejný ()

gezper

Patláma patláma patláma a žbluch! Jako komedie to není úplně zlé, mícháni různých ingrediencí - kdy ony samotné nehrajou až tak roli, protože žádná není nenahraditelná, k tomu vždy nějaká ženština, potřebná především napůl k adoraci mistra a napůl jako "tématická" výplň dané epizody, sem tam hláška a to vše jen aby se namíchaly jídla, která by většinu populace stejně napadla ve stylu 'co dům dal'. Tak neohrabané, blbé a nemožné, až je to opravdu docela zábava, parodicky nahlíženo. Teď jsem to viděl po delší době znovu, a do pořadu byl naprosto nechutným způsoben včleněn absolutní product placement a to v také míře, že jsem si nebyl jist, zda to již není plynulý přechod na teleshopping. Takto výrazného stupně jsem si nikdy při náhodném pozření z obrazovky dříve nepovšimnul, uff. [20%] ()